התחלתם בלעדיי

מצב
הנושא נעול.
התחלתם בלעדיי../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

התחלתם בלעדיי

שלום שלום לכולם! גם אני כאן. אמא של ענת בת שלוש וחצי, שנולדה מ IVF + איקסי. מזה שנתיים וחצי נמצאת שוב בטיפולי IVF. את ענת ילדתי בניתוח קיסרי שהוא כנראה הסיבה להדבקויות הרבות שנמצאו ברחם. חשבתי שאם אני אחזור מהר לטיפולים, דרכי תהיה קלה יותר. מסתבר שלא. נמצאת בשלב זה לפני החזרת עוברים מוקפאים. את פורום פוריות ב IOL גיליתי יומיים לפני הלידה. קראתי לעצמי שם "אמא מאושרת". את השם הזה החלפתי לפני מספר חודשים לבקשת הקהל. אבל אני מודה בפה מלא: אני עדיין אמא מאושרת!!! אני מצרפת תמונה של האוצר שלי. פה אפשר להשוויץ נכון? שיהיה לכולנו רק טוב!

חלילה! חיממנו את המקום בשבילך...

התחלתם בלעדיי

שלום שלום לכולם! גם אני כאן. אמא של ענת בת שלוש וחצי, שנולדה מ IVF + איקסי. מזה שנתיים וחצי נמצאת שוב בטיפולי IVF. את ענת ילדתי בניתוח קיסרי שהוא כנראה הסיבה להדבקויות הרבות שנמצאו ברחם. חשבתי שאם אני אחזור מהר לטיפולים, דרכי תהיה קלה יותר. מסתבר שלא. נמצאת בשלב זה לפני החזרת עוברים מוקפאים. את פורום פוריות ב IOL גיליתי יומיים לפני הלידה. קראתי לעצמי שם "אמא מאושרת". את השם הזה החלפתי לפני מספר חודשים לבקשת הקהל. אבל אני מודה בפה מלא: אני עדיין אמא מאושרת!!! אני מצרפת תמונה של האוצר שלי. פה אפשר להשוויץ נכון? שיהיה לכולנו רק טוב!
חלילה! חיממנו את המקום בשבילך...
וחיכינו לך
ענת מ-ש-ג-ע-ת
יש במה להשוויץ
אני זוכרת אותך עוד מגיגולך כאמא מאושרת ושמחה לפגוש אותך כאן (אבל לא שמחה מכך שזה הולך כל-כך קשה
). מאחלת לך הצלחה מהירה מהירה
אז בינתיים שיהיה בהצלחה עם המוקפאים ותעדכני אותנו!

מאיו

New member
ילדה מקסימה וקורנת אושר

התחלתם בלעדיי

ילדה מקסימה וקורנת אושר
בהצלחה בטיפולים

איימיש

New member
מקסימה !!!

התחלתם בלעדיי

מקסימה !!!
שיהיה לך המון הצלחה בטיפולים. כמו שכולנו יודעות הילדים הללו שווים את הכל ואחרי אנו שוכחות עד כמה שזה היה קשה, כואב ובעיקר מאכזב. אני חושבת שבזכותם קל לנו יותר לעבור את הטיפולים הללו.

ענת ילדה חמודה ומלאת שמחה!

התחלתם בלעדיי

מאחלת לך הצלחה מהירה בטיפולים! קצת עצוב לי (בתור אחת שעברה ניתוח קיסרי) לחשוב על זה שניתוח קיסרי יכול לגרום לכאלו סיבוכים... איך גיליתם את זה? עשיתם היסטרוסקופיה? ואם כן, למה? היה חשד להידבקויות? או שזה הליך סטנדרטי למי שמנסה להיכנס להריון אחרי קיסרי?

זה היה החשש שבעטיו קיוינו לא לקיסרי

מאחלת לך הצלחה מהירה בטיפולים! קצת עצוב לי (בתור אחת שעברה ניתוח קיסרי) לחשוב על זה שניתוח קיסרי יכול לגרום לכאלו סיבוכים... איך גיליתם את זה? עשיתם היסטרוסקופיה? ואם כן, למה? היה חשד להידבקויות? או שזה הליך סטנדרטי למי שמנסה להיכנס להריון אחרי קיסרי?
זה היה החשש שבעטיו קיוינו לא לקיסרי
חלק גדול מהלא מוסברים נובע מאי הצלחה להשתרש והיה לנו ברור שכל פגיעה בדופן הרחם יקטין את סיכויינו בעתיד גם אם לא ידענו להצביע על סיכון מדוייק זו הסיבה (וזו לא הטפה או הבעת דעה מוסמכת אלא רק הלך מחשבות שלנו) שבחרנו ללכת על לידה מה שיותר טבעית שתאפשר ותאלץ לדחוף ולא להקלע ללידה ארוכה (אני לא יודע אם יש קורלציה בהכרח, זה רק מחשבה אישית) וללכת על דרכים להקל על המעבר בתעלת הלידה וזה כולל עיסויים ואפי-נו שסיפרתי עליו בעבר (מכשיר שנועד להגמיש את שרירי הנרתיק עד שעובר בו בלון בקוטר ראש תינוק) אני מודע לזה שחלק לא קטן מהקיסריים לא ניתנים למניעה מכל מיני סיבות אנטומיות ליאור

../images/Emo41.gifעל קיסרי והדבקויות../images/Emo41.gif

על קיסרי והדבקויות

תודה לכל מי שהתעניין הניתוח הקיסרי לא היה מתוכנן. כל ההריון חלמתי על הלידה הטבעית שתהיה לי, שתיתי תה מעלים של פטל שאמור לעזור, עשיתי מסז´ לנרתיק ופנטזתי על הטיולים הארוכים והאמבטיות שאעשה בבית כשאקבל צירים. דרך אגב, כל ההריון לא ידעתי את מין העובר, כדי לשמור על ההפתעה. לצערי, בימים האחרונים של ההריון הייתי מאושפזת עם רעלת הריון כך שלא היה מה לדבר על טיולים. בנוסף, הלידה נמשכה שעות ללא התקדמות ועם סכנה לשלום העוברית ולכן הוחלט לנתח. את ההדבקויות גילינו בהיסטרוסקופיה לפני חצי שנה, אחרי שנתיים של נסיונות IVF כושלים. מכיוון שלפני ההריון הכל היה תקין אצלי (הטיפולים היו עקב בעית זרע קשה), לא היתה סיבה לחשוב שמשהו לא בסדר. אחרי מספר נסיונות כושלים הוחלט לבדוק את תקינות הרחם ואז התגלתה הבעיה. זה עדיין לא אומר שכל מי שעברה ניתוח קיסרי תחווה את החוויות האלה... שנצליח כולנו!!!

לימי5

New member
שאלה קטנה

על קיסרי והדבקויות

תודה לכל מי שהתעניין הניתוח הקיסרי לא היה מתוכנן. כל ההריון חלמתי על הלידה הטבעית שתהיה לי, שתיתי תה מעלים של פטל שאמור לעזור, עשיתי מסז´ לנרתיק ופנטזתי על הטיולים הארוכים והאמבטיות שאעשה בבית כשאקבל צירים. דרך אגב, כל ההריון לא ידעתי את מין העובר, כדי לשמור על ההפתעה. לצערי, בימים האחרונים של ההריון הייתי מאושפזת עם רעלת הריון כך שלא היה מה לדבר על טיולים. בנוסף, הלידה נמשכה שעות ללא התקדמות ועם סכנה לשלום העוברית ולכן הוחלט לנתח. את ההדבקויות גילינו בהיסטרוסקופיה לפני חצי שנה, אחרי שנתיים של נסיונות IVF כושלים. מכיוון שלפני ההריון הכל היה תקין אצלי (הטיפולים היו עקב בעית זרע קשה), לא היתה סיבה לחשוב שמשהו לא בסדר. אחרי מספר נסיונות כושלים הוחלט לבדוק את תקינות הרחם ואז התגלתה הבעיה. זה עדיין לא אומר שכל מי שעברה ניתוח קיסרי תחווה את החוויות האלה... שנצליח כולנו!!!
שאלה קטנה
היכן מצאו לך הידבקויות בשחלות או בחצוצרות? גם אצלי הכל היה בסדר וכשלא הצלחנו בטיפולים אז בהיסטרוספקופיה גילו פוליפ שהוסר ואז אחרי 3 טיפולים נכנסתי להריון עם שירי. גם אני ילדתי בקיסרי ואנחנו כבר שנה בטיפולים , עברנו 5 הזרעות וIVF ראשון שנכשל וכל הזמן יש לי תחושה שאולי שוב יש פוליפ או הדבקויות ולכן שאלתי. יש לי חצוצרה סתומה אבל אם שם ההדבקויות (בשניה) לIVF זה לא משנה השאלה מה עם השחלות. לכך התכונת? האם זה מפריע ליצור זקיקים? הרופא יצא מהנחה שכנראה שאחרי ההריון הכל בסדר . ואם 3 פעמים לא נצליח נעשה היסטרסקופיה. מה דעתך?

מצב
הנושא נעול.
למעלה