טוב לי וממחר כנראה שהפורום יתחיל

• פותח הנושא stars
  • פורסם בתאריך

stars

New member
טוב לי וממחר כנראה שהפורום יתחיל

להופיע ברשימה!!! והנה נושא לדיון: יש כאלה שטוענים שהאלבום הראשון של היהודים היה ממש טוב והשני ממש נפילה. לדעתי שניהם אלבומים טובים אך שונים מאוד בתכנם... באלבום השני יש פחות שירים שאני אוהבת אך אני יותר אוהבת אותם מהשירים שאני אוהבת באלבום הראשון (???????) מקווה שהבנתם
בכל אופן, מה דעתכם?

לדעתי...

האלבום הראשון אכן יותר טוב מהשני... באלבום השני הם כבר התמסחרו ואיבדו את הקסם. כשאני אומר איבדו את הקסם אני מתכוון לקסם לעשות רוק נקי, בלי גימיקים ומיסחור.

תמיד כשאני שומעת את הדיסק השני....

אני מקבלת את הרושם שהם פשוט לא ידעו איך לסיים שם את השירים... הסיומות של השירים שם ממש מטומטמות...

just4fun

New member
יווווו ה-י-ה-ו-ד-י-ם !!../images/Emo66.gif

אני כל כך אוהבת את הלהקה! אוקי,דעתי בעניין: האלבום השני יותר אהוב עליי מהאלבום הראשון. אני חושבת שאלה שלא אוהבים את השני,פשוט התרגלו לראשון יותר מדי ..אז קשה להם עם הדיסק השני
אגב,השלישי בדרך...הם מתעכבים בגלל כל מיני דברים.. [אני בקשר עם מיטלמן...אז אני יודעת...] הימים שלנו......אחחח....השיר שלי...

©©§¥

New member
הסינגל הראשון מהדיסק השלישי

דווקא די טוב. קוראים לו ליפול והם ניגנו את זה בהופעה שלהם שהייתי

כן, ליפול באמת שיר טוב!

רגע, באיזה הופעה היית?? אולי בזאתי בקיבוץ ´יוטבתה´ במקרה? כי שמה הם ניגנו אותו לראשונה והייתי שם וההופעה הייתה מעולהההה! -סיוון-

Coma White1

New member
כבר 3 שנים

שאני שומעת שהם מתעכבים. לפני שנה אמרו לי שהאלבום ייצא ביולי, והם רק עובדים על העטיפה. אני בספק אם זה ייצא בקרוב. אבל זה סימן טוב. אם הם עובדים עליו כל כך הרבה זמן, הוא חייב להיות מוצלח.

LarzA

New member
היי לכוווווולם... =0))

טוב אז גם אני חדשה כאן בפורום... סורי רק היום ראיתי שיש פורום ליהודים... (ובשעה טובה) גם אני חושבת שהדיסק מציאות נפרדת הרבה יותר טוב... חבל שלא שמעתי אותו הרבה זמן-השאלתי לידיד והדיסק לא חזר אלי... מקווה שיהיה כייף להיות כאן... לירז

Coma White1

New member
אהבתי את שני האלבומים.

אני חושבת שהאלבום הראשון, בכל זאת, היה יותר טוב. אגב, מישהו שם לב לשיר החבוי ב"מציאות נפרדת" ? גירסת אנפלאגד משונה ל"ג´קי"... תום פטרובר ברגע קשה, מסתבר.

tofy

New member
אני גם יודעת לנגן את זה....גררררר..

שיר טוב....... האלבום הראשון יותר איכותי! אבל באלבום השני הקול של טיטי והקול של תום הרבה יותר מקצועי... אז אם היו עכשיו מקליטיםאת מציאות נפרדת הוא היה הכי אלוהי שאפשר!

tofy

New member
אני גם יודעת לנגן את זה....גררררר..

שיר טוב....... האלבום הראשון יותר איכותי! אבל באלבום השני הקול של טיטי והקול של תום הרבה יותר מקצועי... אז אם היו עכשיו מקליטיםאת מציאות נפרדת הוא היה הכי אלוהי שאפשר!

למעלה