הי מזל טוב על הפורום ושאלה

הי מזל טוב על הפורום ושאלה

אני ממש בתחילתו של ההריון, שבוע שמונה, ליתר דיוק. הבטן קצת יצאה לי, אבל אני משתדלת כעקרון להסתיר, כי אנחנו עוד לא אומרים ורוצים לחכות לפחות עוד חודש. מצד שני, בתוכי אני מרגישה שבא לי שתצא יותר, ולהשוויץ מאושר. והשאלה, כל החולצות שלי, שהם בערון לא בטן אבל צמודות, אני בחורה רזה, נראות עליי עכשיו כאילו השאלתי אותם מאחותי הקטנה ואז הבטן ככה נמצאת באמצע בין החולצה למכנסים לשבתי לקנות בגדי הריון, אבל ללבוש בגדי הריון מרשת מוכרת להריון זה די להפיל את עצמי אם אני לא מספרת, והאופציה האחרת לקנות סתם בגדים גדולים יותר. אז איך להתלבש, שאני אצליח להרגיש נוח, ושזה לא יבלוט יותר מידי? סליחה על האורך תודה

sexy nine

New member
אז ככה...

קודם כל לא הייתי לובשת חולצות מבדים רכים, דווקא מחויטות יותר מבד עומד,ככה הבד לא יצמד לך על הבטן. מכנסי הריון אני מבינה שאת לא צריכה עדין, אז נראה לי שאת מסודרת. עוד משהו שיכול לטשטש זה לקשור ג'קט ג'ינס למשל קצת מעל המותן. תמיד את יכולה להגיד שקר לך במזגן
והכי חשוב- מזל טוב!

תודה על המזל טוב

לגבי החולצות המחויטות אני בעיסוקי כזו שצריכה ללכת איתן, אבל גם החולצות המחויטות הן לא כאלו ארוכות, כך שאתמול שלבשתי אחת, אחרי הרבה זמן , כי אני מרגישה שזה לוחץ, כי גם החזה התנפח, לא שאי פעם היה חסר לי תוספות, הוא מספיק גדול! הבטן התפקעה לה לקראת המפגש עם המכנס, זה היה די מצחיק האמת ואת צודקת שאני לובשת טריקו הבטן יותר בולטת, אבל זה יותר נוח לי מרגישים פה במשרד שאני מגיעה לעבודה, כמו לפגישות חברתיות, לא מספיק מחויט..

sexy nine

New member
אולי מחויטות לא חלקות יעזרו פה

משהו עם פסי אורך, פרחוני. יש דברים מקסימים עכשיו בחנויות הרגילות.

מנסיון שלי...

דוקא כן הייתי הולכת על חולצות רגילות אבל במידה קצת יותר גדולה. חולצות עם כפתורים את יכולה למצוא אפילו בתמנון עד מידה 4... אני בהריון קניתי חולצות רק בפוקס ובתמנון - ואני ממש לא רזונת ודקיקה - אין סיבה לקנות חולצות ברשתות לבגדי הריון. כמו שאמר ביאליק, המחירים "על השחיטה".

תמנון ../images/Emo45.gif

אני בשבוע 23 ועברתי ממידה 2 שלהם למידה 4. קניתי שם 4 חולצות ב- 100 ש"ח וממש לא נראות כמו חולצות הריון (כי הן לא). 2 מהן קניתי במידה 3 שעכשיו הן צמודות ומדגישות את הבטן ו-2 במידה 4 שבהן אני בינתיים סתם נראית שמנה למי שלא יודע. לגבי מכנסיים - את יכולה לקנות מכנסיים רגילות במידה יותר גדולה או לקנות מכנסיים עם הגומי הרחב שהן לא מכנסי הריון ולא ברשת מוכרת של בגדי הריון ואז ממש אף אחד לא ינחש, במיוחד אם החולצה מספיק ארוכה כדי להסתיר את הגומי. יש כאלה ב no name ובאריסטו שמט. זולות יותר יש בדרך יפו למשל בבגדי מלכה (110 ש"ח למכנסיים 7/8). בכלל - ממליצה על סיבוב בדרך יפו.

sexy nine

New member
לא ידעתי שבתמנון יש חולצות מכופתרות

אני רואה שאני הולכת ללמוד הרבה מכם, איזה כיף. איפה יש תמנון באזור ר"ג - גבעתיים?

אופס... לא שמתי לב

שדיברו כאן על חולצות מכופתרות. אני התייחסתי לטי-שירטס. אם אני זוכרת נכון - יש בתמנון חולצות מכופתרות אבל לא בסגנון מחויט, יותר מבדים רכים

תמנון

בתמנון יש חולצות מכופתרות ולא מטי שירטס. יש בקניון אלרם בביאליק ברמת גן. מישהי יודעת איפה אני יכולה להשיג בגדים של חברת YELLOW? יש להם מכנסיים עם גומי מגניבים. תודה

למעלה