הסיקסטיז והסבנטיז

UnderTown

New member
הסיקסטיז והסבנטיז

השרשור "התחלה" גרם לי להיזכר שפעם היו לי הרבה בגדים יד שניה מדודים שלי שחיו בסבנטיז.. משבצות וכאלה, זרוק.. למישהו יש מושג אולי על חנות בתל אביב שמוכרת בגדים שהיו בפאנק וברוק בסבנטיז ובסיקסטיז?? זתומרת, בסגנון הביטלס, הראמונז, הדורס וכאלה.. העיקר דרוק אולי אפילו כובעים כאלה.. לא כובעי מצחייה כמו שיש היום, אלא כובעי "שרלוק הולמס" כאלה..

moe7

New member
טיהי. הביטלס תמיד היו מלוקקים

(רק תציצי בעטיפה של אבּי רוד)... הרבעייה הייתה מעין גרסא מתקדמת של מה שהבריטים כינו "MODS"- צעירים טרנדיים. הדורס, כלומר ג'ים מוריסון, היה טיפוס אומנוצ'י ומוהרהר, באותה עת זה היה נורא אין, זה בתוספת סמים ושיער ארוך ואתה היפי לתפארת. הראמונס הם מן האבות המיסדים של הפאנק, אלוהים יודע איפה היינו בלעדיהם היום...סליחה, בק און טופיק: כמודל חיקוי לנער האורבני הזרוק אפשר לקחת את הראמונס של היום- הסטרוקס. הרבה טי שרטס וינטג' (פאב, המתופף, מטורף על חולצת הקוקה קולה שלו), נעלי אול סטאר של קונברס (אלה דווקא, כמו החולצה שבתמונה, הפכו פופולריים באייטיז), ג'ינס משופשפים- כך פחות או יותר, נראה כיום כל מבקר שני בפטיפון. פרטי סבנטיז וסיקסטיז אפשר למצוא בכל חנויות היד השנייה- הרבה הדפסים גיאומטריים ופרחוניים, צבעים טבעיים, מכנסיים מתרחבים, שמלות מגניבות. המון המון פריטים. אחד ממאפייניהם הבולטים הוא השימוש בבדים טבעיים, אז היו הרבה פחות סינתטיים.

Lunatic7

New member
תודה, אבל

זה ממש לא מה שחיפשתי.. כאילו, זה גם בסדר, אבל אני חושב שאת הבאת יותר אופנת דיסקו וFאנק וגרוב מהסבנטיז, ולא ממש מה שחיפשתי..

למעלה