הסתפרתי ואני צריכה עזרה מכולם

Shaked P

New member
הסתפרתי ואני צריכה עזרה מכולם ../images/Emo24.gif

היי, אממ אתמול אמא שלי ספרה אותי, ואני מתכוונת ללכת גם למספרה שיעשו לשיער שלי צורה, עכשיו לעתיד יש לי שאלות. רק לפני; חשוב לציין שהשיער שלי תמיד היה ותמיד יהיה נפוח ויבש אבל פעם הוא היה גם מגעיל, מסורבל והיה נראה כאילו הסתתרו בו דברים מוזרים ><
היה לי פעם שיער ארוך מאוד (עוד מעט מעלה תמונות), אז מה אתם חושבים שיותר מתאים לי ארוך או קצר? *קחו את העובדה שאני הולכת להסתפר ולעשות צורה כפי שציינתי*
יש לכם רעיונות לתספורות עם שיער קצר? כי אני חדשה בעניין ^^
מה אתם חושבים בכלל על התספורת?
יש לכם אולי טיפים שהשיער לא יהיה נפוח מדי >< הנה תמונה שלי עם שיער קצר

Shaked P

New member
והשיער לפני ../images/Emo26.gif

התמונות העליוניות זה באילת כשהשיער מסתדר יפה גם בלי קרמים, והתמונה למטה זה עם קרמים, וככה הוא רוב הזמן.

Shaked P

New member
ועכשיו שמתי לב שלא שרשרתי נכון

אז אלפי סליחות ושרשרו אותי לשרשור שאלות חורפיות
אה ואני בת 14, אם זה משנה

מיכי7

New member
עונה../images/Emo13.gif

קודם כל לפי התמונות השיער שלך נראה ממש יפה כשהוא ארוך, אבל הוא נראה טוב גם כשהוא קצר!
עכשיו אני לא מבינה גדולה בתלתלים אבל מנסיון לא הייתי מדרגת.. בכלל, אני מכירה המון בנות עם שיער חלק/גלי/תלתלים שעשו קארה ולא אהבו את זה כי באמת צריך למצוא ספר טוב ועם סבלנות בשביל זה. ובתמונה גם הראית תמונה עם ובלי חומרים כלשהם אז אני אומרת-בלי!! השיער נראה הרבה יותר טוב בלי המוצרים לשיער (לפי התמונות כמובן) .. בהצלחה

artemiSP

New member
תודה ../images/Emo140.gif

עכשיו כשהשיער קצר יותר אני לא משתמשת בקרמים כל כך אבל כשהוא היה ארוך הוא פשוט היה כל כך מלא ולא מסודר, אבל זה הדבר היחידי שסידר אותו נורמאלי
והכוונה לתספורת זה לא לקצר עוד, פשוט לעשות צורה לשיער בלי לקצר את כל השיער

Black Jane

New member
השיער בתמונה הראשונה שהעלית נראה בריא

ומלא. יש בנות שהיו מתות לשיער כזה [אחמ אחמ אני
]. לא ממש הבנתי את השאלה שלך ומכיוון שמיכי ענתה לך, אני חושבת שמתאים לך גם ארוך וגם קצר. בגלל שרשמת שיותר קל לך להסתדר עם הקצר, אז שארי איתו. אני אוהבת את התספורת, אבל אם תרגישי יותר טוב אם ספר יסדר את ה"'קטנות", לכי על זה. לא קארה, פשוט סידור קל. בהצלחה !

artemiSP

New member
תודה רבה ../images/Emo24.gif

רק, את לא חושבת אולי שתספורת קצרה אולי קצת אותי אותי ילדה קטנה כזאת? ^^ שוב תודה

ק צ ו ו ת

New member
אופס התכוונתי לא חלק ולא מתולתל... :)

והשאלה לגבי השיער בתמונה הראשונה.

למעלה