הצלחתי להעביר את ההרצאות לכרטיס זיכרון והשאלה שלי היא

hamma23

Member
שלום אם העברתי את ההרצאות לכרטיס זיכרון בטלפון מסויים או טאבלט אז אם אני מוציא את הכרטיס זיכרון ושם במכשיר טלפון אחר או טאבלט אחר זה יעבוד או שלא זאת השאלה ?
תודה לעונים

SHERME

Active member
שלום אם העברתי את ההרצאות לכרטיס זיכרון בטלפון מסויים או טאבלט אז אם אני מוציא את הכרטיס זיכרון ושם במכשיר טלפון אחר או טאבלט אחר זה יעבוד או שלא זאת השאלה ?
תודה לעונים
יעבוד חלק ללא שום בעייה
אתה מכניס את הכרטיס זיכרון mSD לסלוט שיש לך בטאבלט של שיאומי שרכשת ב1000 שקל מעביר מה שאתה רוצה
מוציא אותו ומעביר אותו לכל סלוט MsD אחר בכל מכשיר אחר וזה עובד יעבוד באופן חלק

תודה לעונים
כשמכניסים כרטיס זיכרון למכשיר, הוא ישאל באיזה אופן אתה רוצה להשתמש בו, בתור הרחבה לזיכרון (ואז הוא יפרמט אותו) או סתם בתוך מקום לאחסון. בחר באפשרות השנייה. כן, לא אמורה להיות בעיה עם העברת הכרטיס. כמו כן, זה לא קשור לדגם הסמארטפון, אלא לתמיכה שלו בכרטיס כזה או אחר (הכרטיסים הישנים גדולים יותר ולא נתמכים במכשירים החדשים).

בקיצור, תפתח את המפרט הטכני של המכשיר השני ותקרא את מה שכתוב בסעיף SD. אם מבחינת התמיכה הוא שווה למכשיר הראשון, אפשר להעביר את הכרטיס ללא בעיה.

SHERME

Active member
כרטיס של סאנדיסק יתאים למכשיר סמסונג ?
כן
יתאים לכל מכשיר שיש לו סלוט לכרטיס זיכרון מיקרו SD

נערך לאחרונה ב:
תודה לעונים
כשמכניסים כרטיס זיכרון למכשיר, הוא ישאל באיזה אופן אתה רוצה להשתמש בו, בתור הרחבה לזיכרון (ואז הוא יפרמט אותו) או סתם בתוך מקום לאחסון. בחר באפשרות השנייה. כן, לא אמורה להיות בעיה עם העברת הכרטיס. כמו כן, זה לא קשור לדגם הסמארטפון, אלא לתמיכה שלו בכרטיס כזה או אחר (הכרטיסים הישנים גדולים יותר ולא נתמכים במכשירים החדשים).

בקיצור, תפתח את המפרט הטכני של המכשיר השני ותקרא את מה שכתוב בסעיף SD. אם מבחינת התמיכה הוא שווה למכשיר הראשון, אפשר להעביר את הכרטיס ללא בעיה.
ואם יש למכשיר זיכרון של עד 16 gb
תציין את הדגם של המכשיר כדי שלא נצטרך לנחש למה כוונתך: לנפח המקסימלי של הכרטיס? לגודל של שטח האחסון המובנה במכשיר?

SHERME

Active member
זה לא טלפון זה נגן כזה
ואם אני שם את הכרטיס בנוקיה מה אני צריך לומר לו
1) קניתי כרטיס מיקרו SD בנפח 16GB הכנסתי אותו לחריץ כרטיס הmSD של הטאבלט שלי העברתי קבצים לכרטיס זיכרון הוצאתי את כרטיס הmicro SD מהטאבלט והכנסתי את הכרטיס לסלוט mSD בתוך הטלפון נוקיה 110 או 8210

2) באמצעות כפתור התפריט בטלפון בחרתי מוזיקה >> המוזיקה שלי ואז יהיה רשום מעדכן ספרייה ואז אני מעדכן רשימות השמעה ויהיה רשום ספריית המדיה עודכנה נוספו קבצים

לאחר מכן יוצאים למסך הראשי ונכנסים מחדש להמוזיקה שלי ומפעילים את השירים/קבצים באמצעות הנגן

עד כאן סוף החדשות

SHERME

Active member
זה לא טלפון זה נגן כזה
ואם אני שם את הכרטיס בנוקיה מה אני צריך לומר לו
בקשר לנגן של סאן דיסק 8GB מכניסים את הכרטיס זיכרון לסלוט והנגן שואל אותך האם להשתמש בו בתור הרחבת זיכרון (ואז הוא יפרמט את כל החומר שבכרטיס) או בתור מקור לאיכסון
רושמים מקור לאיכסון וזהו

המלצה חמה לא לרכוש את הנגן הזה
1) אין לו רמקול חיצוני
2) יש בעיות קשות עם האוזניות שמקבלים שומעים חלש ולפעמים חזק >> כל אוזניה אחרת שרוכשים לנגן בדר"כ יש המון בעיות תאימות חלש חזק או שלא שומעים כלום יעני הנגן מסרב לשתף פעולה עם אוזניות שהם לא תוצרת סאן דיסק
3) הסוללה קטנה מאוד 300/400 מ"א והיא נגמרת די מהר, בנוקיה 110 או 8210 הסוללה ענקית 1450 מ"א

ראה הוזהרת

עד כאן סוף החדשות

למעלה