התפקדות אוקטובר!

התפקדות אוקטובר!../images/Emo195.gif

שם: שיר החודש: שיר החודש של קין: סרט/הצגה/תכנית/ספר/קליפ השבוע: דבר טוב שקרה ספטמבר: דבר רע שקרה בספטמבר: לסיכום איך עבר הודש? ציפיות/תוכניות לחודש הקרוב: מסר לאומה: שאלת בונוס: איך עברו החגים?

Lyla Bellamy

New member
../images/Emo174.gif

שם: שגית שיר החודש: ביפי קליירו - מונטיינס שיר החודש של קין:TA סרט/הצגה/תכנית/ספר/קליפ השבוע:דקסטר דבר טוב שקרה ספטמבר: מיוז! דבר רע שקרה בספטמבר: עקירות שיני בינה :S לסיכום איך עבר הודש?רובו לא יכולתי לאכול וחלקו אפילו לא לדבר אז לא משו ציפיות/תוכניות לחודש הקרוב: להתחיל נהיגה מסר לאומה: מחשב ומסך חדשים ליומולדת זה נחמד:) שאלת בונוס: איך עברו החגים? בלי יכולת לאכול

אז אני?

שם: רינקא! (תגידו את זה כמה פעמים מהר) שיר החודש: בדרך אליך- שגיב כהן (כן, התקלקלתי בצבא, מודה באשמה!) שיר החודש של קין: לא זכור לי אחד כזה סרט/הצגה/תכנית/ספר/קליפ השבוע: סרט- 10 דברים שאני שונאת אצלך (מהסרטים שאפעם לא נמאס לראות אותם) , הצגה- הייתי בפסטיבל עכו בסוכות והיה ממש מגניב! דבר טוב שקרה ספטמבר: לסגור חגים בבסיס! ולא, זה לא בגלל שאני צהובה... קרו לי דברים הזויים, לטוב ולרע.. דבר רע שקרה בספטמבר: כנ"ל!! לסיכום איך עבר החודש? מבלבל. אבל אני גם נורא גאה בעצמי. גיליתי שבעת מבחן אני כן אדם שעומד על הערכים שלו.. כ"כ חודש הזוי. ציפיות/תוכניות לחודש הקרוב: אממ האמת אין יותר מדי.. למרות שיש דבר ספציפי שאני מקווה שיקרה
מסר לאומה: אל תתחרטו על הדברים שעשיתם, על איך שבחרתם לפעול.. פשוט תקשיבו ממה שהלב שלכם אומר ולכו לפי תחושת הבטן שלכם, ולא לפי מה שאחרים חושבים.. שאלת בונוס: איך עברו החגים? הזויים!!!!

איזה מוזר ../images/Emo12.gif כתוב ששלחת לפני שגית את ההודעה

ושלך מופיעה אחרי
או שזה רק אצלי?
שגיב כהן?!? שגיב כהן1?!?!?! טוב האמת אין לי מושג מי זה אבל זה נשמע שיש פוטנציאל למשהו מזעזע
מה קורה לך קערינא
איי לאב יו בכל זאת. הגיבי נא לשרשור החוליה החלשה

galoosh33

New member
....... ../images/Emo9.gif

שם: גל שיר החודש: יזהר אשדות - צילו של יום קיץ ; Eddie Vedder - Long Nights; Fiona Apple - Sleep to Dream שיר החודש של קין: נו .. סרט/הצגה/תכנית/ספר/קליפ השבוע: הקליפ של Hurts - Wonderful Life. גם שיר אדיר! דבר טוב שקרה בספטמבר: אוף, כל האירועים שלי הם כבר מאוקטובר.. לא זוכרת את ספטמבר!
דבר רע שקרה בספטמבר: לסיכום איך עבר הודש? מלא חופש, מעולה ציפיות/תוכניות לחודש הקרוב: בתקווה לנסוע לאילת מסר לאומה: פאק, איך לכל הרוחות כבר אוקטובר?

M a a y a n K

New member
../images/Emo221.gif

שם: מעין שיר החודש: losing my religion - glee version שיר החודש של קין: back in time סרט/הצגה/תכנית/ספר/קליפ השבוע: סקינס, glee, ועונות 3-4 של בטי (הרבה קרדיט לצפיה ישירה...) דבר טוב שקרה ספטמבר: המשפחה שלי חזרה מארה"ב עם מלאאאא מתנות... דבר רע שקרה בספטמבר: אני לא זכיתי לנסוע איתם... לסיכום איך עבר הודש? הרבה עבודה וחברים ולבד בבית... ציפיות/תוכניות לחודש הקרוב: לעבווווווד. מסר לאומה: לישון זה חשוב. שאלת בונוס: איך עברו החגים? עם הרבה אוכל

ובכן,

שיר החודש: Radiohead vs Dave Brubeck - Five Step שיר החודש של קין: Disconnected ואני אוהבת אותו יותר ויותר
סרט/הצגה/תכנית/ספר/קליפ השבוע: COMMUNITY
דבר טוב שקרה ספטמבר: סוף סוף החלטתי שנמאס לי מהשיניים שלי ועשיתי קוביות
דבר רע שקרה בספטמבר: שמקום העבודה שלי החליט לשנות כיוון ופיטר יותר מ50% מהעובדים. ואני ביניהם
לסיכום איך עבר החודש? לא הספקתי להתאוורר לפני תחילת הלימודים. ועכשיו אין לי כוח ללמוד.... ציפיות/תוכניות לחודש הקרוב: לימודים, לימודים ועוד לימודים
שאלת בונוס: איך עברו החגים? מי זוכר בכלל את החגים?

מהההה איזה באסה ../images/Emo10.gif

צריך לטוס לגילימוטס! זה יאוורר! אפילו שפייף זבלון
אה ו: we've been disconnected somehowwwwwwwwww שיר מעולה
מתי כבר D (רק אות אחת , חה!) וSLC יוקלטו כבר באופן נורמלי? לקין יש אשכרה סיכוי להוציא אלבום טוב פעם באה.. (אם טים לא יתלהב יותר מדי מMD)

למעלה