המלצות?

Sababush

New member
המלצות?

היי!!! אני מכירה רק ארבעה שירים של גרין דיי (TIME OF YOU LIFE, BASKET CASE, MINORITY ועוד אחד שאני לא יודעת את השם שלו... זה נראה לי משהו עם MACY...) אני מאוד מאוד אוהבת את TIME OF YOUR LIFE ואת BASTER CASE אני יודעת שהסגנון שלהם משתנה עם הזמן (כמו כל להקה אחרת) אז אם למישהו יש המלצות לשירים של גרין דיי מהתקופות של 2 השירים האלו, אני אשמח :)

אווקיי, שיעור בגרין דיי

א) זה Macy´s day parade ב) basket case זה מהדיסק השלישי, וtime of youre life מהדיסק החמישי. מהדיסק של basket case (שקוראים לו Dookie): Long view, welcome to paradise, when i come around, She. זה כמובן לפי דעתי, תוסיפו מה שאתם חושבים. מהדיסק של Time of your life, שקוראים לו Nimrod: מצאתי רק שיר יפה אחד חוץ ממנו, וזהRedundant. Dפנה
נ.ב. מקווה שעזרתי

OPERATi0N_iVY

New member
המלצות:

KNOWLEDGE BLITZKRIEG BOP - קאבר של הראמונז... HITCHIN A RIDE GREEN DAY - למרות שזה די חרא.. GEEK STINK BREATH LONGVIEW WALKING CONTRADICTION - מישהו ראה את הקליפ של זה, אגב? קליפ מגניב... DISAPPEARING BOY - גם לא משהו... די חלש, אבל אני אוהב את זה משום מה...

OPERATi0N_iVY

New member
אה... בעצם לא שמתי לב שביקשת

בתקופת זמן מסויימת... אז KNOWLEDGE, DISAPPEARING BOY ו-GREEN DAY הם מהדיסק הראשון (מלפני 12 שנה) אז אולי לא תאהבי...

המלצות:

when i come around She Longview Chumpe Welcome to Paradis אלה השירים שאני חושב שהם הכי טובים מהדיסק dokkie שבו גם יש את basket case Nice Guys Finish Last Hitchin´ A Ride The Grouch ויש עוד אבל אלא השירים הכי מומלצים מהדיסק nimrod שיש בו גם את time of your life שירים נוספים: Waiting Brain Stew Warning Stuck With Me ועוד

HandsomeDevil

New member
בזה אני דווקא טוב:

אז זה הולך כך: מ-dookie: burn-out, she nimrod: nice guys finish lest

למעלה