הפיינלסטית החמישית היא..

Michal s3

New member
הפיינלסטית החמישית היא..

ריטה. צפוי כמו שהשמש זורחת בערך. רביעייה מושלמת לגמר עד אתמול, הרסו עם הפיינסלטית החמישית :\ ויש לה סיכויים לא רעים לקחת רק בגלל ההצבעות.. נראה לי שהיא חביבת הקהל מכל הבנות

המונשרי

New member
אולי כן ואולי לא

אבל איזה חמודים הם בהפקה מנסים לייצר מתח מלאכותי.

אורישקי

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

היו צריכים לקחת את אלינה,אפילו אהבתי את אנסטסיה דווקא. אבל למה אותה? הרסו את הגמר.

Michal s3

New member
האמת שמאוד הופתעתי עם בחירת השופטים..

אנסטסיה חמודה, אבל יש בה משהו שהורס בפנים. יש בה משהו קצת גברי האמת.. חוץ מזה במשך כל הפרקים שהיא השתתפה השופטים בד"כ קטלו אותה ואפילו כינו אותה כצפרדע, חח מוזר לדעתי ליליאנה הייתה צריכה לחזור יחד עם צליל אבל זה היה ברור שמיס ברבי תחזור.

אורישקי

New member
מסכים איתך

אמא שלי אמרה לי. אני רוצה שהחמישית שתחזור תהיה אנסטסיה,אפילו השופטים בחרו בה. ואני אמרתי?איך,הם הדיחו אותה בין הראשונות.

simplydot

New member
אולי זה השיער ה"חדש" שלה, אבל היא נראית זקנה

לי, בכל מקרה. אני לא יודעת למה.

simplydot

New member
אבל בפני הערכים שגם מיושמים של אנסטסיה ולילי

אני רק מסירה את הכובע (ואחריהן גם צליל, כן. גם אלינה שם, בחבורה אם כי לא שמעתי ממנה)

זה שיעור או עובדה?../images/Emo118.gif

הגיוני האמת. אבל אני רוצה שקארין תחזור
[לא בשביל לנצח, אבל מתחשק לי]

Michal s3

New member
זו עבודה מוצקה../images/Emo31.gif

יש סרטון באתר של הדוגמניות עם ריטה בגמר, וגם הפורום שם מוצף בגלל זה (אלוהים ישמור, איזה גנון הולך שם חח) וקארין? תודה רבה, אפילו היא יותר גרועה מהברבית שחזרה..

דווקא את אליעזר בן-יהודה של המאה ה-21?

"חטיף זה החתיך החדש" XD היא גם דומה לסנאי.. טוב, אבל בהתחלה היא היתה נחמדה, אפילו אני הייתי קצת בעדה, אבל כשהיא התחילה לפתוח ת'פה ההצבעות באנטרנט כבר נסגרו.

רק לאאאא ריטה המסריחה זאת לכל מקום היא חייבת

היא חייבת להידחף??? ואיככככ קארין הבת **** הזאת שונאת אותההההההההההההההההההההההה

קארין?

אני שונאת אותך אמן יפול עלייך טיל ו=ת=מ=ו=ת=י וריטה הכי לא ברבי בעולם... בדיוק ההפך... סתם כונפההההה

JoNy Boi

New member
בתור ערסית את אמורה למצוא מכנה משותף איתה לא?

ותירגעי, ומהר.

just jenny

New member
שלא נדע מהילדת גן הזאת..

דבר ראשון היא צריכה גשר, ודבר שני לא מתאימה בגרוש להיות דוגמנית.. אז מה אם היא רזה? הצופים לדעתי עשו טעות חמורה ובכלל היא צריכה להתבגר היא כמו ילדה בבית ספר יסודי עדיין.. שלא נדבר שיופי של דוגמנית בכלל אין לה.

למעלה