התלבטות

התלבטות

לפני כשנה הכרתי בחור מהאינטרנט, יצאנו לדייט היה מאוד נחמד רק שהקשר איך שהוא התנתק. לפני כמה ימים קיבלתי פניה מאותו בחור שדווקא זכר אותי לטובה, התכתבנו דיברנו וקבענו להפגש אתמול ובאמת היה ערב מדהים. מה שכן הוא היה מאוד כנה איתי ואמר לי שהוא לא בנוי לחתונה, ההסבר שלו היה שהוא פשוט לא מרגיש אמונה בכל הטקסיות וחושב שאפשר להיות זוג גם בלי הנייר והטקס, אבל הוא כן רוצה בזוגיות ובאהבה וחושב שברגע שבאמת יאהב ויעבור זמן של הכרות אולי כן יתחתן על מנת להקים משפחה ולא לפגוע בבת הזוג ובילדים שהוא רוצה להביא לעולם. מצד אחד אני דווקא מאוד מעוניינת להכיר אותו וזו התשובה שנתתי לו אתמול, חושבת שזה ממש כמו בכל קשר אי אפשר לדעת מה יהיה, אך מצד שני מפחדת "לבזבז את הזמן" אם אדם שמראש אני יודעת שלא "יהיה קל", שאולי "ימשוך זמן" כי אני כבר בת 33 ורוצה להתחתן ולהקים משפחה. השאלה האם הייתם במקומי ממשיכים איתו או מוותרים.

3 שרונית

New member
דני דין ....

ואם הוא היה אומר שהוא מתכוון להתחתן?? אז מה הייתם מחלקים כבר הזמנות???? מה את רוצה?? שימלה לבנה, ואת כל הטאררם? או זוגיות טובה ??? על פניו נשמע אחלה בחור, נראה לי שההחלטה שלך לתת צאנס ולהמשיך ולהכיר אותו , היא הדרך הנכונה... בהצלחה

דפנטלי ממשיכים!

ראשית, מה שהוא מרגיש או חושב היום יכול להשתנות עם הזמן שנית, מי אמר שטבעת ונייר הם אלו שיקבעו הצלחה של זוגיות? מנסיון מספרת לך שלא.......... בהצלחה

כל הכבוד לו שהיה כנה איתך ולא

יצא איתך והיית מגלה את זה מאוחר יותר. הוא נתתן לך אופציה לבחירה והבחירה בידייך יקירתי הוא נשמע לי בחור כנה וזה כבר מעלה טובה

straycat

New member
תלוי...

הכפייה הדתית בארצנו הקטנטונת הרגילה את רובנו ל"צורך" בחותם רשמי של הרבנות, כמעט על כל דבר. כולם פה יודעים שהחותם הזה לא מבטיח כלום, פרט לאפליה נגד נשים, במקרה שמתעוררת בעיה כלשהי בנישואין. אם התנגדותו לנישואין רשמיים נובעת מסלידה מהמימסד, הוא יותר מצודק. אין שום סיבה לשלול קשר איתו על הרקע הזה. הוא גם היה מספיק הוגן כדי לומר לך את הדברים כבר בהתחלה (כנות והגינות: תכונות נדירות בימינו). במידה שאת מתרשמת, שהוא השתמש בתואנה הזו כדי להסוות גישה של העדר רצינות בקשר (במילים פשוטות, כסת"ח לא מוצלח במיוחד), עדיף לשים לזה סוף ולא לבזבז זמן ואנרגיות. אם את עדיין לא בטוחה, סביר להניח שההתפתחויות בפגישותיכם הקרובות יספקו לך את התשובה.

תשוקית

New member
אין התלבטות בכלל..קודם כל מגיע לו

נקודות על כנות ופתיחות..וברור שלתת צ'אנס... דבר שני אף אחד לא יודע מהי יהיה..ימים יגידו...כבר שמעתי הרבה גברים שיצאו בהצהרות של לא מתחתנים בכלל..או לא מתחתנים ברבנות...ובסוף עשו את זה כמו גדולים....אחד מהם זה אחי והיום הוא אב לשני ילדים מדהימים..!! וודבר נוסף גם כשמתחתנים אין ביטוח נגד נגד גרושין...אני יכולה לספר לך ספורים מצמררים....אז באמת קחי בפרופורציה את מה שהוא אמר....

ורנאסי

New member
למה לדבר על זה בכלל בפגישה הראשונה

או השנייה בכלל? למרות שאני לא הייתי נותן לו בכלל צ'אנס אחרי שנעלם לפני שנה - אם את רוצה תתני לו צ'אנס שבועיים חודש , תראי במה מדובר ואז תשאלי את השאלות.

צד אפל

New member
בין דיבורים למעשים

לפעמים המרחק גדול מאוד, לכן כל ההצהרות בהתחלה זה דבר אחד לבין מה שקורה במציאות זה דבר שני, לכן כל הדברים פתוחים גם אם כל ההצהרות

למעלה