התכנית עם ג'קו הייתה ממש מגניבה!

התכנית עם ג'קו הייתה ממש מגניבה!

הוא עשה משהו שאני מאוד אוהב שזה לא רק הופעה ומחיאות כפיים ולדבר על עצמו אלא זה לדבר לנוער שאפתן שצמא אני חושב להצליח ואני באמת מקווה שהקהל שהיה שם זה לא בולשיט אלא באמת מוסיקאים צעירים ששאפו ממנו דוגמא אחרי השיחה הזאת גם אם זה רק משפט אחד שהוא אמר זה בהחלט שווה את זה. ג'קו דיבר יפה סיפר בסגנונו על חייו והדרך שלו והיה נחמד לראות את זה. כמובן שאת הסיפור שמענו בפעם המי יודע כמה אבל תמיד כייף לראות ולשמוע את זה מחדש. אני שמח שערוץ 24 נתן לו את הבמה ואני מקווה שנזכה לראותו שוב ככה מדבר לנוער שישאף ממנו דוגמא וישאל אותו שאלות והוא יידע לענות בחיוך ובסבלנות לכל אחד זה דבר חשוב בתור אומן יחסי אנוש. אני מרוצה מהתכנית יצא מגניב לגמרי. מה לגבי ההמשך. כמו שאתם ידועים קצת שיגעתי אתכם במסרים אישיים אתמול וזה לגבי משהו שיהיה כאן עוד חודש בשיתוף הנהלת תפוז ואני מקווה שאולי אתר מאקו. לא לדבר על זה כשיהיה אישור אפרסם הכל! עוד דבר אני מצאתי עבודה ואני עובר לקיבוץ בנגב להיות מדריך נעורים אז כשיהיה לי זמן לבוא להופעות נתראה ונדבר. המשך שבוע טוב לכולם אור

היה מצויין!

ומעניין! תמיד אני רוצה שג'קו (עוד) יותר ינצל את הבמה כדי לטהר את שמו ולהגיד שנעשה לו עוול עצום ושהוא לא אמר **כלום** ולא פגע באף אחד... ושאין סיבה לכעוס עליו.. אבל בלי קשר, היתה תוכנית נהדרת, תוכנית חיה וזורמת עם יחס נחמד מאד לקהל מצד ג'קו.

למעלה