חדשדש

dar dahan

Member
חדשדש ../images/Emo163.gif

שלום לכל חבריי וחברות הפורום הזה,
קוראים לי דר מאז שהתחלתי לשמוע מוזיקת רוק, מטאל ופאנק פופ לפני כ3 שנים, התחלתי לשמוע כלהקה הישראלית הראשונה את סינרגיה, לדעתי הם להקה טובה ובלאבום האחרון הם אף השתפרו ושני השירים הטובים באלבום (הקרב האחרון ומתי את חוזרת) הם שירים יותר טובים מכל השירים שלהם עד כה (סולואים גאוניים, ושירים קליטים) וזה שלא ששאר השירים שלהם לא טובים פשוט אני חולה סולואי גיטרות, חחח. ד"א אני חולה על שמיעת מוזיקה, אני מסוגל לשמוע יום שלם מוזיקה (בעיקר רוק, מטאל, פאנק פופ ומזרחית/ארץ ישראלית), ואני חובב של הסוגה הספרותית והטלוויזיונית מדע בידיוני (קודטור הו, סטארגייט SG1 RIP ועוד, והספרים תצפית העבר וסחרור).

galitixd

New member
כן.. נפל בכיתה של חברים שלי:\

והקטע שהקיר הזה שהתרסק? זה הקיר שהיה אמור "לגונן" על הילדים בכיתה מפני הקאסם.. כמה טוב שרוביק דנילוביץ' בראשות העיר
מקיף א'? אמ.. אתה כיתה י"ב נכון? הא, לא.. אני מכירה מקסימום ילדים מכיתה י"א מקיף ה'

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifהיי../images/Emo13.gif

אני נועה וגם אני מב"ש..

yaniv20090

New member
אים את אוהב

סולאים שמע היהודים מדובר בגאונות שיר ספציפי אים סולו מעולה מהאלבום החדש פורטה אגב הוא זכה באלבום זהב קוראים לשיר להיות שם יש את הסולו הכי גאוני שמעתי אי פעם מי להקה ישראלית

dar dahan

Member
שמעתי אותם, ולמען האמת לא כל כך אהבתי...

אותם, יש לסולן שלהם קול מעצבן...

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifחחחח הוא רק הציע..../images/Emo13.gif

דר אמר שהוא אוהב שירים עם סולואים והוא אמר לו שבשירים של היהודים יש סולואים (מה שנכון..
). אבל באמת מאיפה הוא צץ..חחח

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifחחחח ב"ש שולטים פה!../images/Emo45.gif

אבל שנוותר על זהר..? ועל שלומית..? ועל כלמישנשארבפורוםבתפוז?! לעעע

למעלה