וונדהויז'ן! שרשור חדש🧙‍♂️🧛‍♂️🧞‍♀️

nerdkey treky

Active member
כאן אפשר לדבר על המשך הסדרה המרתקת ביותר מתחילת השנה.
בתור פתיח, שאלה קטנה בנוגע לתמונה הזו, באיזה צד אתם הייתן וכמה זה מצחיק\עצוב (זה לא מעודכן, אני יודע)? כמו כן, האם המם ספוילר?
64920258_2339506322764366_6181955864623054848_n.jpg

didalf

Well-known member
מה זה פתחת לפני חוצפה:-0
נראה שהיום הדודים עוד לא התעוררו אז אני אאלץ להמתין קצת:-( לפני 5 דקות חיפשתי לא היה ועכשיו יש אז יופי. הפרק בדרך.

לגבי הסרט טים קאפ אבל מבינה גם את הצד של טוני.
מכירה את המם:-D (אני לא יודעת אם זה מצחיק או עצוב שבערך היחיד בתמונה הזאת בטים איירון מן שחי מת במציאות|מובך|)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד פעם אני ראשון? מה קורה איתכם בני אדם? (ורובוטים)

איפה להתחיל?

למה הפרסומת הפעם הייתה מורבידית בטירוף?
אני מניח שהיא מדברת על כך שבילי מקבל יכולת קסם, אם כי שם הוא לא מצליח לפתוח את זה לפני שהוא מת.

טומי מקבל כוח מהירות ומאוד שמח מזה. רק בהמשך נראה שבילי מקבל יכולת משל. הוא רואה דברים או משהו כזה.

ויז'ן מנסה לצאת מהאנומליה וכמעט מת!

וונדה מרחיבה את האנומליה ותופסת הרבה אנשים נוספים בתוכה, כולל דארסי. אני כל כך מצפה לראות את דארסי בתוך התוכנית.
הייוורד (שנעשה יותר ויותר נבל) מצליח להמלט מהאנומליה - אוף.
גם ג'ימי ומוניקה לא נתפסו בה כי הם עזבו מוקדם יותר. קיוויתי שנגלה בפרק הזה מי המהנדס שמוניקה דיברה עליו בפרק הקודם, אבל כנראה שנגלה רק בפרק הבא.
אה, ודרסי הצליחה לגלות עוד סוד גדול של הייוורד ולשלוח מייל על זה לג'ימי. אז יז לנו גם את זה לצפות לו.

הפתיח היה מעולה. הייתה לו הרגשה כללית מוכרת אבל אני לא מצליח להזכר מאיפה.
אהבתי את זה שהפורמט של הסיטקום קצת השתנה ככה שעכשיו הילדים מדברים למצלמה. מזכיר קצת סדרות ניקולודיאון (קלריסה מסבירה הכל).
חוץ מזה אגנס הצטרפה לפתיח שזה שונה מהעבר.
ופייטרו גם הצטרף שזה מובן יותר כי הוא לא היה בעבר.
אהבתי את השיר שבערך אומר הכל כאן מטורף, אנחנו לא יודעים מה יקרה, אז בוא נזרום עם זה.

יש הפעם ילדים.
ופייטרו נותן הסבר אפשרי לכך שלא היו ילדים בעבר - כי וונדה נותנת להם פשוט לישון חוץ מבפרקים מיוחדים כמו של האלווין.

חוץ מזה קצת בערך ניתן הסבר לגבי פייטרו.
כנראה יש לו את הזכרון של פייטרו של הMCU והוא עצמו לא יודע למה הוא נראה שונה. הוא כן מודע בערך לכך שהמה שקורה שם לא טבעי ושוונדה שולטת בעניינים.
בכל מקרה מאוד אהבתי את פייטרו בפרק.

אוי ואפילו לא ציינתי את זה שכולם בתחפושות של התחפושות שלהם מהקומיקס. יצא לי לראות את וונדה וויז'ן בתחפושות האלו בטריילרים בעבר, אבל היה מאוד מגניב שהפרק התחיל עם בילי בתחפושת המוכרת שלו.

didalf

Well-known member
וונדהויז'ן פרק 6
יאיי פרק הלוואין סופסוף הם בתחפושות המקוריות שראינו בטריילרים. אבל מגניב שגם קוייקסילבר!
וגם ניינטיז היום.
וגם כמעט תמיד בסדרות נטוורק פרק 6 זה הלוואין כי זה הזמן הזה בשנה.
וגם נראה לי היה רפרנס לקיק אס שלא ראיתי אבל שני הקוויקסילברים שיחקו בו ביחד.

לכבוד הלוואין וונדה שיחררה את כל הילדים אחרי שויז'ן העיר שאין בכלל ילדים בעיר.
התאומים מקבלים את הכוחות שלהם גם כן שנראים זהים לאלה של וונדה ופייטרו.

פייטרו על תקן אנקל ג'סי? אני קצת מבולבלת לגביו. נראה שיש לו את הזכרונות של פייטרו של הMCU. וגם הוא כאילו מטא ויודע בדיוק מה וונדה עושה והוא חושב שזה מגניב?
מעניין שהוא אמר שהיא השאירה משפחות ביחד ונתנה להם עבודות טובות יותר.
ואמאלה הרגע שהיא ראתה אותו מת עם הכדורים!!! זה אומר שכמו עם ויז'ן היא חטפה את הגופה ומחיה אותה בדמיון או משהו? כי הוא אמר שלפני רגע שהוא ירו עליו ברחוב כלומר השניות האחרונות שלו באולטרון. אבל לייק הוא מת לפני איזה 8 שנים והוא לא רובוט.

הראש של סוורד הוא כמובן דיק רציני ורוצה להרוג את וונדה, וכשדרסי, מוניקה וג'ימי מתנגדים הוא מגרש אותם. אז הם פורצים לו למחשב ומתכננים כניסה חוזרת.

ויז'ן ממשיך לחשוד ויוצא לטיול בקצוות של העיר איפה שאסור ללכת כי כנראה יש שם בית קברות לפילים. בקצוות של העיר אנשים קפואים. וונדה כנראה מתקשה לשלוט על כ"כ הרבה אנשים אז מי שלא בסביבה הקרובה פשוט השאירה קפוא. היה נורא האישה הזאת שתקועה עם החבל ויורדת לה דמעה.

בקצה העיר ויז'ן מוצא את אגנס וכשהוא מעיר אותה היא מבהילה אותו. הוא לא יודע מי אלה הנוקמים!! והכי הקטע "אני מתה?" "לא למה?" "כי אתה מת":-0.

ויז'ן ממשיך להתקדם עד שהוא מוצא את המחסום ומנסה לצאת. אבל זה הורג אותו כמובן כי מחוץ לעיר הדמיונית הזאת הוא עדיין מת. אמאלה איזה נורא הקטע שהוא מתפורר (הראש שלי מיד צעק "מיסטר סטארק איי דונט פיל סו גוד":-D).
הילד השני (לא זוכרת מי זה מי עדיין) מרגיש את זה ו-וונדה בתגובה מגדילה את טווח העיר. איזה מגניב לראות איך המחסום שלה גדל וכל מה שנכנס בתוכו משתנה. איך שהאוהלים של סוורד הפכו לאוהלי קרנבל. כל המתחם נתפס תחת וונדה. וגם דרסי:-0 קצת מסכנה אבל קצת יאיי מגניב יהיה לראות אותה גם בסטייל התקופתי הבא. והאם ג'ימי ומוניקה נתפסו גם?:-0

ואז נגמר סעמקקקקקקקק

למה הפרסומת הפעם הייתה מורבידית בטירוף?
אני מניח שהיא מדברת על כך שבילי מקבל יכולת קסם, אם כי שם הוא לא מצליח לפתוח את זה לפני שהוא מת.
אה וואי שכחתי להזכיר את הפרסומת היא באמת הייתה מפחידה|קר|
באמת למה?

חוץ מזה קצת בערך ניתן הסבר לגבי פייטרו.
כנראה יש לו את הזכרון של פייטרו של הMCU והוא עצמו לא יודע למה הוא נראה שונה. הוא כן מודע בערך לכך שהמה שקורה שם לא טבעי ושוונדה שולטת בעניינים.
בכל מקרה מאוד אהבתי את פייטרו בפרק.
אה זה הסבר? כי אותי זה בלבל:-D אוקי.

נערך לאחרונה ב:

nerdkey treky

Active member
עד כה לא זיהיתי אף אחד מהפתיחים, אבל אני חושב שהנוכחי היה של מלקולם באמצע. עברנו לקומדיות היותר מתוחכמות בלי קהל חי.
התחופשות קומיקס שלהם אדירות, כמו גם פייטרו שזוכר מי הוא אבל נראה אחרת. ולמה השיער שלו נראה כמו פאה, להבדיל מבעבר?
הפרק היה קצר יותר מהקודם וגם לא סיפק הרבה אירועים מפתיעים. אבל אהבתי את הדו שיח של וונדה עם פייטרו. ומסתבר שההיא (מג?) לא רעה אלא שבויה, בדיוק כמו כל האחרים.
תיארטי לעצמי שויז'ן ימות בחוץ, אבל לא חשבתי שהאנומליה תגרור אותו בחלקיקים, מסכן. לא אהבתי לראות את זה קורה לו. ואת בני האדם המרושעים. לא דנו מזה הרבה בסרטים, אך נראה שהם לא אהבו אותו ואת ונדה, אחת הסיבות למה טוני "שמר" אותם באחוזה של הנוקמים.

nerdkey treky

Active member
בכלליות, פחות אהבתי את הפרק הזה. הוא גם קצר יותר, פחות הפתעות, לכאורה הוא הרגיש לי "זול" יותר (אני לא יודע אם זה היה מכוון או לא) מבחינת רמת הפקה בתוך הבועה. פעם ראשונה מתחילת הסדרה שאני מאוכזב. אבל זה ברור שהסדרה לא יכלה להעלות את הרמה עד פרק 9, זה קשה מאוד. אני צריך להוריד ציפיות ואולי טוב שהפרק עשה לי את זה.

didalf

Well-known member
בכלליות, פחות אהבתי את הפרק הזה. הוא גם קצר יותר, פחות הפתעות, לכאורה הוא הרגיש לי "זול" יותר (אני לא יודע אם זה היה מכוון או לא) מבחינת רמת הפקה בתוך הבועה. פעם ראשונה מתחילת הסדרה שאני מאוכזב. אבל זה ברור שהסדרה לא יכלה להעלות את הרמה עד פרק 9, זה קשה מאוד. אני צריך להוריד ציפיות ואולי טוב שהפרק עשה לי את זה.
אני אהבתי מאד.
הוא לא סיפק איזה רגע של ממש שוק כמו שלושת הפרקים הקודמים אבל עדיין היה נהדר. ומאד אהבתי את הצבעוניות של הניינטיז והתחפושות.

nerdkey treky

Active member
זה היה נחמד, אך שנות ה- 90 לא הספיק בשביל להלהיב אותי. אפילו לא הפרסומת. אם כבר, אני יותר העדפתי את שנות ה- 90 בקפטן מארוול, אבל הסדרה מתרחשת בתוך בועה

Lhuna3

Well-known member
טומי מקבל כוח מהירות ומאוד שמח מזה. רק בהמשך נראה שבילי מקבל יכולת משל. הוא רואה דברים או משהו כזה.
זה נראה לי יכולת דומה לשל פרופ' X אולי? הוא מרגיש את מה שויז'ן וכאילו רואה את מה שהוא רואה.

ויז'ן מנסה לצאת מהאנומליה וכמעט מת!
זה בגלל שמחוצה לה הוא באמת מת, לא?

הכי הזכיר לי את אלף.

אהבתי את זה שהפורמט של הסיטקום קצת השתנה ככה שעכשיו הילדים מדברים למצלמה. מזכיר קצת סדרות ניקולודיאון (קלריסה מסבירה הכל).
שאלתי את עצמי באמת למה זה מרפרר, כי אני לא זוכרת משהו כזה מה-90 (אולי כי לא ראיתי ניקולודיאון אף פעם)

אוי ואפילו לא ציינתי את זה שכולם בתחפושות של התחפושות שלהם מהקומיקס. יצא לי לראות את וונדה וויז'ן בתחפושות האלו בטריילרים בעבר, אבל היה מאוד מגניב שהפרק התחיל עם בילי בתחפושת המוכרת שלו.
זה לא ידעתי כמובן, ותהיתי באמת למה וונדה התחפשה (הנזר שלה הזכיר לי בעיקר את לוקי :-D)

אוסווין

Active member
I LOVED IT
הפתיח נתן לי וייבים רציניים של מלקולם באמצע ואיזה כיף זה כבר הסדרות שאני יותר מזהה, כי יותר גדלתי עם סדרות כאלה. הפרק כבר ממש התבלבל לי הדמיון והמציאות. כאילו, הסיטקום הפעם כמעט היה לי מספיק העלילה הייתה כזאת מוכרת אני הייתי צופה בתוכנית הזאת בכיף חחח. הפרק ממש קלטתי גם איזה עבודת שחזור מטורפת הם עושים לסיטקומים האלה, לא רק מבחינת תלבושות והסטים אלא מבחינת העלילות, והמנגינות רקע, וסגנון המשחק, הם מדויקים מאוד! ALL THE EMMYS PLEASE!
הפרק היה קצר מידי! אני רוצה כבר את הפרק הבא אני רוצה לראות את דארסי בפנים איזה כיף. בכלל כל הקטע הזה שהיא מגדילה את המחסום וכל הבסיס הצבאי הופך לאוהלי קרקס וכאלה היה מטורף, ושני השוטרים שרצים והופכים לשני ליצנים. נפלא!
בקשר למה שאתם כותבים פה על פייטרו, יש מצב שזה בכלל לא פייטרו. הוא יודע מה וונדה עושה, ומאוד נחוש לגרום לה לדבר ולהגיד לו איך היא עשתה את זה. וגם הוא antagonising her בסוף כשהוא מעיר לה על זה שויז'ן מת. מה שכן זרק אותי זה זה שהיא רואה אותו מת, כמו שהיא ראתה את ויז'ן. קיצר נראה.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
וגם כמעט תמיד בסדרות נטוורק פרק 6 זה הלוואין כי זה הזמן הזה בשנה.
אה וואלה?
התאומים מקבלים את הכוחות שלהם גם כן שנראים זהים לאלה של וונדה ופייטרו.
אבל לבילי נראה שיש כוח שונה משל וונדה. אני כתבתי לניק שזה נראה לי יותר מזכיר את פרופ' X.
פייטרו על תקן אנקל ג'סי?
חחח האמת שזה מתאים!
נראה שיש לו את הזכרונות של פייטרו של הMCU. וגם הוא כאילו מטא ויודע בדיוק מה וונדה עושה והוא חושב שזה מגניב?
מעניין שהוא אמר שהיא השאירה משפחות ביחד ונתנה להם עבודות טובות יותר.
ואמאלה הרגע שהיא ראתה אותו מת עם הכדורים!!! זה אומר שכמו עם ויז'ן היא חטפה את הגופה ומחיה אותה בדמיון או משהו? כי הוא אמר שלפני רגע שהוא ירו עליו ברחוב כלומר השניות האחרונות שלו באולטרון. אבל לייק הוא מת לפני איזה 8 שנים והוא לא רובוט.
כל השיחה הפתוחה שלהם נראתה לי האמת כמו דיאלוג פנימי שלה עם עצמה, כמו דמויות בסדרות שמדברות עם דמות קרובה אליהן שמתה שאומר להן את מה שהן "צריכות" לשמוע.
(אני לא בטוחה שפייטרו הזה הוא אמיתי במובן של שאר האנשים שם כולל ויז'ן ושיש לו תודעה נפרדת.)
איזה מגניב לראות איך המחסום שלה גדל וכל מה שנכנס בתוכו משתנה. איך שהאוהלים של סוורד הפכו לאוהלי קרנבל.
לגמרי זה היה ממש מגניב.
אה וואי שכחתי להזכיר את הפרסומת היא באמת הייתה מפחידה|קר|
באמת למה?
בקשר לפרסומת זו כמובן רק השערה, אבל הילד שמזדקן שם ומת לפני שהוא מצליח לפתוח את המעדן - אולי מטאפורה לכך שהזמן מתקדם מהר בבועה של וונדה (העשורים קופצים) ואם לא ימצא פתרון למצב בזמן - כולם ימותו?
משהו כזה?

didalf

Well-known member
זה לא ידעתי כמובן, ותהיתי באמת למה וונדה התחפשה (הנזר שלה הזכיר לי בעיקר את לוקי :-D
חחח זה באמת מזכיר את הקרניים של לוקי. אבל זה גם מזכיר קצת את הקסדה של מגניטו בצורה הפנימית.
אבל הנה:

אבל לבילי נראה שיש כוח שונה משל וונדה. אני כתבתי לניק שזה נראה לי יותר מזכיר את פרופ' X.
ממה יש בזה משהו. לא כזה הבנתי מה הכוח שלו בדיוק אבל זה נראה טלפתי אז אמרתי כמו וונדה.
כל השיחה הפתוחה שלהם נראתה לי האמת כמו דיאלוג פנימי שלה עם עצמה, כמו דמויות בסדרות שמדברות עם דמות קרובה אליהן שמתה שאומר להן את מה שהן "צריכות" לשמוע.
(אני לא בטוחה שפייטרו הזה הוא אמיתי במובן של שאר האנשים שם כולל ויז'ן ושיש לו תודעה נפרדת.)
גם בזה יש משהו.
ונראה שלפייטרו אין תודעה נוספת כי הוא מודע למה שקורה ויודע שהוא משחק תפקיד. שזה עוד יותר מבלבל.

בקשר לפרסומת זו כמובן רק השערה, אבל הילד שמזדקן שם ומת לפני שהוא מצליח לפתוח את המעדן - אולי מטאפורה לכך שהזמן מתקדם מהר בבועה של וונדה (העשורים קופצים) ואם לא ימצא פתרון למצב בזמן - כולם ימותו?
משהו כזה?
ממ את חושבת? כי העשורים מתקדמים אבל האנשים לא מזדקנים לפי העשורים. הם רק מתאימים את עצמם לתקופה.

Lhuna3

Well-known member
ממ את חושבת? כי העשורים מתקדמים אבל האנשים לא מזדקנים לפי העשורים. הם רק מתאימים את עצמם לתקופה.
אוקיי זו לא מטאפורה מדוייקת למה שקורה לאנשים שם, אבל אנחנו לא יודעת מה יקרה כשלא יהיה יותר לאן להתקדם בזמן. בכל מקרה נראה לי שזה בא להגיד "השעון מתקתק, ומשהו רע מאוד (יותר) יקרה אם זה לא יפתר". כמובן שאני לא יכולה להיות בטוחה בזה, סתם רעיון שנראה לי הגיוני.

nerdkey treky

Active member
"זה לא ידעתי כמובן, ותהיתי באמת למה וונדה התחפשה" אני לא קראתי את הקומיקס אבל איכשהו זכרתי משהו כזה בנוגע ללבוש. זו לא פעם ראשונה שסרט\סדרת גיבורי על צוחקת\עוקצת\מזכירה על הלבוש המקורי בקומיקס. זה להבין עד כמה הדברים שם מוגזמים. זה היה נחמד.
אני לא תפסתי את הפרסומת כל כך רעה, זה היה יותר משעשע שהילד לא המצליח לפתוח את האריזות המעצבנות האלה.

Lhuna3

Well-known member
זה היה יותר משעשע שהילד לא המצליח לפתוח את האריזות המעצבנות האלה.
האמת שכן, זה ממש מצחיק כי זה אמיתי - האריזות האלה שלפעמים לא מצליחים לפתוח אותן זה מהדברים הכי מעצבנים שיש, אז זה רעיון מצחיק שמביאים את זה למישהו שגווע ברעב, ואז הוא בכל זאת מת כי זה לא נפתח :-D
משעשע? הוא מת וראינו אותו גוסס לאט לאט.
אוקיי עכשיו את גורמת לי להרגיש רע שצחקתי!

nerdkey treky

Active member
האמת שכן, זה ממש מצחיק כי זה אמיתי - האריזות האלה שלפעמים לא מצליחים לפתוח אותן זה מהדברים הכי מעצבנים שיש, אז זה רעיון מצחיק שמביאים את זה למישהו שגווע ברעב, ואז הוא בכל זאת מת כי זה לא נפתח :-D

אוקיי עכשיו את גורמת לי להרגיש רע שצחקתי!
אל תרגישי רע, אני מרגיש מבסוט שמישהו מסכים איתי

nerdkey treky

Active member
משעשע? הוא מת וראינו אותו גוסס לאט לאט.
כן, האריזות האלה מאוד מעצבנות, לא קרה לך שקנית מוצר שלא הצלחת לקלף את הנייר הנדבק והיית חייבת להשתמש בסכין או משהו? אז זה צוחק על המוצרים האלה.

למעלה