טוב,הודעה מספר 1

trancelover

New member
טוב,הודעה מספר 1

אני מבואס לעלה פיספסתי ברגעים אלו את המסיבה של החיים עצוב עצוב עוד חצי שעה בדיוק היא אמורה להתחיל ים המלח, HUX FLUX + GMS + X-DREAM + THE DELTA חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל חבל

HooK

New member
חח ההפקה האידיוטית של במבה...

אני יגיד לך בדיוק מה הולך שם: שמעוניאדה

trancelover

New member
נראה לך שערסים היו מגיעים עד..

ים המלח לכמה הרכבים פצצות, ןלעשות בלאגן? לא נראה לי.. שמע, כאלה הרכבים בארץ, 4 פצצות מחו"ל באותו אירוע, גם אם יש עארסים, זה חובההה! זה פששוט פיצוצ של אירוע.. היה. ועכשיו ל ההרכבים עוזבים
..

?!

פשש, הייתה מסיבה עם כאלה שמות?! לא שמעתי עליה אפילו לא חצי מילה... חבל שפספסתי, נשמע ממש אחלה :( וד"א, לא סביר שיבואו ערסים, x-dream נניח זה (ממש) לא לערסים - ערסים זה יותר קלאב-טראנסי מזה... לפחות ככה אני חושב.

HooK

New member
טוב תמשיכו לדבר שטויות...

ברגע שתיראו מה זה קרחנה אמיתית (וברוך השם לא חסרות יופי של קרחנות יפות בארץ) אז אני יוכל להתייחס ברצינות לשטויות שלכם. באמת חבל שלא הלכתם עד לשם והתאכזבתם, אירוע המוני, מסחרי אז למה ציפיתם? תלוי מאיזה שבט אתם ;)

trancelover

New member
טוב חאלס לזיין תשכל..

חוץ מיזה רק שתידעו שהמסיבה הופסקה ב10 בבוקר פחח "זו באמת מסיבה המונית ומסחרית מידי " -=> מהאתה מבין בכלל..

trancelover

New member
אתה מבין יותר בזיוני שכל..

אבל בנושא המרכזי, אתה בכלל לא מתקרב אליי, אז אל תענה לי בכלל, לא ממש מתכוון להתייחס אליך

ELior

New member
איזה בעסה גם אני הפסדתי אותה כי....

הייתי בתל אביב וראשון ואני גר חצי שעה מים המלח ובקשר לפרסום ראיתי הרבה בכל מיני מקומות אני זוכר שלא היה רשום מיקום של המסיבה בפליירים

למעלה