המלצה על אוזניות

המלצה על אוזניות

קניתי MP3 חדש. כרגיל, אני לא שומעת טוב באוזנית רגילות וכשאני לוחצת אותן אל תוך האוזן אז אני שומעת הרבה יותר חזק אבל מה לעשות זה לא טיבעי להסתובב עם האצבעות בתוך האוזניים... בטח כולכם מכירים את זה שרוצים לשמוע באוזניות ה קטנות האלה שיש לכולם ושומעים אבל חלש... אחרי שיטוטים באינטרנט, מצאתי אוזניות של KOSS שזו חברה מעולה אחת הטובות בתחום. האוזניות האלה הם כמו אטמי אוזניים, הן ממש נכנסות לתוך התעלה ומשדרות ישירות את המוזיקה לתוך האוזן. בדיוק אותו הדבר עושים האוזניות שלנו שאליו מחובר המכשיר שמיעה... ממש התלהבתי מזה ומהתגובות והחלטתי לנסות לשלם את המחיר הגבוה יחסית (170 ש"ח בערך) אחרי שבוע קיבלתי את האוזניות וההתלהבות רק עלתה!!! נדהמתי כמה אני שומעת חזק וברור!!! שתבינו, אני כמעט חרשת, ירידה של 90-95 דציבלים! האוזניות קטנטנות ונכנסות ממש לתוך האוזן ואני שמה אותם ומסתובבת חופשי אבל מרגישה כאילו יש לי אוזניות ענקיות כמו של דיג'י על הראש! בכל מקרה רציתי לספר לכם על האוזניות כי אני אישית סבלתי מזה ותמיד התאכזבתי כשקניתי אוזניות חדשות והן לא התאימו לי... אז אולי יש פה כמה אנשים שמתרחקים מMP3 כי הם פשוט לא שומעים והאוזניות האלה יכולות לתת להם פתרון לעולה לבעיה אגב, יש על האוזניות אחריות לכול החיים, האוזניות האלה באמת באיכות טובה ואפשר לבחור 3 צבעים (שלי סגולות חמודות
) הנה הלינק לאתר "זאפ" http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=372399 תהנו!

יובליק

New member
איך את יכולה לשמוע? ...

את משתמשת במגבר כלשהוא בין הנגן שלך לבין האוזניות? יש לי ירידה של 85 DB ועם אוזניות רגילות שומעים ממש ממש חלש. איזה נגן MP3 יש לך? עכשיו אני בטוח שלך ולי יש העדפות עוצמה שונות, אני מעדיף עוצמה גבוהה יותר.

אסף בר1

New member
אני שמוע עם האיי פוד שלי עם אוזניות

של סנהייזר ZENNHEISER גרמני יש להם טווח צלילים הכי טוב אוזניות הכי טובות בעולם! פשוט מילה במילה ולא סתם פרסומת... אצלי בבית יש כבר 3 אוזניות כאלה... אחד לאיי פוד גירסה מיני יענו לדרכים ונסיעות אחד למחשב גדול יותר אחד לטלווזיה והוא הטוב מכולם שזה הדגם הכי חדש והכי טוב! עולה 2000 שקל בערך... אבל לי הביאו אותו מגרמניה בדואר מהמשפחה שלי שם בתור מתנה לחנוכה משנה שעברה... ל-MP3 כדי לייצור פידבק של הגברה זה להוריד את העוצמה בזמן ההקלטה ויענו את מקלטה את השיר בעוצמה הכי גבוהה אבל היא בעצם נמוכה נשאר לך להגביר אותו אחרי שגמרת להקליט (אני עושה אותו כל הזמן! וזה עובד!) אם תרצי הסבר אשמח להסביר.. המכשול באוזניות האלה זה המחיר... אבל ייתן לך את מה שרצית...

יובליק

New member
אתה משתמש במכשיר FM של סנהייזר?

לולאת לופ? עם משדר ומגבר? או שזה אוזניות רגילות ששמים באוזן? יש לי את הדגם החדש עם המגבר העגול האדום הזה (דגם RI 810S), כרגע אני משתמש בו לטלוויזיה אבל אולי אני אקנה עוד אחד ל-MP3 (נראה לי שאני אסתפק בלולאה בלבד). ואגב המערכת הזאת באמת עולה הרבה כסף משהו כמו 1500-2000 כמו שאמרת אבל אני קניתי אותו עם הנחה של מושלם ב-500 ש"ח
. כל מכשיר נוסף יעלה לי מחיר רגיל, ההנחה ניתנה למערכת אחת
אבל מצד שני אני אקנה רק את הלולאה וזה לא צריך לעלות יותר מ.. 500 ש"ח אני מעריך..

אסף, יכול להיות שאתה שומע

יותר טוב אז אתה מסתדר עם אוזניות רגילות ואני אשמח להסבר, לא ממש הבנתי איפה מקליטים את השיר? במחשב? זה לא מוריד מהאיכות? ולא אכפת לי מהמחיר בכלל, העיקר שאהנה מהמוזיקה כמו שומעת ואני מוכנה לשלם 2000 שקל לא אכפת לי אבל בשביל 170 שקל אוזניות כאלה תותחיות??? ממש מציאה פשוט גיליתי עולם חדש פשוט אין על KOSS וכל אחד שמבין בזה יגיד לכם

nickey

New member
יובליק,

בכלל נכנסת לקרוא בקישור שהיא הביאה? ואפשר לשמוע, אנו אולי חרשים אבל למזלנו יש את העצמות בגולגולת שמוליכות צלילים גבוהים, ואכן, גם אני, כשאני מצמידה אוזניות לראש, מאחורי האזניים, בדיוק באזור בו מבצעים את ניתוח השתל הקוכליארי, אני מסוגלת לזהות צלילים, ועוד יש לי ירידה של 90DB בימין ו 85DB בשמאל.

moran f

New member
לא מדוייק

הולכת עצם לא מוגבלת לתדרים גבוהים בלבד, העצמות מוליכות בכל התדרים. מצד שני, הולכת עצם עוקפת רק בעיות שמיעה הולכתיות ולא בעיות עצביות, כך שמי שאין לו מרכיב הולכתי לא יהנה משיפור בשמיעה ע"י שימוש בהולכת עצם.

אסף בר1

New member
יובליק אני מדבר על MP3

אין לי מושג מה אתה עושה עם הFM ולא דיברתי עליו אחרון שלי הוא משנות ה-90 מוקדמות בעיניי אני.. סלח לי על הבורות ועל עילבון זה סתם תדרי רדיו שאני רואה בזה עליהם בדיחה ושואל אם הם קולטים 102 FM האוזניות סנהייזר זה פשוט אוזניות, יענו רמקולים לאזניים עם חוט. אני אישית לא מבין איפה המושג "ללואה עם לופ" נכנסת לי כאן לתמונה?! ובטח שלא השתל אם כבר הזכרנו את השתל איך אתם שומעים עם אוZניות?! עוד סיבה לא לעשות את השתל

יובליק

New member
אני יודע על מה אתה מדבר

אבל אני טעיתי במשהו קטן, אין לי מערכת מבוססת על FM אלא על אינפרה אדום. אני מדבר על זה. מה שלא הבנתי זה מהי רמת הירידה שלך? אני התפלאתי שיש מישהי עם ירידה של 90-95 DB שמשתמשת באוזניות רגילות והיא שומעת טוב, אמנם אוזניות איכותיות בהחלט והמבנה (נכנס לתוך התעלה) עוזר גם להגביר את העוצמה אבל בכל זאת אני עם ירידה של 85 DB לא שומע מספיק חזק עם האוזניות, שומעים חלש למדי ובגלל ששומעים חלש זה גם נשמע לי פחות ברור, אם אני שומע עם המכשיר אז זה כמובן יותר חזק ונשמע יותר ברור ומפורט, שימוש בסנהייזר שלי במצב T מגביר עוד יותר את הפירוט ומשפר טיפה את האיכות (המכשיר מעוות טיפ טיפה את הסאונד). שוב אני לא יודע אם אתה מסתובב עם מכשיר שמיעה בכלל ואיזה?, זה חלק מהדברים שיעניינו אותי לדעת .. אני למשל מעדיף לשמוע מוזיקה באמצעות מצב T (מצב במכשיר השמיעה שבו אתה שומע רק מוזיקה טהורה ישירות מהמקור בלי רעשי רקע), אני עובר בין המצבים בלחיצת כפתור וזה מאוד נוח. אם יש לך מכשיר שמיעה אז אתה מן הסתם פה ושם מוריד אותם ומרכיב את האוזניות, אני לא צריך להוריד את המכשיר ואני בעצם גם מנצל את העוצהמ של המכשיר שלי על מנת להגביר מוזיקה, זאת הסיבה שבמקרה של MP3 אני לא צריך למשל להשתמש במשדר, אני יכול לחבר ישר את הלולאה (ראה קישור) לנגן ה-MP3. הלולאה לופ למקרה שלא הבנת מהקישור הוא פשוט התקן שמשתמש בהשראה אלקטרומגנטית על מנת לשדר את הסאונד ישירות למכשיר השמיעה ולאוזן .

אוקי כבר הסברתי

שאני שומעת חלש עם אוזניות רגילות!!! אגב לטעמי, שמיעת מוזיקה עם המכשיר- על הפנים!!! המכשיר מתחיל להתבלבל ולא מבין איזה רעשים הוא שומע ומעוות לי את האיכות של המוזיקה בגלל זה במועדונים אני בלי מכשיר כי איתו זה פשוט סיוט יש לי גם מערכת כזאת כמו שהבאת, אבל זולה יותר קניתי אותו לא מזמן מחברת "מהלב" ואני לפעמים צופה בטלביזיה איתו כשהמכשיר במצב T וזה לא ממש נוח לי אני מרגישה שאני שומעת עם זה בדיוק כמו שאני שומעת את הטלביזיה עם המכשיר בצב רגיל, רק שאין רעשי רקע. זה טוב אם יש רעש מסביב ואתם רוצים לראות טלביזיה בשקט, או שאתם רוצים לשמוע חזק תטלביזיה אבל זה מפריע לאחרים. חוץ מזה אין לי שום סיבה לשמוע את הטלביזיה עם המערכת הזאת. אגב,אתה מדבר כאילו כבר ניסית את האוזניות שלי??? קודם תנסה אחר כך תביא ביקורת על עוצמת השמיעה עם האוזניות האלה. אי אפשר לפסול שום דבר לפני שניסית ואני באמת ממליצה בלב שלם לנסות את האוזניות האלה לכול אחד שיש לו ירידה קלה אפילו בשמיעה הוא יהנה מהן!!!

יובליק

New member
אני לא הטמבל פה

את לא צריכה לחזור על עצמך. האוזניות שיש לך הם אוזניות רגילות רק שהן נכנסות לתוך האוזן וזה לא דבר חדש זה קיים הרבה זמן, לא מדובר באוזניות מותאמות לכבדי שמיעה. יש לך את העוצמה שאת רגילה אליו ולי יש את העוצמה שאני רגיל אליו ונוח לי איתו, העוצמה שלי הרבה יותר גבוהה משלך, אם חשבת לנסות את המיקרו פאואר אז באמת כדאי לך כי אני כמעט משוכנע שתאהבי את העוצמה שלו . ואגב יש לי מכשיר אנלוגי ולא דיגיטלי, המכשיר שלי לא מעוות את הצליל כמו שהדיגיטלי שלך עושה, אם תגידי ששמיעת מוזיקה עם המכשיר הדיגיטלי זה על הפנים זה יהיה יותר נכון . ואגב נוסף לפי מה שציינת לגבי העוצמה של ה-MP3 (שהוא מקסימום 31) שלך אני יודע שמדובר בנגן זבל באיכות ירודה, בטח עלה לך איזה 150-200 שקל כמו הרבה זבל שמוכרים בשוק. את רוצה איכות סאונד טובה? נסי אייפוד או סאנדיסק או אייאודיו או אייריבר, קצת יותר יקרים אבל שווים.

תודה על ההמלצות

הנגן שלי עלה 200 שקל כל הכבוד לך שאתה יודע. אני ביקשתי המלצות חחח כאילו שאני לא יודעת מה זה איי ריבר או אייפוד ואני כבר יודעת איזה מכשיר יש לך, רק תיארתי את חווית השמיעה שלי עם המכשיר שלי. ושוב, מאיפה אתה יודע שהעוצמה שלך הרבה יותר גבוהה משלי???? המכשיר שלי כבר היה בתוך האוזן שלך???????

יובליק

New member
לא ניסיתי את המכשיר האישי שלך

אבל חלק מההודעות שלך רמזו בבירור שיש לך העדפות עוצמה נמוכות יחסית לשלי, עוצמות גבוהות יותר פשוט מפריעות לך או לא נוחות\טבעיות לך .

יובליק

New member
נראה לי שאת לא הבנת

העדפת העוצמה שלך גבוהה בעינייך אבל בהשוואה אליי העדפת העוצמה שלך נמוכה. אם עדיין לא הבנת אז את מוזמנת לנסות את הפיקו פורטה על עוצמה 3, מומלץ שתתחילי מ-1
.

nickey

New member
אז כנראה שזה רק אצלי

כי צלילים נמוכים אני לא מסוגלת לשמוע אפילו אם אשים על העצמות. רק גבוהים, כלומר בדציבלים גבוהים ברמה של 40-60DB, מטה לא שומעת דבר, רק מרגישה את הוויברציות.

אני לא מצמידה את האוזניות

מאחורי האוזניים אם זה מה שהבנת ממני (אני לא בטוחה אם סתם סיפרת על עצמך או שזה מה שהבנת ממני...) אני פשוט שמה את האוזניות הרגילות בתוך האוזן ולוחצת אותן פנימה... ובאמת נראה שהוא לא נכנס אפילו לקישור....

יש לי נגן פשוט

שהעוצמה שלו עד 31 אני שומעת חזק כי זה משדר לי את המוזיקה ישר לתוך התעלה אבל ממש חזק ואני נאלצת להנמיך קצת בנאדם שומע היה מסתפק ב25 אחוז מהעוצמה של המוזיקה עם האוזניות האלה, כי שוב, הן משדרות ישר לתוך האוזן. גם אני שומעת עם אוזניות רגילות חלש מאוד, רק כשאני לוחצת אותן לאוזנים אני מסוגלת לשמוע קצת יותר טוב... בגלל זה כל כך התפעלתי מהאוזניות האלה. אני ממש לא משתמשת בשום מגבר ואם קיים דבר כזה אני אשמח להכיר אותו כי מעולם לא שמעתי על דבר כזה. ומאיפה קיבלת את התובנה הזאת שיש לי העדפות עוצמה נמוכות??? שומעים עם האוזניות האלה ממש חזק.

למעלה