הקשיבו הקשיבו כל בני ישראל!

הקשיבו הקשיבו כל בני ישראל!../images/Emo124.gif

*תופים* *חצוצרות* שרשור ההיכרות הגיע
(
אני מראש מזהירה שזה הולך להיות השרשור היכרות הכי פלצני שהשתתפתם בו בחייכם
) זה פשוט למדי ולא תזדקקו ליותר מדי הסברים
רק תאלצו למלא את הסעיפים הנראים למטה כל אחד בקשר אליו (לא להעתיק ילדים
)
שם
מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי - אפשר לקרוא לזה תחביבים
-
איזה תכונה אתם הכי אוהבים בעצמכם
*לא חובה לענות
*
אם בא לכם-איסיקיו/איימיל/אחר
ציטוט נבחר -לאו דוקא של מוניקה-
שיר או שניים שאתם אוהבים ביותר של מוניקה
השיר האהוב עליכם ביותרבכלל
סרט אהוב ביותר (אמרתי לכם שיהיה פה פלצני..
)
איזו מוזיקה אתם שומעים בעיקר
איזה צבע אתם הכי אוהבים
מזל אסטרולוגי (דלי,דגים,שור וכן הלאה)
משהו שאתם רוצים שידעו עליכם
מסר שאתם רוצים להעביר לאומה.
צבע מברשת השיניים שלכם
אין לי עוד..פשוט מראש הכנתי את הכוכבים ונשאר עוד אחד אחרון
עד כאן פינתנו להיום ועכשיו
לענות
פרח לשימוח מצב הרוח יש גיישםם :) יומטוף כולם

../images/Emo41.gifסבבה אז הנה אני עונה....

שם: חן הוכמן
מקום מגורים: דימונה( חרא חרא חרא של עיר...)
תחביבים: אינטרנט, מחשבים, כדורסל, לצאת, לשמוע מוזיקה(בעיקר מוניקה והיהודים)
איי סי קיו: 154979156
ציטוט נבחר: "הייתי.., רוצה שבור לך יד..., ואז לתת לך רחמים.."
שירים אהובים של מוניקה: טוב האמת היא שכמעט את כולם, אבל בוא נגיד.., סאן חוזה, על הריצפה.., ועוד הרבה לא משנה...
שיר אהוב בכלל:וואו.., זה קשה.., אני לא יכול לענות על זה....(הרבה.)
מוזיקה: רוק
צבע אהוב: כחול
מזל:סמרטוט...., סתם.., דלי
משהו שאני רוצה שידעו עליי: שאינ שונא מזרחית בדם!!!!!!!
מסר לעומה: שדימונה היא עיר מלאה בערסים חרא!!!!, ואני שונא ערסים!!
צבע מברשת שיניים: ירוק יום טוב לכולם.., חיחי.., איי רוני רוני.., מת עלייך נשמתי(חיקוי ערסי איכס!!!!!!!!!!!!)

תורי ../images/Emo70.gif ,תורי../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

וואיש כמה אייקונים יש בהודעה שם למעלה..חיחי רחמנא ליצלן
כל אופן
שמי:רוני או משה.והמבין יבין
גילי:14,ויש אומרים שעם חוכמת חיים של בת עשרים
מקום מגורי:ישוב קטן,פצ´פון,לא כייפי בכלל בכלל,ליד י-ם (
)
דברים שאני אוהפת לעשות
מוזיקה,חברים,אינטרנט,לשוטט בלילה ברחובות,לעזור לאנשים(
אלו הם חיי
)
תכונה אהובה
שאני רוצה יש לי טוב לב מדהים ביופיו
א.ס.ק
143539175
ציטוט: אוו..יש הרבה..כרגע נבחר את "איך אושר זה דבר יפה..שיחלקו גם לנו" -עברי לידר- "אנשים נגמרים ברגע אחד"-דן תורן ,ומשו של מוניקה
"עד שלא תרגיש חופשי לא תהיה אמיתי.."
שיר אהוב של מוניקה:ממ..לא דעת..לא כל כך אוהבת את האלבום ´יחסים פתוחים´
..ומפצעים ונשיקות אני אוהבת את הרוב המוחלט ממש!
שיר אהוב לא של מוניקה:ליאונרדו של עברי לידר,אמפריות נופלות לאט של דן תורן,שברי את הטלוויזיה של הנטאשות,זכוכיות של אינפקציה,את באה לבקר של משינה,על עוד של אורי בשן,שרמוטה פוריטנית של שלומי שבן, וכו´ וכו
סרט אהוב:אני לא אוהבת כל כך סרטים וכל הקקי..אבל תעביר את זה הלאה בהחלט עשה אצלי משהו..
מוזיקה
:
ממ רוק ישראלי(פירוט בכרטישיסי),גם היפהופ זה נחמד לי באוזן
צבע אהוב:כתום
אבל גם צבע שחור זה מושך כזה ולאחרונה מצאתי את עצמי בוהה בכוס חלב וחושבת כמה הלבן יפה..שיהיה.
מזל אסטרולוגי:מממ סנשנו יומנים!יומולדתי ב-25.2 הרי זה יוצא מזל דגיגים
*(
מזל דגים שייך ליסוד המים, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, הדגים משתנים כל הזמן, בגלל שהצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע כל הזמן חזק מהם. כוכב נפטון שולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושת שהות ליד חוף הים: לפעמים המים צלולים, בהירים ושקטים, לפעמים סוערים ובעלי גלים גבוהים, ולפעמים עכורים וסוחפים. מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצלם עצב נסתר, עגמומיות מסוימת שנמצאת מתחת לפני השטח, ומחפשת לה מוצא. אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. יש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. בכלל הדגים נחשבים למזל אמנותי מאוד, ובעלי יכולת הבעה מדהימה, בעיקר בתחום המשחק. נפטון מאפשר לדגים להשתנות ולחקות בני אדם ודמויות עד שהם כמעט הופכים להיות הם עצמם. יכולת החיקוי וההפנמה הדגית כל כך מדהימה שלפעמים נדמה שהדג מקבל את אישיות האיש שלידו. העבודה הזו מאפשרת להם להיות ממש ´חיות במה´ ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות מטפלים מסורים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית. הרבה ממבני הדגים הם עובדים סוציאליים: היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא צריך הופכת אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים. אבל לפעמים ינצלו הדגים תכונה זו ויהפכו לנוכלים מדהימים, שיצליחו לרמות גם את הספקנים הגדולים ביותר... (אני יכולה לרמות גם את הספקנים הגדלדלים ביותר!מואה אה אה) אבל בתוך כל זה שוכח הדג דבר אחד: את עצמו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, או להתעלם מהצרכים שלהם, ולהרגיש קרבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קרבן לסמים, אלכוהול והרס עצמי (
)) פלצנית שכמותי
משו חשוב עלי:לא דעת..אבל שאני שונאת שונאת אנשים לא אמייתים!שוננאת! ושונאת טלוויזיה!ושונאת שופטים על פי מראה או מקובלות! ושונאת בכלל את רוב הדברים שקיימים בעולם הזה..בלי כוונה-ככה יוצא
מסר לאומתי היקרה:תהיו חופשים
צבע מברשת שיניים:אני כל פעם גונבת מברשת למישו אחר מהכיור של האמבטיה.. אני גם אוהבת אותך חן בבת עיני נשמת אפי וכל זה!
ותודה על הקרדיט בטאג-ליין
שימו לב לכל הקישורים והקבצים המצורפים וכל זה

bonowoman

New member
אני

שם-יעל גיל-16 איזור/מקום מגורים-ירושלימ מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי-לנגנ בגיטרה, לראות "חברימ", לשמוע מוזיקה וכ"ו איזה תכונה אתם הכי אוהבים בעצמכם-לא יודעת אם בא לכם-איסיקיו/איימיל/אחר-אינ לי כוח לכתוב.... ציטוט נבחר -So as they say this is the golden age, and gold is the reason for the war we wage-U2,New years day שיר או שניים שאתם אוהבים ביותר של מוניקה-"סאנ חוזה" ו"רוויקאוימ לבלונדינית" השיר האהוב עליכם ביותר-I don´t wanna miss a thing של אירוסמית סרט אהוב ביותר-פורסט גאמפ- טומ הנקס גאונ!!! איזו מוזיקה אתם שומעים בעיקר-רוק ופאנק איזה צבע אתם הכי אוהבים-כחול מזל אסטרולוגי-בתולה משהו שאתם רוצים שידעו עליכם-שאני כותבת בלי אותיות סופיות ושיש לי אישיות שניה והיא הטלאטבי החמישי ורטיגו:) מסר שאתם רוצים להעביר לאומה-החוק היבש לא נרטב אפ-פעמ.... צבע מברשת השיניים שלכם-כחול די פלצני:) אוהבת יעל

היי שלום לכולם, מה כולם פה ירושלמים

אני לא מתכוונת לכתוב את כל הפרטים האלה באמת.... קוראים לי ענבל גם אני מאיזור ירושלים ציטוט נבחר: "cause nothing last for ever & we both know hurts can change" - november rain gnr שירים של מוניקה- "הר של בייגעלך" "כל החבר´ה" "פצעים ונשיקות" שומעת בעיקר מוזיקה ישראלית. צבע- סגול משהו לדעת עליי: נו אי אפשר במשפט אחד. סרט אהוב: ממנטו, סרט גאוני צבע מברשת שיניים: בצורה של בו ממפלצות בע"מ כשהיא מחופשת למפלצת אולי שכחתי משהו, איפה השרשור הזה התחיל בכלל? למה חשבתי שגם אני צריכה להשתתף בו? אגב, אני הגעתי מפורום מוזיקה ישראלית. ואני אשמח לדבר איתכם באייסיקיו שלי : 150198149, אני ממש נחמדת, באמת ביייי

snapis

New member
עכשיו אני

כי ההוא הלך.... שם: איתמר אורבוך גיל: 15 גר: רחובות תחביבים: אמממ גיטרה מוזיקה לישון כן לישון זה מצויין כמוך לשותת ברחובות ותחביב ישן שרוני הזכירה לי לבקש כסף מערסים שהם בפגישות (תנסו זה כייף) תכונה: לא חובה לענות אז אני לא עונה אי סי: בלע אין לי כוח לכתוב ציטוט: מממ נראה לי ש "תסימו זין גדול על העולם הזה" אביב גפן שיר שיר מוניקה : מממ נראה לי שכל החברה ואיש קש שיר אהוב: לא מכורי אבל מה לעשות גאונים זה גאונים the wall סרט: ברגע זה ברקפסט כלאב (מועדון ארוחת הבוקר) מוזיקה: רוק צבע: אין מזל: גדי ידעו עלי: ממ אני גבר מסוכס (סתם לא יודע) מסר להאומה: אינפקציה רולז~!!!

space girl

New member
רוני יא פלצנית ......../images/Emo6.gif

אוקה , אז עכשיו תורי
|: למרות שחלק כבר כתבתי ... קבלו את זה :
שם : זורבללה בן מנצי ... אבל אתם יכולים לקרוא לי אור
11 יום
אני בת 13
( ולא אני לא בכיתה ו´...)
עיר : בירתנו האהובה תלביב
זמן פנוי אין לי ממש , אבל בין לבין אני מצליחה לדחוק
מוסיקה , מחשב
, חברים
,
ריקוד , שינה
, קריאה
, צביעת קירות , ולנג´ס לנהג של קו 5 שיוריד אותי בפנייה הבאה של רוטשילד
. אתם יודעים , דברים בנאלים כאלו ....
תכונה אהובה ? אמממממ באמת שאין לי מושג , אולי שאני לא שאלות אנשים שאלות פלצניות כמו מה התכונה האהובה עליהם .....
הערסקיו הנחשק שלי : 148531546
ציטוט נבחר ? ללא ספק - " בורות היא ברכה "....
שירים של מוניקה ? וואי זה קשהפטיש| , אני די אוהבת את גשם חזק ורקואיים לבלונדינית
שירים אהובים בכלל ,? מה זה השאלות המכשילות האלו ? השירים של נירוונה ו GIVIN TO FLY ו ALIVE של פרל גם
|
סרט אהוב : פוקימון מכה שנית .... אממ סתם לא דוח מיוחד די אהבתי ... ( וזה גם מה שאני זוכרת ....)
אני שומעת כל מיוסיק בתניא שהיא יפה ( בריטני לא נחשב יפה ..) אבל בעיקר רוק
צבע אהוב : כחול על כל סוגיו ..... וגם שחור , לבן , כתום , סגול , וורוד , כתום
, אדום , ירוק .
אני עקרבית קטנה ומשוגעת ..
אני לא אוהבת שאנשים יודעים עלי דברים
.....( אז למה כל השאלון הזה
) וכפי ששמתם לב אני גם נוהגת לדבר עם עצמי ...( לא את לא !
) וסובלת מפיצול אישיות מפותח (נכון , לא נכון ! ,ועוד איך נכון !) וכך זה נמשך הלאה ....
קולה זה מגעיל , טלוויזיה זה משעמם ,
שינה זה טוב
, ובצפר זה חרא .
יש לי מברשת מגניבה כחולה ... *|"אין לי עוד ..פשוט מראש הכנית את הכוכבים ונשאר עוד אחד אחרון " רוני , מצטערת אבל אני פשוט לא מבינה את השאלה הזאת ....
ו ...
.... זהו ( תודה לאל
)

guitar lan

New member
עכשיו אני!!

שם: ניר גיל: 14 עיר: זכרון יעקב תחביבים: לשמוע מוזיקה, לנגן בגיטרה, לשחק כדורגל, לרדת על המורות שלי, לעשן נרגילה, וליהיות עם חברים... תכונה אהובה על עצמי: אי אפשר לדעת את זה בעצמך, אנשים צריכים להגיד את זה עליך. איציקיו: 156636452 כנסו חופשי ( יש לי רשימה מדוללת
ציטוט: אממ... אין לי ממש... שירים של מוניקה: כל החבר´ה, 180, פצעים ונשיקות, עוד פעם... השיר האהוב בכלל: אממ.. כרגע, they whant 2 kiil me של היהודים סרט אהוב: רדיו חזק... סוג מוזיקה: רוק ישראלי צבע: או ירוק, או כחול שמיים (WTF!!!) מזל: אריה!! 19/8/88 משהו שידעו עליי: תתחברו לאיציקיו ותגלו לבד. מסר לאומה: the truth is a virus!! צבע מברשת: שניה... אני בודק.. צ´כלצ´.. זהו.. זה אני

maayan15

New member
יש!..אני משועממת ועכשיו יש לי משו

לעשות....!!...תודה!! (אני מתלהבת מהדברים שצריך להתלהב מהם הכי פחות...) אז בוא נתחיל...
שם: מעיין
אזור מגורים: פ"ת ("שנים על גבי שנים...ערסים זקנות ובני עקיבא...אני לא מאמינה שאני גרה בפ"ת" ידוע לי שאני בטוח כתבתי את זה בעבר אבל אני מתה על המשפט הזה וכמה שהוא נכון....
)
תחביבים:לשמוע מוסיקה, לראות טלויזיה, לקרוא, לשחק עם בע"ח (כן..אני מאלה שמחשיבות את זה כתחביב..)...אמ...אני חושבת שזהו...
איציק(או בשמו המקובל-אייסיקיו):165879075 (אנשים ואנשות..אני מבקשת...תשלחו לי בקשה..פשוט אין לי כוח לחפש את כולם...אז תעשו את זה אתם..טוב?)
ציטוט: וואי...זה קשה אבל..."אני גמור, אני מכור, אבל יכול לראות- הדפוק הזה עושה לך טוב" (אל תשאלו אותי למה...) וגם "למיואשים יש רק גורל" (מה שמשקף את כל החיים שלי..פחות או יותר..)
שיר של מוניקה: כל החבר´ה ופרפר (כן..אני יודעת שזה אמור להיות שיר אחד..אז כל החבר´ה יותר אבל צריך להזכיר גם את פרפר...)
שיר בכלל: (זה נראה כאילו השאלות נכתבו כדיי להקשות עליי..)..אמ...אני יכתוב-"don´t cry" של guns n´ roses... וגם knocking" on heven´s door" של bob dilen... (אני בן אדם שלא מוכן לכתוב דברים באנגלית בעיברית..בעיקר לא להקות ושירים...זמרים כן..אבל סתם נראה לי לא מתחבר לרשום הכל באנגלית חוץ מבוב דילן..)
סרט אהוב: יש יותר מדיי...ואף אחד לא השאיר עליי מספיק רושם כדיי לככב לבדו כ"סרט האהוב עליי"...
מוזיקה: אמ.. בעיקר רוק (ישראלי ולא ישראלי, קלאסי, אלטרנטיבי...לא משנה...)..קצת מטאל...
צבע: כחול
מזל: אריה
מסר: אני אצטרך לחזור אליכם עם זה כי כרגע אין לי בראש (אלא אם בא לכם על משהו בסגנון : "תחייה ותן לחיות"...משפט נכון..אבל קיטשי מדיי בשבילי....מצד שני אני בן אדם קיטשי...שנוטה להיתווכח עם עצמו...זה עלוב...)...
צבע מברשת שיניים: כחול עכשיו אתם יכולים להגיד בכנות שאתם עדיין רוצים להכיר אותי??

רוניהההההההה!! חיחי ../images/Emo140.gif

ווואלההה (בצרפתית יענו..מבטא צרפתי) והנה מתחילים-
גיל-15
רמת גן!!
סוסיםם, מוזיקהההה
תכונה?....אממ לא יודעת
אממ אממ אממ מי שרוצה ישאל ויקבל! (icq)
ציטוט-א-ה-ב-ה זה הסם הכי מוזר הוא נהיה נורא כשלוקחים אותו לבד..(מוניקה-לא הכי נבחר אבל חפיפ)
סאן חוזהההה!!!
שירים אהובים-180!!!!!על הרצפה, פצעים ונשיקות, מילי,מוצ"ש בקניון ועודד אני לא יכולה לבחור...סורי!
אין דבר כזה...אני לא יכולה לבחור יש יותר מדי!!! אבל -פיקסיס- Where is my mind ועוד המוווווווון!
סרט אהוב...- טוב- מלך האריות!!!
וכלמיני...
מוזיקת רוק
צבע- סגוללללללללללל
מזל- בתולה!!!
אין...
מסר- תהיו חופשיייים!!! (לא קשור לפורום הזה כ"כ חיחי) הסקס לנצח עם מוניקהההההההה
צבע מברשת.. משו עם ירוק וכחול.. עזבו
יאוווווו עניתי על הכללללל! איזה יופי~! טופ יום כתוםםםם!

אישה אישה אישה לה לה לה לה

כן כן יש כזה שיר חיחי שלווום!
ביפ ביפ**יש לך מסר**ביפ ביפ

Heavy Thought

New member
רון רון,כל הכבוד על היוזמה,הנה אני:

שם: מור
)
מקום מגורים: ישוב קטן ונטוש ליד נתניה
תחביבים:אממ... גיטרה...גיטרה...גיטרה... וגיטרה לצאת עם חברים, או לפעמים להיות גם בחדרי השקט לבד לאכול שוקולד (
), לכתוב, להלחין (עם הגיטרה
) לקטול אנשים מעצבנים עם הציניות שבה בורכתי, להציק לאחותי הקטנה והמעצבנת לשחק עם הכלבלבים החמוצים שלי, לנסות ללמד את האישה שאמורה להיות המורה שלי למתמטיקה ללמד, לחנך את 2 המבוגרים שחיים יחד איתי באותו הבית ואמורים להיקרא "הורים", וגם לצאת לרכוב מדי פעם
תכונה אהובה: לא חושבת שקיים משהו כזה, מצטערת
אייסיקיו: 172498183
חופשי אנשים
ציטוט נבחר: אמממ... יש כמה, ובכן: -"and if i close my mind in fear, please pry it open" - מטאליקה - "גם אנחנו תלויים עם פתקי החלפה" - ברי סחרוף - "Forever, trusting who we are, and nothing else matters" (מטאליקה, כמובן
) - "כל הפרידות, כמו סיכות נעוצות על הלב" - אייי כמה נכון... מוניקה
וכאן אני אקטע את הציטוטים הנבחרים שלי, כי אם לא, זה לא יגמר בזמן הקרוב
2 השירים האהובים ביותר של מוניקה: איש קש, וגשם חזק
שיר אהוב: Metallica - One - פשוט שיר ענק
סרט אהוב ביותר: ´A Beautiful Mind´ - מדהים וגם נוטינג היל, סרט קיצ´י, רעיון חרוש, אבל עדיין - נורא יפה
מוזיקה: מטאל (בלאק, דת´, פאוור, גות´י ועוד קצת), ועוד רוק ישראלי, ומעט רוק לועזי
צבע אהוב: שחור, בורדו, חום... אבל לא חום רגיל נו... חום כזה.. יפה
, וגם סגול
מזל: שור (ולא אני לא עקשנית... טוב נו... רק לפעמים
) __ מדלגת על סעיף ___
מסר לאומה: אנשים, תהיו אופטימים
זה עושה רק טוב (חבל שאני לא מקשיבה לעצמי לפעמים
)
צבע מברשת השיניים שלי (
):
כחול וירוק (איזה שילוב
) -הסוף-

למעלה