היי

Kitten Girl 22

New member
היי ../images/Emo13.gif

קוראים לי ליאור :] נחמד שסופסוף פתחו פורום לסדרה. אני מכורה ל-psych כבר קרוב ל-3 שנים
מקווה להשתלב מהר...

riktal

New member
נעים להכיר! ../images/Emo140.gif

תמיד כיף לגלות עוד אנשים שאוהבים את הסידרה הגדולה הזאת. מה הפרק הכי אהוב עליך?

Kitten Girl 22

New member
חח תודה! ../images/Emo13.gif

אממ....אני אוהבת את כל הפרקים אבל אם צריך לבחור אחד אז הייתי בוחרת בפרק שבו שון וגאס חוקרים רצח בסט של אופרת הסבון ההיא..[עונה 2 פרק 13]

riktal

New member
פרק גדול! יש לך טעם טוב.

כשראיתי את הפרק בפעם הראשונה חשבתי שג'יימס נאלץ ללמוד ספרדית בשביל הפרק הזה, אבל היום אני יודעת שזה המוצא שלו ושהוא מדבר ספרדית שוטפת. חשבתי גם שהוא כתב את הפרק הזה, אבל הוא לא. בכל מקרה זה פרק גדול, אחד הטובים ביותר. הדבר היחיד שהפריע לי בפרק זה שהם כיערו אותו מאוד בשביל התפקיד באופרת הסבון. זה ממש עצבן אותי, אבל הפרק מצחיק מאוד. בעיקר אני אוהבת את הקטע עם האבא שלו, כשהוא אומר לו שהוא לא אוהב אותו בכלל ושון צריך להזכיר לו שהוא רק דמות בסידרה. גדול!!!

Kitten Girl 22

New member
../images/Emo6.gif

הוא מדבר ספרדית? איזה מגניב! לא ידעתי שהוא כותב חלק מהפרקים....את יודעת איזה הוא כתב?

riktal

New member
הוא כתב את הפרקים:

פרק אחרון של העונה ראשונה, פרק ראשון בעונה השניה, פרק לפני אחרון (יום חמישי ה-17) בעונה השלישית הוא כתב וביים (!), פרק אחרון של העונה השלישית (ערב עם מר יאנג) הוא כתב (אחד הפרקים הכי טובים לדעתי). אני בטוחה שיש עוד פרקים שהוא כתב, אבל אני לא זוכרת אותם כרגע. באחד הראיונות ג'יממס סיפר שהיוצר, סטיבן פרנק, שידע שהוא כתב תסריטים לשני סרטי אימה, ניגש אליו והציע לו לכתוב פרק ואז הם כתבו ביחד את הפרק האחרון של העונה הראשונה. הפרק היה מוצלח ומאז ג'יימס כותב מדי פעם פרקים בסידרה שלדעתי, הם בין הטובים ביותר.

Kitten Girl 22

New member
../images/Emo2.gif

הוא כתב את הפרקים האלו?? הם בין האהובים עליי!! הוא פשוט בנאדם מוכשר!

LoganLover

New member
ממ..

זה האודישן הראשון ראשון שהוא עשה לתפקיד של שון ? הוא כל כך בעל ביטחון פה!! זה כאילו התפקיד תפור עליו!

riktal

New member
הוא דיבר על זה באחד הראיונות שנתן

הוא אמר שכשהוא קרא את התסריט, כך הוא ראה בעיני רוחו את שון. הוא לקח הימור שכך גם היוצר ראה את שון וזה הצליח לו. בראיון הוא הוסיף שזה יכול היה להסתיים אחרת - הם יכולים היו להחליט ששון הוא אדם שונה, אולי רציני יותר, ואז הוא לא היה מקבל את התפקיד הזה. איזה מזל שהם בחרו את הבחירה הנכונה!!!! דרך אגב - הקטע הזה היה גם האודישן של דולי היל, אבל הם כנראה לא צילמו את זה.

LoganLover

New member
יוו איזה מותק!

מזל מזל מזל שהם הלכו על זה! אחרת, מי יודע.. אולי ג'יימסי היה אנונימי לחלוטין :(

riktal

New member
כן, היה לו (ולנו הרבה מזל)

כששומעים את יוצר הסדרה, סטיבן פרנק, מדבר עליו, שומעים כמה הוא אוהב ומעריך את הבחור הזה. בראיונות ובדיוידי מספרים איך ג'יימס כל הזמן מאלתר בתסריט. הוא תמיד מוסיף דברים משלו - לדוגמא, האננס, שהיה אלתור לגמרי שלו והפך לסמל של הסדרה. מספרים גם שבקטע האמיתי מהאודישן (כששון בא לבקר את גאס בעבודה), ג'יימס התעקש לאכול לאורך כל הסצנה הזאת. רואים אותו אומנם לוקח את שקית האוכל, אבל הם דאגו לערוך את העובדה שהוא כל הזמן אכל. גם המראה שלו - החצי מגולח - זה משהו שהוא מתעקש עליו ואפילו לאלץ לריב על זה לא פעם עם שליחי הרשת, אבל בסוף תמיד הוא מנצח. בקשר לאנונימיות - אני חושבת שהוא היה מוצא את דרכו בסופו של דבר. הוא שיחק בכמה סדרות שלא הצליחו בסוף, אבל אני מאמינה שכבחור מוכשר שכזה - בסוף הוא היה מוצא את הסידרה המתאימה לו.

LoganLover

New member
וואו הבנאדם ממש עומג על שלו

מגניב לדעת אבל שהם באמת מקשיבים לו. מעניין אותי,אבל.. איך הסדרה מבחינת הרייטינג שלה בארה"ב ? כאילו, לא סתם יש לסדרה כבר 4 עונות.. פשוט שהיא לא כך כך מושמעת כמו למשל נמלטים (לשעבר :[) או גיבורים זה יכול להיות נכון. אם הוא הצליח להביא חלק מעצמו לסייק, אז רוב הסיכויים שהוה היה מביא חלק מעצמו לתפקיד אחר, כך שגם בתפקדי האחר, הוא יצבור אהדה D:

riktal

New member
בקשר לריטינג של הסידרה - אז ככה:

כשהיא עלתה לאוויר (בקיץ 2006) היא היתה סידרת הכבלים הכי נצפית באותה שנה (!!!!). עד כמה שידוע לי גם היום הם נחשבים בין המצליחים ביותר מבחינת רייטינג. הם מחודשים בלי מאבק כבר לעונה 4 וזה בעיקר בגלל שהרשת מאוד אוהבת אותם ותומכת בהם. בקשר לזה שג'יימס עומד על שלו - אחד הדברים שרשת נורמלית לומדת דיי מהר זה שכדי שהסידרה תצליח - בעיקר השחקנים צריכים להיות מרוצים. סך הכל יש לו תמיכה גדולה של כולם ובעיקר של היוצר של הסידרה, שהוא האלוהים של הסידרה והמחליט הכמעט בלעדי. ג'יימס כותב פרקים, ביים פרק אחד - את הפרק הלפני אחרון של העונה השלישית - פרק ענק!!!! אחד הטובים ביותר שלהם ואחד האהובים עלי ביותר. יש הרבה למה לצפות!!!! גם דולי היל מעורב, אבל הוא יותר מעורב בהפקה (הוא הפיק כמה פרקים).

למעלה