יהההההההה מושיקוווווו

יהההההההה מושיקוווווו

מזל טוב לפתיחת הפורוםםםםםםםםםםםםםם אבל תבוא מידי פעם להגיד שלום, כן?

יאאאא אפילו לא הצגתי את עצמי...

(למרות שמושיקו כבר מכיר אותי) אז ככה: אני בת 24, גרה בכפר סבא, וכמו כולכם, מעריצה את דנה ברמות שלא יאומן. הסיפור שלי איתה די אישי, מושיקו כבר יודע אותו, אני לא ממש רוצה לפרסם את כולו אבל היא הבן אדם שבזכותו יצאתי מהארון בגאווה! האהבה שלי אליה התחילה עוד שהייתי סטריטית, ככה שזה לא שאני אוהבת אותו כי היא מקור לקהילה הזו, אלא כי היא בן אדם מקסים וזמרת נפלאה והיא הצליחה לעלות לרמות שאף זמר ישראלי לא עלה, להתקרב לאומנים מחול כמו מדונה ומייקל ג'קסון שאפילו שרית חדד יכולה לחלום להגיע אליהם. אני נורא מעריצה את הדרך שהיא עברה ומה שהיא היום - היא הראתה לכל העולם הזה ובמיוחד לחלק "ששנא" את הקהילה שלנו ובכלל.... היא הוכיחה לעולם שזה לא חשוב מה אתה ומי אתה, כל בן אדם שווה. יצא לי לפגוש אותה במציאות והיא היתה ממש נחמדה אליי, בלי שוויצות ופוזה כזו שיש לרוב האומנים בישראל. יצא לי גם לדבר איתה בטלפון והאי פשוט היתה כזו מקסימה - רק הוכיחה את מה שחשבתי מלכתחילה. בקיצור, בלי לשעמם אתכם פה, אז נעים מאוד לכולם מושיקו, בהצלחה עם הפורום הזה.... ותודיע לנו אם יהיו הופעות בירושלים. ג'ינג'.

דנהה1

New member
ודבר אחרון....

יש לי כמעט את כל השירים שלה (חוצ מהאלבום הארופאי) כולל הרמיקסים, אז אם מישהו פה צריך שיר מסויים, אני אשמח לתת את האיסיקיו שלי ולשלוח את השיר. ואם מדברים על שירים...למישהו יש את הגרסה ל"נשיקה הראשונה" שהיא עשתה ביום העצמאות?

אהלן יקרה שלי ברוכה הבאה... ../images/Emo24.gif

אהלן דנה, כיף שהגעת, אני בטוח שתתרמי המון, דנה היא בהחלט אחת המעריצות המיוחדות של דנה, וסיפורה יפה ומרגש, מקווה שתהני פה, את מוזמנת לעקוב אחר שני המאמרים שכתבתי דנה אינטרנשיונל עשור לקרירה חלק א' ו ב' חלק ג' יפורסם יום חמישי בערב, עשור לקרירה הינו פרויקט ביוזמתי נוכח חגיגות עשור לקרירה של דנה, כמו גם, להצביע בסקר שלנו ולהשפיע, הפורום די חדש כך שעם הזמן אני בטוח שנתפתח ונגדל, אז ברוכה הבאה.

למעלה