ויניל

EdisonGirl

New member
באופן כללי אוהבת ויניל..

אבל תלוי איזה בגד.. וגם ההגדרה של "זנותי" פתוחה לפרשנויות.. ואין לי עדיין בגד מויניל, אבל רוצה לרכוש כזה.. :) וסתם תשובה לא קשורה.. הויניל עשוי מפלסטיק ששמו PVC, שזה איזשהו הרכב כימי, ומשמש לייצור דברים רבים נוספים מלבד בגדים (צינורות, לדוגמא..). הוא ידוע כמזהם אוויר ומזיק בריאותית. זה עד כמה שידוע לי..

fast food

New member
עוד סיבה למה לא ללבוש את זה

מלבד, חם, לא נושם, לוחץ, ומגביל תנועה הדבר הזה גם מסרטן, מזהם ומרעיל לא לובשת ויניל.
ולו רק בגלל הנזק הסביבתי

EdisonGirl

New member
חח על לא דבר.. :)

אגב, בעניין הסרטן.. אני חושבת שאת לא צריכה להילחץ מזה כ"כ. יש מחקרים רבים בנושא וכל פעם מגלים על משהו אחר שהוא מסרטן. הרבה דברים מסרטנים ועובדה שלא לכולם יש סרטן.. אני חושבת שפשוט צריך לדאוג לבריאות ע"י תזונה נכונה ופעילות גופנית, ולא לדאוג יותר מידי בקשר למסרטנים למיניהם, כי לא חסרים כאלה. הנזק הסביבתי זה כבר משהו אחר..

ROSE With Blood

New member
אוהבת מאוד!

יש לי מחוך וחצאית מויניל.. את החצאית יצא לי ללבוש ביום יום.. המחוך יותר למסיבות

ממ

אני אוהבת ויניל רק למחוכים.. אבל.. גם זה לא כ"כ זהב יכול להיות יפה, אבל.. רק במקרים ממש מיוחדיםP:

Envision

New member
תלוי.

חצאית ויניל ארוכה יכולה להיות חמודה מאוד. אבל ממש ארוכה. או מעיל ארוך ארוך. דברים, כמו חצאיות קצרות ומחוכים - יש יפים, אבל זה ממש לא הסגנון שלי ולא הייתי לובשת, נראה לי.

../images/Emo31.gif

חם, מגעיל, מכוער, מבריק וכל מה שכולם כבר אמרו. למרות שכבר יצא לי לראות איזה משהו יפה שעשו מויניל, אבל זה לעיתים ממש נדירות
.

lestatgirl

New member
אני מפחדת מויניל

משו שם אפעם לא נראה לי בסדר במקרים מסויימים זה יכול לגרום לבחילה נראה לי זה איזה טראומת ילדות מהקליפ ההוא של בריטני ספירס עם החליפת ויניל אדומה שעטפה את כולה וגם אצל טרינטי במטריקס לא ממש מתתי על זה

יפה לדעתי במגפיים, במחוכים ובספות..

מחוכים מויניל אני לא חושבת שיש סיכוי שאני אלבש כי אני חושבת שאני אמות בתוכם או משהו :X but what a way to go... lol רונה xxx

למעלה