היי מזל טוב - ושאלה ראשונה!!!!!!!

I am She

New member
היי מזל טוב - ושאלה ראשונה!!!!!!!

אני מחפשת את הצורות הבסיסיות של תדמיות (חלק עליון וחלק תחתון), במידות השונות (36 - 42) שעל פיהן ניתן ליצור תדמיות (על פי עיצוב הבגד), ולאחר מכן לגזור את הבד (ולתפור, כמובן...) תודה והמון בהצלחה לפורום החדש!!

I am She

New member
סליחה, הכוונה היתה לתדמיות אב

היכן אני יכולה למצוא תדמיות אב: פלג גוף עליון פלג גוף תחתון שרוולים גברים + נשים...

את יכולה לקנות בבורדה או חוברת מרפי

יש בחנות שנקראת אלשייך בנחלת בינימין 85 (אם אני לא טועה במספר), בתא'. ואת יכולה להכין בתדמיתנות, לקחת מידות וכיו'... הכוונה היא לגזרות נכון?
לינוי

I am She

New member
תודה! עוד משהו קטן

לקנות בבורדה? אני יודעת שבבורדה אין תדמיות אב אלא תדמיות מוכנות לגיזרות ספציפיות, אחרי עיצוב כבר. ומה זה חוברת מרפי? (סליחה על הבורות)

מופיע בקישורים

זה כמו בורדה, תדמיות אב תהיי חייבת לעשות בתדמיתנות, לבד עם מידות קבועות מראש למדת תדמיתנות במקרה? אני אחפש לך את מידות האב שיש לי ונראה אם זה יעזור.
לינוי

Miss Ocean

New member
../images/Emo207.gifגם שאלה... קניתי בד סאטן שחור..

ואני ממש רוצה שיתפרו לי ממנו משהו מדהים. אפילו לאירוע או משהו. מה אתם ממליצים לי לתפור מזה? שלא יראה זול כמו שמלת מיני או משהו כזה.. אשמח לתמונות גם

מחוך, סטרפלס, שמלה, הכל אפשרי ומומלץ

לסאטן יש את המיוחדות שלו בברק ובכך שהוא נח יפה על הגוף, מצרפת כמה תמונות נחמדות לטעמי

Miss Ocean

New member
דגמים בהחלט יפים

אבל לא ממש הסגנון שלי... תודה רבה בכל אופן! אני גם מחפשת ממש דוגמאות ספציפיות , איזו דוגמא של חולצה או שמלה.

זה עיניין של טעם אבל תופרת מקצועית

שיודעת תדמיתנות תדע להכין לך כל דבר שתראי לה בתמונה

למעלה