הסרת שיער ב-IPL-עזרה בבקשה

לצערי לא תראי תוצאות לא בזה ולא בזה

אבל אם אין לך סבלנות אז שווה לך לנסות כל נסיון שאולי יוביל לפתרון מהיר ובדרך גם להיות חלקה בזמן הטיפולים. רק קחי בחשבון שזה סיכויי מאוד נמוך ואחרי התקופה כנראה תשארי עם מה שהגעת אם לא יותר

הסרת שיער ב-IPL-עזרה בבקשה

שלום רב להנהלת הפורום ומבקריה: אני התחלתי הסרת שיער הפנים בטכנולוגיית IPL במכון פרטי.עברתי עד כה שני טיפולים ובעקבותם יש לי מספר שאלות : 1)האם זה נכון שמגלחים עם סכין גילוח את האזור לפני הטיפול ?(גילחו לי כבר פעמיים :כל פעם לפני הטיפול ) 2)בטיפול השלישי כבר לא גילחו לי את האזור הפנים אלא ישר שימוש במכונה,האם אחרי הטיפול השלישי זה הגיוני שרואים עדיין שיערות?כלומר ,האם טיפול IPL מוריד בהדרגה שיערות מהמקום המטופל או שכבר אמורים לראות תוצאות לאחר מספר טיפולים(אצלי השלישי)? שילמתי הרבה מאד כסף עבור טיפול זה ולכן אשמח שיפתחו את עיני בנושא ,עקב ידע מאד דל ותחושה "שעובדים" עלי. תודה רבה מראש ושבת שלום רותי

לא עובדים עלייך

פשוט נהנים לקחת ממך כסף, לא עושים איי פי אל או לייזר באזור הפנים לבחורה זו טעות נוראה, לכי לאפילציה רק זה יכול לעזור לאזור הפנים. בהצלחה

IPL

שלום אחד-מגלחים איזור הרגלים ,מפשעות ובתי שחי בלבד. כל שאר האיזורים יש לקצר במכונת גילוח ולא עם סכין אחרי שני טיפולים זה עדין הגיוני שאין תוצאה בהצלחה

למעלה