טוב, יש לי תלונה על היום האחרון...

keren007

New member
טוב, יש לי תלונה על היום האחרון...

למה לא יכולים לבוא לשעה, לקחת את התעודות וללכת הביתה? חייבים לעשות את כל הטקסים האלה? לא מספיק מבקשים מאיתנו להביא מקשאות, חטיפים, רוגלך וכו`, בסוף עוד מבקשים שאנחנו ננקה! וכל מורה בביצפר, עובר כיתה כיתה ומאחל אחלה, וזהירות בכבישים, רואים עליהם בעיניים שהם לא מתכוונים לזה........... גם כשהם הם אומרים שהם אוהבים אותנו וכאלה...... והכי גרוע כל הדיבורים לפני שמחלקים את התעודות, תביאו כבר את התעודות וזהו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זהו, סיימתי.............. קרן

אני חושב שיום האחרון בבית-הספר

זה היום הכי כיף בשנה. שימשך כל היום... אז מה??? בסוף היום הולכים הביתה לחופשה של חודשיים. ים, בריכה, יציאות, השתגעויות... אז מה זה עוד יום אחד?

keren007

New member
תראה........

אתה בא לביצפר, מת לקבל תעודה, יום אחרון, אתה לא יכול אפילו לתאר את ההתרגשות! פתאום........ מושכים לך 5 שעות........ תאמין לי שבכל ה-5 שעות האלה אומרים את אותו הדבר רק בניסוח שונה (מה שמזכיר קצת את חדשות) וזה עולה על העצבים!

מימי

New member
תשמחי שיש לך יום אחרון,

היום האחרון שלי ב-29, ויכול להיות שימשיכו לנו את הלימודים עוד חודש בגלל שאנחנו בקו העימות. כאילו, לא מספיק שאנחנו סובלים בגלל שאנחנו בקו העימות, צריכים להוסיף לנו עוד. ח ר א!!!!!!1

keren007

New member
זה לא אומר שלך אין,

רק קצת אחרי......... ומה הכוונה כשאת אומרת ``קו העימות``? קרן

מימי

New member
יש לי יום אחרון,

אבל הוא רחוק עד כדי כך שלא רואים אותו באופק. קו עימות זה מקום שיש בו כל הזמן פיגועים וכאלה. אני גרה באפרת, ונרצחו אצלנו שלושה אנשים בישוב, ועוד כמה מהאזור, ביניהם ילד מהשיכבה שלי. אז נראה לך שצריך להעניש אותנו עוד?

ביילי_007

New member
יום האחרון, חגיגה אמתית!!!!

קרן, היום האחרון של הלימודים זה חגיגה אמתית, זה היום היחידי שאני מוכן להשאר כל היום!!! הרי למחרת זה חחחחחחחחופפפפפפפפפששששששששש, 70 ימים נהדרים של שמש, חוף ורוק אנד רול!!!!!,

keren007

New member
אז בוא תישאר אתה במקומי!!!

אני לא יכולה, ביום האחרון המתח הורג אותי (למרות שאני לא ממש משתוקקת לקבל את התעודה), אחר כך, ההסעות מאחרות ואני מתה מחום!!! אבל באמת מצפה לי חופש אחלה, אני טסה לטורקיה לשבוע, לעשות שם ראפטינג, קלאב מד וכאלה............. וחודש אחרי זה אני טסה לאילת ל-5 ימים, הולך להיות ממש ממש כיף! תגיד אתה עובד בחופש? קרן B-)

למעלה