התפקדות אוגוסט!

Omer Kun

New member
התפקדות אוגוסט!../images/Emo46.gif

שם: גיל: מיקום: עיסוק: 3 שירים שעשו לכם את החודש: האם אתם שומעים גם מוזיקה בעברית\אנגילת כמו רוב הישראלים? מסר: תמונה: אני אענה על זה בהמשך, אני חייב להתחפף לעבודה!

nadav1232

New member
!Daisuki

XDD" לא היה לי מה לרשום בכותרת אז רשמתי את זה~ שם: מישהו פה לא יודע?O: גיל: 17 מיקום: הרצליה עיסוק: עיסוק זה אומר עבודה, כן?XD" 3 שירים שעשו לכם את החודש: ~ayumi hamasaki - Sunrise ~LOVE is ALL BoA - Energetic (באנגלית) -Meisa Kuroki - SHOCK -Unmei האם אתם שומעים גם מוזיקה בעברית\אנגלית כמו רוב הישראלים? עברית ממש לא אבל אנגלית את בואה וגם שירים של זמרות יפניות שיש להן שירים באנגלית מסר: אני שונא את הצבא!T.T תמונה: -Meisa Kuroki - SHOCK -Unmei

Sowelu

New member
../images/Emo13.gif

שם:אנהההההה גיל:15 T^T מיקום:רחובות עיסוק:אממ....כלום? 3 שירים שעשו לכם את החודש:Sunrise~LOVE is ALL~, A song for XX ונראה לי שזהו... האם אתם שומעים גם מוזיקה בעברית\אנגילת כמו רוב הישראלים?אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה שמעתי שיר בעברית אבל לפעמים יש פה ושם שירים באנגלית..... מסר:LOVE is ALL תמונה:התמונה של איו בפרסום של Rimmel איו היא הדוברת של Rimmel שנבחרה במיוחד כדי לפרסם את החברה באסיה בגלל "bottomless, deep eyes painted up to let loose her powerful aura"-לפי Japan Today

GREEN Days

New member
מתפקד!

שם: טל גיל: 20 מיקום: נתניה עיסוק: אוה~ 3 שירים שעשו לכם את החודש: ~ayumi hamasaki - Sunrise ~LOVE is ALL Tommy febraury6 - je t'aime ★ je t'aime Tommy heavenly6 - Lollipop Candy♥BAD♥Girl האם אתם שומעים גם מוזיקה בעברית\אנגילת כמו רוב הישראלים? לא XD באנגלית אני שומע רק את sweetbox/Jade Valerie והאלבום של בואה. מסר: אין מסר XD תמונה: אין תמונה XD אין מסר אין תמונה. סתם XD פשוט לא היה לי ממש מה.

Sivan 85

New member
../images/Emo110.gifהתפקדות אוגוסטית...../images/Emo110.gif

שם:סיון.. .אבל אתם יכולים לקרוא לי קיווי
גיל:23 ועוד קצת... מיקום:נעה בארץ ממקום למקום.. בסיס האם בנהריה. עיסוק:סטודנטית לתקשורת כרגע בחופש.. בחיפושים אחרי עבודה... 3 שירים שעשו לכם את החודש: אני אלך על 3 אמנים שעשו לי את החודש... כי שירים זה קשה לבחור. קאט טון... בייחוד SADISTIC LOVE וכל האלבום החדש. איאקה כמו תמיד... BLUE DAYS עדיין האהוב ביותר עליי...
ו...EVERGREEN של הייד...בהחלט הושמע הרבה אצלי החודש... האם אתם שומעים גם מוזיקה בעברית\אנגילת כמו רוב הישראלים? אכן כן... גם בספרדית... בזה הרגע אני אוגרת עוד שירים לאוסף-האוצרות האחרונים: Jeff Buckley - Lover, You Should've Come Over Turin Brakes - Rain City Lauren Hill - Killing Me Softly Josh Groban - Alejate מסר: יפנים צריכים לשלוט בעולם ולהפוך אותו לכדור מנצנץ ומלא שמחה!
תמונה: צב ג'ינג'י-מוי כיף!

Omer Kun

New member
כנראה שתורי ../images/Emo146.gif

שם: :עומר. גיל: שלושה חודשים ל-18 מיקום: כרגע באור יהודה. עיסוק: ארומה תל השומר שליטה! 3 שירים שעשו לכם את החודש: אוקיי, let's see... קודם כל moumoon - Do You Remember שזה שיר שאני מכיר כבר מאז שהוא יצא שזה לפני המון זמן, ורק לאחרונה יצא לי להתעמק בליריקס שלו, והוא אחד המדהימים! אז התאהבתי בשיר הזה שוב. הממ אני לא ממש מצליח לחשוב על עוד שני שירים ספיציפים אז אני אלך כמו קיווי על אמנים, שהם כמובן YUKI
שככל שהזמן עובר אני מתחבר למוזיקה שלה יותר. וכמובן שAi Otsuka אהובתי הנצחית.
האם אתם שומעים גם מוזיקה בעברית\\אנגילת כמו רוב הישראלים? בעקרון רוב מוחץ של המוזיקה שיש לי הוא ביפנית, אבל פעם בכמה זמן יש איזשהו שיר של אמן אמרקאי\ישראלי שזוכה להכנס לי לפלייסליסט. מסר: ביצה קשה זה החיים!!!! או שלא... תמונה: JUDY AND MARY FOR EVER!!!!!! אין מה לומר, יוקי מעולה בקריירת הסולו שלה, אבל השילוב שלה עם הלהקה הוא פשוט מושלם והם חייבים להתאחד!! עכשיו!! עכשיו!!#$!

tals56

New member
גם אנייייייייייייייייי ../images/Emo6.gif

שם: טל ~ גיל: 16 מיקום: באר שבע עיסוק: אין עבודה ואין עיסוק >.< חופש זה משעמם -.-"~ 3 שירים שעשו לכם את החודש: Love 'n' Hate(ayu), rollin'(ayu) , The World(Nightmare) האם גם אתם בלהבלה..... לא! ממש לא! אני לא שומע אפילו שיר אחד בעברית ולפעמים אני שומע קצת ליידיגאגא. מסר: אמממממ...............:\ אין?

israelita10

New member
אניייייי!

שם: סיגלית גיל: 18 מיקום: באר שבע
עיסוק: מחלקת פליירים (יום כן, יום לא, יום למה לא...
) 3 שירים שעשו לכם את החודש: l'arce' en' ciel- daybreak's bell, boulevard of broken dreams- green day, hyde-evergreen. האם גם אתם שומעים מוזיקה לועזית ועברית: כן, שומעת הכול, אומנם יפנית נמצאת בסדר העדיפויות שלי, אבל שומעת הכול. מסר: עיר העתיד......

somegirl123

New member
מתפקדת

שם:סהר גיל:17 מיקום:נתניה עיסוק: צהרון בייביסיטר מה שבא =] 3 שירים: mirotic של tvxq אממ dakishimaru של BOA וwhats up pepole של maximum the hormone האם אתם שומעים גם מוזיקה בעברית\אנגלית כמו רוב הישראלים? אני שומעת גם בעברית גם באנגלית גם בקוראנית גם בגרמנית ובעיקרון כול מה שנשמע טוב עושה לי טוב =] מסר: אל תשנאו אנשים כי הם שונים ממך אין לי תמונה =\

sani48

New member
מתפקד(קצת באיחור חח)

שם:אריק גיל:30(בקרוב 31) מיקום:תיאלנד עיסוק:נדלן 3 שירים שעשו לכם את החודש: http://www.youtube.com/watch?v=Fvn7EernwUc http://www.youtube.com/watch?v=4Oc0tBsc91s http://www.youtube.com/watch?v=J4L5rimAsSY האם אתם שומעים גם מוזיקה בעברית\אנגילת כמו רוב הישראלים? כן,אבל בעיקר אני שומע שירים ביפנית ובתיאלנדית מסר:חיו ותנו לחיות תמונה:יואי
(אהבת חיי ) דש חם מתיאלנד לכולם(במיוחד לך קיווי)

למעלה