השפעה פסיכוסומטית?

amazone

New member
השפעה פסיכוסומטית?

או השפעה רוחנית על הגוף? בבקשה תנסו לקחת את זה ברצינות - כבר מהשעה 5 בערב אני מרגישה שאני נלחמת בעזרת כוח המחשבה שלי במישהו ש"קילל" אותי באופן מיסטי ומנסה להשפיע עליי להיות חולה, דבר שהתבטא בחום גבוה, כאבי ראש, עייפות, קשיי נשימה וכן הלאה. החלטתי שאני לא מוכנה לקבל את זה וב-7.5 הנחתי ראש על הכרית ונרדמתי. מדי פעם התעוררתי כדי לנקות את הגוף מהמאבקים שניצחתי בהם ונאלצתי ללכת בעיניים עצומות לעשות פיפי. לא הרגשתי שהפסדתי במאבק כלשהו ולמעשה, המאבקים שלי התבטאו בסוג של חלום, בו המשימה שלי היא למצוא מישהו אבוד, להציל אותו ולהחזיר אותו הביתה. בכל מאבק, ככל שזה התפתח, סללתי את הדרך בעזרת כוח המחשבה ובין משימה למשימה חיבר צמח טיפוס של פרחים, כלומר גידלתי צמח מטפס פורח [ורדים כמו ביפיפיה הנרדמת] מנקודה לנקודה עד הנקודה הסופית. התעוררתי לפני 10 דקות כשהחום שלי ירד וכאבי הראש נעלמו לאחר שניצחתי במאבק מאוד מתקדם. זה נראה לכם הגיוני? אני מרגישה שזו לא הפעם הראשונה שזה קורה בשבועות האחרונים, כאשר כמה שבועות אני לא מצליחה להיפטר משיעול והקאות.

SupermanZW

Well-known member
אני לא חושב שמדובר בקללה

לכי לרופא וספרי לו מה הרגשת, סביר להניח שבעזרת טיפול מתאים התופעה תיפתר.

amazone

New member
איזה תופעה?

לא הייתי צריכה אקמול כדי להבריא הייתי צריכה לחלום ועובדה שתוך 4 שעות שינה החום ירד וכאבי הראש נעלמו

למעלה