היי פיפול...

היי פיפול...

מזל"ט על הפורום...:) מה נשמע? רק אני חדשה כאן :( ולמי שאמר שבלינק יותר טובים מגרין דיי... אני לא חושבת ככה, וזאת דעה אישית, אבל אני חושבת שלהקות כמו בלינק יש היום ה-מ-ו-ן! וגרין דיי הם בכל זאת משו מיוחד... הם לא הקימו את הלהקה בתוך כל הגל של להקות הרוק הפתאומיות האלה כמו בלינק... אני מאוד אוהבת את המוזיקה של בלינקים! אבל גרין דיי הם... משו מיוחד!
נעמה

~BLINK182_gurl~

New member
אהם....

בלינק קמו בסביבות 92..... לא ממש בתוך גל להקות הרוק הפתאומיות....

Sexy me

New member
היי גם לך פיפולית...

ברוכה הבאה לפורום! בקשר לבלינק - זה ממש לא נכון! על טעם ועל ריח - אין מה להתווכח (כאילו, יש, אבל לא ייצא מזה כלום...) אבל זה לא נכון שבלינק הוקמו בתוך "הגל של להקות הרוק הפתאומיות האלה", בלינק הוקמו בתחילת שנות התשעים (93 נראה לי...), ממש לא ב"גל" הנ"ל (חרוז!
) ... איזה עוד להקות את שומעת? ..::טיש::..

אוקיי..... הודתי כבר על הטעות אבל..

יש הרבה מאוד להקות שמזכירות את בלינק בזמן האחרון וזה נורא מבלבל... גרין דיי פחות ידועים למשל באמ טי וי וזה אולי מה שהופך אותם ליותר מיוחדים. וזה כמובן לדעתי...:)

~BLINK182_gurl~

New member
so dont blame it on blink!

אם יש עכשיו להקות כאלה זה לגמרי בעיה שלהם... אם כבר לאהוב יותר את גרין דיי, אז בגלל המוסיקה (שלדעתי היא באמת יותר טובה משל בלינק...)

זה ב-ד-י-ו-ק מה שאמרתי!

ששירים וסגנון כמו של הבלינקים יש עכשיו ה-מ-ו-ן! והשירים של גרין דיי יותר מיוחדים, יותר לא רגילים... אי אפשר כל כך להסביר! אבל אני אוהבת בהרבה את היצירות של גרין דיי... יצירות... חחח...

אור הנצח, את\ה דיברת לשירה

כאילו היא בן, והיא אמרה לך אני נקבה ומה עצוב?? Dפנה

אני מסכימה.

זה נכון שבלינק הוקמו ב92. אבל אנשים, אני שמעתי את הדיסקים הישנים שלהם, הם לא ידעו לשיר אז, אפילו אם השירים שלהם היו טובים. מתי שהלהקה התפרסמה הכי הרבה, בערך בזמן הזה צצו המון להקות פאנק-רוק חדשות. יש שאומרים שבלינק התחילו או עזרו להתחיל את הגל הזה, אני מסכימה, אבל גרין דיי הוקמו לפני בלינק והם בעצמם גם גרמו לגל אחר ישן יותר| שהתחיל את הגל שבלינק היו עליו. Dפנה

צודקת. לא יכולתי לנסח את זה יותר..

טוב! בהחלט יש עכשיו שוב גל מחודש, אולי די בזכות בלינק, אבל בכל זאת גרין דיי נוצרו בזמן שלא היו בכלל הרבה כאלה להקות. Dפנה

Sexy me

New member
את בהחלט טועה בקדר לגרין דיי!

הרי שנות השמונים היו מלאות בפאנק! ובשנות השמונים (אומנם בסוף, אבל בשנות השמונים!) הם הוקמו! אז... מה שאמרת בכלל לא נכון! ..::טיש::..

למעלה