המלצה שלי כעת תהנו 2022

rot39

Member
עוז זהבי מתאהב באימרי ביטון, ניל פטריק האריס חוזר לגלם רווק, הקאמבק הטלוויזיוני של כריס פרעת והמסע הקולינרי של רותי רוסו ומירי מסיקה. כל הסדרות המומלצות לצפייה שאסור לכם לפספס בחודש הקרוב, כולל עונות אנשים שמתגעגעים לג'ק המבוססת על ספר מאת ג'ק קאקר, מספרת על ג'יימס - קצין ביחידת העילית אריות הים שחוזר הביתה אחרי פעולה שהשתבשה ובה כל הפלוגה שלו נהרגה. בעקבות הפעילות, עולות שאלות על מסוגלותו המבצעית. ג'יימס מחליט לחקור מה קרה שם, בלי לדעת שישנם אנשים שפועלים במטרה לראות אותו נופל - ובשלב מסוים מסתמן שהוא מעוניין יותר בנקמה משהוא מעניין בפתרון התעלומה שהוא חוקר. את ג'יימס מגלם כריס פראט, שהתחיל את הקריירה שלו כאחד המצחיקנים האהובים בהוליווד והפך לאט לאט לאחד הגברים הנחשקים, השריריים והשנואים בה. עוד לצדו מככבים קונסוננס וו ("חמוץ מתוק"), טיילור קיטש ("אורות ליל שישי", "באטלסים") ופטריק שוורצנגר (הבן של ארנולד).

איפה: אמזון פריים המלצות נוספות למלא טופס להגרלת הלוטו דרך האינטרנט: חמישי הקרוב הגרלה עד 60 מיליון ש"ח אתר למלא טופס להגרלת הלוטו דרך האינטרנט: חמישי הקרוב הגרלה… הכירו את הרמקול הקטן והחזק בעולם שהגיע לישראל הכירו את הרמקול הקטן והחזק בעולם שהגיע לישראל "אני מפחדת להרגיש אשמה שלא עשיתי הכלל!" אמא של שני מתחננת אליכם » "אני מפחדת להרגיש אשמה שלא עשיתי הכל!" אמא של שני מתחננת… רוצים לזכות בטיפול לייזר במתנה?מקודם רוצים לזכות בטיפול לייזר במתנה? הטעויות המוצלחות שלי למי: חובבי כשלונות של סלבס מתי: 5.7 מה: היוצרת ענת גורן יושבת לשיחות אחד על אחד עם אישים אהובים במיוחד מהתרבות והשיח הישראליים, ומשוחחת איתם על שעיצבו אותם. ירדנה ארזי, גילה אלמגור, צביקה הדר, יוסי ביילין, דורי בן זאב, סתיו שפיר ועוד רבים אחרים עומדים לשטוח בפניה את הפדיחות, הבושות ושאר הדברים שלא נעים להשוויץ בהם סטנדרטיים. איפה: כאן 11 ענת גורן, "הטעויות המוצלחות שלי" (צילום: רמי קצב, יח"צ באדיבות כאן 11) שיחה קצת אחרת. "הטעויות המוצלחות שלי" | צילום: רמי קצב, יח"צ באדיבות כאן 11 פיסטול למי: כל מי שיודע שהפאנק לעולם לא מת מתי: 6.7 מה: הבמאי זוכה האוסקר דני בויל ("נער החידות ממומביי", "טריינספוטינג") מגיע למסך הקטן עם מיני סדרה חדשה על קורותיה של הסקס פיסטולס: הלהקה שכוננה את תנועת הפאנק וחוללה מהפכה בעולם הרוק, ובאנגליה בכלל. בהתבסס על ספרו של גיטריסט הלהקה, סטיב ג'ונס, בויל עוקב אחרי עליית הלהקה לגדולות, ומציג גם כיצד נודעו לשמצה במהרה לאחר מכן. בין המשתתפים: מייזי וויליאמס מ"משחקי הכס", שעברה שינוי חיצוני לא קטן.

נערך לאחרונה ב:
למעלה