התייעצות לגבי ריסוס

polegra

New member
התייעצות לגבי ריסוס

אנחנו גרים בבית פרטי עם גינה ונכנסים לנו כל מיני חרקים הבייתה וגם גוקים.... אנחנו רוצים לרסס אבל.... מותר בכלל לרסס עם תינוק? לא מפריע לי לילה אחד לסוע מחוץ לבית לישון עם הילד אצל אבא שלי אבל מה עושים עם כל הצעצועים? הבגדים? הציוד? ובכלל מתי מותר להכניס ילד חזרה לריסוס? אומרים שלמבוגר אפשר אחרי כמה שעות כבר להכנס לבית... השאלה האם זה לא משפיע לרעה על התינוק? אני לא ממש סומכת על המרססים אז אם מישהו יודע אני אסמך לתשובה

שבלול 555

New member
בנוגע לריסוס

התייעצתי עם מישהו לפני שעברנו דירה והוא אמר לי שלא כדאי להיכנס לבית אחרי ריסוס כימי 48 שעות. מה שאנחנו עשינו (גם אני גרה בבית עם גינה) זה ריסוס ביולוגי (נראה לי שככה קוראים לזה) מדובר בחומר על בסיס טבעי שלא פוגע בבני אדם וחיות בית, אלא רק בזוחלים וחרקים, נותנים לריסוס לעבוד יום אחד, שוטפים את הריצפה באופן יסודי וזהו. אני צריכה לשאול את בעלי איך קוראים לחומר.... אני כמעט בטוחה שסנו מייצרים אותו.

rachelir2

New member
במקומך לא הייתי עושה

במקום זה תשקלי להיכנס לחנות של טמבור או חנות אחרת ולקנות רשתות שמאוד מאוד עוזרות . מתקן ששמים בחשמל נגד יתושים ומקסימום במקרה הגרוע לרסס ליד הדלתות אבל לא ליד הציוד של התינוק. אני בבית קרקע ובערב אני סוגרת את תריסים או משאירה ממש מעט פתוח ויש רשתות על כל תריס .

polegra

New member
כל הבית עם רשת

אין חלון בלי...אבל זה בית ישן ועדיין אני מוצאת פה חרקים שזה פחות מפריע לי הגוקים...גם אני וגם הפולני שלי מפחדים מהם ככה שזה בעייתי יש לי מתקן חשמתי שעושה רעש שמבריח יתושים אבל כבר צצו מקקים באמבטיה...

אנחנו

כשהקטנה זחלה עשינו ריסוס חזק בבית והלכנו לישון אצל סבתא. המרסס עושה ריסוס רק סביב החדר- על הפנלים. אם תרכזי את כל הצעצועים על המיטה (לדוגמא) ותכסי בבד או ניילון- זה בסדר.

polegra

New member
../images/Emo45.gif אחלה תודה

זה באמת הכיוון ללכת לישון אצל סבא ולהיות מחוץ לבית ל24 ש' שאת החדר שינה לא נרסס כלל

מרשמלו13

New member
אנחנו עשינו ריסוס נגד נמלים

הקטנה היתה בת 3 חודשים לא ריססנו בחדר שלה וחזרנו אחרי 10 שעות הביתה כשהשארנו את כל הבית מאוורר לפי מה שהבנתי הם מרססים רק את הפאנלים ובמטבח אני חושבת שגם את השיש - אני לא בטוחה - הם ביקשו לפנות את כל מה שיש על השיש ואת הארון מתחת לכיור אני לא יודעת עד כמה זה השפיע עליה - אני מאד מקווה שלא

פולספגן

New member
../images/Emo207.gif ריסוס נגד נמלים

גם אנחנו מתלבטים על לעשות ריסוס נגד נמלים.
ישן איתנו בחדר (בעריסה שלו). אנחנו גרים קומה ראשונה ויש לנו נמלים קטנות ועוקצות. כולנו עקוצים, כולל ה-
. אנחנו חושבים על ריסוס מקומי, כגון K500 ולא ע"י חברות הריסוס ששמות חומר חזק במיוחד. האם אתם ממליצים או לא

בשבוע הבא באים לרסס לנו ריסוס ביולוגי

משהו עם תמציות של אשכוליות בלי ריח ובלי צורך לפנות את הבית... אני אספר לכן אם זה מוצלח באמת כמו שהם אומרים....

sipor

New member
ממליצה לך להשתמש בשטיפה של הבית

בנוזל הירוק לשטיפת רצפות נדמה של סנו, עם תמונת המקק . מאז שהמנקה שלי שוטפת עם זה, אין שום נמלים בבית... האמת גם לא גוקים, אבל גם לא היו לפני כן, כך שאני לא יודעת אם זה עוזר גם לזה, בכל מקרה, הם טוענים על האריזה שזה לא רעלי ולא מזיק.. רק מבריח את החברה.. והאמת מבריח ויש לו ריח נפלא !

מרשמלו13

New member
החומרים הביתיים לא עזרו אצלנו

פשוט היו לנו ה-מ-ו-ן נמלים קטנות ואדומות - וכן...עוקצות קיץ שעבר ניסינו הכל והדבר היחיד שעזר זה החורף שהגיע ופשוט הן נכנסו לתרדמת אנחנו חודש אחרי הריסוס ואין זכר לנמלים - מכיוון שיש כל כך הרבה נמלים הוא המליץ על ריסוס יותר חזק אני לא יודעת כמה זה השפיע על הקטנה או עלינו - אני מאד מקווה שלא... לפי מה שהם טוענים לא אמורה להיות השפעה כי החומר לא נמצא באויר אחרי 8 שעות והריסוס הוא רק בפאנלים

mordillo100

New member
מרחיק נמלים טבעי- ציפורן טחון

מנסיון- זה עובד! כמוכן חששתי לרסס כשיש ילד זוחל בבית ולכן המליצו לי לשים ציפורן טחון במקומות שהן יוצאות וגם בחצר וזה עבד.

מרשמלו13

New member
נכון - זה עובד, אבל...

1) זה נורא מלכלך 2) צריך לשים כל הזמן חדש - כי הוא מתייבש וכבר לא עושה ריח ואז כבר לא אפקטיבי

מרשמלו13

New member
אני לא ממש זוכרת

משהו בין כל יום-3 ימים רואים שזה מתייבש זה משנה את הצבע ואין כבר ריח ו...כן...הנמלים כבר מתחילות לטייל ליד זה אני לא אהבתי שזה פשוט נורא נורא מלכלך את יכולה לנסות - לא יקרה שום דבר

mordillo100

New member
פעם בשבועיים

עובד טוב לחורים שמהם יוצאות הנמלים ואפשר לפזר גם בחצר זה באמת מאד מלכלך אבל אני מעדיפה את זה על פני רעל.

b o t t e n

New member
הזמנתי את דוייטש. ריסוס אורגני.

שוטפים את הריצפה אחרי שעה עם המון מיים. וזה גם כה לא רעיל.

mlayka

New member
מישהי שמעה על מכשיר נגד יתושים??../images/Emo35.gif

מכשיר שמכניסים לחשמל ועושה את הקול של היתוש או משהו כזה... לא הרגיל ם הנוזל בפנים. האם מישהי ניסתה? אמרו לי שיש בשילב, כמה עולה?

למעלה