חבר'ה אחלה פורום יש לכם פה...

פטריק 22

New member
חבר'ה אחלה פורום יש לכם פה...

פעם ראשונה שאני שומע את השם גילת הלל וזה על הבמה בהופעה באשקלון היא מהממת... השאלה היא אם יש לה חבר..?

לגבי החבר אני לא יודעת...

קוראים לך פטריק?

פטריק 22

New member
כן קוראים לי פטריק

וואלה רק רציתי לדעת אם יש לבחורה המדהימה הזאת חבר...

פטריק 22

New member
לאיזה גילאים מיועד הבלוג הזה?

ומישהו פה חייב לענות לי אם יש לגילת בן זוג או לא...

doshie

New member
אממ לכל הגילאים..

תקשיב א.אנלא חושבת שיש לה ב. הפורום הוא לגילת לא לשאול אם יש חבר אז...וברוכה הבאה...(=

לצערי הבחור עם השם של בעלי לא מעונין בבלוג,

אלא בגילת.
נדלק, רוצה... אבל לצערי חמודי זה לא יילך לך גם אם קוראים לך פטריק וגם אם אין לה חבר, כי דודה שלה ובת דודה שלה ואחותה גולשות כאן
אז כדי שתנסה להכיר אותה לא דרכן... או שבא לך שלב "הכר את המשפחה" מוקדם יותר.

לילו BD

New member
אמ ..

הפורום הוא למי שאוהב את גילת - את המוזיקה [המעולה] שלה ! ולשאלה עם יש לה חבר או לא . זה לא מעינינו של אף אחד !,היא לא צריכה להגיד לנו עם יש לה חבר או לא.
כל עוד היא מאושרת ?! אנחנו מאושרים !
לפחות אני

doshie

New member
לילו את מזה צודקת כפרעע

נו מה שאמרתי זה על אותו עיקרון ובאמת לא מעניין אף אחד אם יש לה או לא לילו אני איתך בכל דבר מואהה333>

פטריק 22

New member
חחחח מה אתם רציניים...

בסך הכל שאלתי אם היא פנויה טוב שלא הוצאתם דוקרנים ...

oOosapiroOo

New member
חחח

לא צריך להיסחף! ונגיד היא פנוייה מה זה היה עוזר לך בחיים? וגם אם היא לא,מה זה היה עוזר לך?

פטריק 22

New member
למה זה עוזר לי??

סתם עיניין אותי לידע הכללי כי ראיתי אותה בפעם הראשונה ליפני יומיים ולא ידעתי שהיא מפורסמת אמרתי לה משהו מצחיק היא הלכה בחיוך ואזזז נידהמתי לגלות שהיא כוכבת עולה... אזז היצטלמנו ורציתי לבקש תמיספר טלפון שלה אבל קיבלתי רגליים קרות ביגלל שהיא מפורסמת חששתי מסירוב ובסוף לא ביקשתי

לילו BD

New member
תראה ..

שמחה שהכרת אותה והצטלמת איתה וכו' .. אבל זה לא המקום לשאול מה המספר טלפון שלה . ות'מת מי היה נותן את המספר טלפון בפורום ?! שתהיה שבת שלום ורק בשורות טובות אמן !

Nofar1607

New member
אממ..

למה אתן תוקפות אותו? לא צריך להגזים או ישר לשלוף ציפורניים ולהגן עלייה.. הוא ביקש לשאול משהו וזהו.. אפשר להתנהג באופן בוגר ומי שרוצה שתענה לו ומי שלא- לא..לדעתי זה אפילו מחמיא לגילת ולא פוגע בה... ולפטריק22, אתה מוזמן לנסות את מזלך בהופעה הבאה שלה :] בהצלחה

Nofar1607

New member
ועוד דבר...

לדעתי פיספסתן את העיקרון של הפורום. אתן מבקשות ממנו לא לשאול אם לגילת יש חבר..("תקשיב א.אנלא חושבת שיש לה ב. הפורום הוא לגילת לא לשאול אם יש חבר"-dosie) אבל למעשה הפורום נועד להעביר מידע הודות הזמרת (כמובן לא מידע אישי!), לעודד אותה ולתמוך. אז הוא ביקש לדעת מידע עליה.. (מידע מהסוג שיכול להתפרסם לא מידע אישי, וזו זכותו לדעתי..ככה נוהגים בפורומים אחרים, לשיקולכן)

לילו BD

New member
לא מסכימה ..

לא חושבת שתקפנו וממש לא שלפנו ציפורניים ועם אתה/את חושב/ת ככה אז סליחה כי זאת לא הייתה הכוונה . פשוט אני לא חושבת שמישהו יתן מספר טלפון של גילת על גבי הפורום . ואמרנו לו שאנחנו לא יודעות . כמובן שזה מחמיא לגילת , אבל זה החיים האישיים שלה ובזה אני חושבת שהפורום לא צריך להתערב. שיהיה שבוע טוב ומלא בשורות טובות ! כמו שביתה

oOosapiroOo

New member
צודקת:]]

וואי שביייתתתתה איזה חחחלווווווםםם!!:) אמן תבוא אחת כזאת חחח

doshie

New member
חמודה אנלא מסכימה איתך...

אל תעתיקי ותשמיצי אוקיי זה מה שאני הכי שונאת.ואני ממש לא מסכימה איתך בכלל מה שאני והיא אמרנו נכון אני חושבת שזה לא פורום להעברת מידע ומותר להגיד את דעתנו חמודה מבינה?ואת צודקת שזה פורום שמעבירים הודעות אבל לא רק זה אוקיי ולדעתי מותר להעלות פה מה שאנחנו רוצים כי שואלים אותנו מה קורה איתכם אם את לא מודעת לזה ואולי בפורומים אחרים לא אנלא יודעת וללו אני מסכימה איה כיף שיש שביתה שבוע טוב לכולם

למעלה