התייעצות לגבי ריסוס

לנו יש משילב...עולה 35 ש"ח...

יעיל? לא יודעת... אין לי עליו לא המלצות ולא מגרעות...

מרשמלו13

New member
יעיל נגד יתושות ששומעות

יש לי את המכשיר ממש צמוד ללול ובכל זאת מצאתי יתושה על הלחי של הקטנה - בבוקר ראיתי שהיא אפילו הספיקה לעקוץ יותר מזה (לפני שהרגתי אותה כמובן) אני חושבת אבל שזה מרחיק יתושים מסויימים- אנחנו בנוסף משתמשים בטיפות מוסקיטול (קונים בבייבי-טבע) שזה תערובת שמנים עם ריח חזק שאמור להבריח אותם - אני שמה על חיתול בד שעל הדלת של החד'ר - יש לזה ריח ממש חזק לבנתיים לא עקצו אותה מאז

polegra

New member
מכשיר מעולה!!!

אנחנו קיבלנו משילב בגלל שהפולני שלי טוען שהוא שומע את זה (באמת אם אני מקרבת את האוזן אני מצליחה לשמוע...) הוא שם את זה רק בערב כשאני כבר מבחינה ביתושים (תמיד באים אלי קודם כי אני מתוקה וחמודה :) ) ומיד נעלמים לדור שמים גם כילה על מנת להיות בטוחים.... אבל זה אצלי לפחות יעיל ב100% בנתיים (חמסה חמסה שום בצל וכוסברה) טלי

../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

לפני שלוש שנים בערך כשעוד לא היה לנו ילד אבל הכלבה שלנו היתה כבר בת שנה ריססנו. היתה לי אז עוזרת מצויינת ששטפה מעולה את הביתה (הציפה וגרפה) וביקשתי ממנה שתשטוף יותר טוב בגלל הריסוס. ותאמינו לי היא שטפה מ-ע-ו-ל-ה אחרי שהרצפה נשטפה ויובשה הבאנו את הכלבה הביתה ואני לא אשכח את הלילה הזה כל החיים שלי. באמצע הלילה בעלי מעיר אותי אחרי שהכלבה הקיאה בכל הבית ואז היא שתתה משהו כמו 7 קערות מים רצוף. התקשרתי בשתיים בלילה לוטרינר מהפחד שקרה למהממת שלי משהו. בסופו של יום (או ליתר דיוק לילה) היא היתה בסדר כי באמת הרצפה היתה כבר נקייה, אבל היא ככל הנראה ליקקה שארית באיזה פינה ואנחנו כבר חשבנו שזה הלילה האחרון של הבונבונה שלנו. בשנים הבאות עשינו ריסוס רק כשנסענו מהבית לשבוע או יותר ובזמן שלא היינו דאגנו שהבית יעבור שטיפה יסודית (שבוע המתנה+שטיפה=סכנה קטנה יותר). אבל זכרון אותו לילה לא מרפה ועם תינוק זוחל אני לא לוקחת שום סיכון!!! אמנם אני שונאת ג'וקים ו/או נמלים אבל המחשבה שהקטנטן ילקק משהו שיסכן אותו פשוט מפחידה.

polegra

New member
../images/Emo201.gif נשמע נוראי

למזלי דור לא זוחל (רק בן חודשיים) והבית יעבור כמה שטיפות עד שהוא יזחל אבל לא פשוט מה שעברתם עם הכלבה בגלל שחתול של הפולני נפטר לפני מלא שנין וחושבים שזה מהריסוס אני כל כך זהירה עם ריסוס עכשיו נראה לי שבסוף אני אוותר ואלמד לגדל גוקים כחיות מחמד כי אצלי לא הורגים חיות מה שבכלל מקשה על ריסוס... טלי

למעלה