יכול להיות שאני בדרך לפתיחת הנישואים ל "מאפשרים"

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
עד גיל 40 אין בעיה כמעט אם את ללא בעיות ידועות של היזרעות והריון, יש כאלה שמושכות עד גיל 50 אפילוץ
אצלי באופן אישי ובגלל שהייתי פונדקאית פעמיים,עברתי למעשה 4 הריונות וניתוחים קיסריים אז נקשרו להן החצוצרות, וללא קשר,לא חשבתי על הריון נוסף אפילו לא מעבדאללה. 😃😃😃🤪

mיטלמן

Well-known member
אצלי באופן אישי ובגלל שהייתי פונדקאית פעמיים,עברתי למעשה 4 הריונות וניתוחים קיסריים אז נקשרו להן החצוצרות, וללא קשר,לא חשבתי על הריון נוסף אפילו לא מעבדאללה. 😃😃😃🤪
וואו.
על הפונדקאות, מעורר כבוד, והרבה פליאה,
לא בטוחה שהייתי מסוגלת.

alongrin100

Well-known member
רווקות מבוגרות אלון,לאיזה חתך גילאים אתה מתכוון? אתה יודע שמגיל מסוים אשה כבר לא יכולה להכנס להריון.
אמצע שנות ה-30 עד השליש האחרון של שנות ה-40.
ככל שהגיל עולה כך גם עולה המוטיבציה שלה לנצל את שאריות הסיכוי להכנס להריון כדי להגשים את האמהות.
ורק כדי להבהיר, אני לא מאשים אחת שהיא רוצה להיות אמא בכל מחיר.
זה משהו בגנטיקה.
אני אומר שאנחנו כגברים צריכים פשוט להזהר מזה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מזלי שקשרתי חצוצרות אה??😀
1. רווקות מבוגרות - מחוץ לתחום אלא אם תעשה קשירת צינורות זרע. אין להן דין ואין דיין, היא תגנוב ממך זרע ותכנס להריון.
2. גרושות ותיקות - ינסו לחבל בנישואים שלך ולתמרן אותך לפרק ב'. אם לא יצליחו יש מצב שיטרידו את המשפחה שלך
3. מחלות מין - הרימו בזמן האחרות את הראש.

איפה להכיר? יש קבוצות של פוליאמורים

יעיש התימני

Active member
רווקות מבוגרות אלון,לאיזה חתך גילאים אתה מתכוון? אתה יודע שמגיל מסוים אשה כבר לא יכולה להכנס להריון.
עד גיל 40 אין בעיה כמעט אם את ללא בעיות ידועות של היזרעות והריון, יש כאלה שמושכות עד גיל 50 אפילוץ
אשמח לעצות ממביני עניין, ממה להיזהר, איפה מוצאים קשרים עם נשים במצב דומה? האם יש מסיבות מפגשים כאלה (כתבו פה על מפגש של פוליאמוריים למשל....)

בקיצור אשמח לכל עיצה שהיא.
הדברים שהכי הכי חשובים בנישואים פתוחים [ואני חי בפועל 40 שנים בהצלחה] הם: דיבור פתוח עם בת הזוג, קביעת קווים אדומים. אין זיונים על המיטה המשותפת, ואם כן, אז רק בהסכמה מראש. בדיקות מין קבועות.
אהה, לילדים אין שום חלק בזה. זה רק של אבאמא.

אישון34

Well-known member
אשמח לעצות ממביני עניין, ממה להיזהר, איפה מוצאים קשרים עם נשים במצב דומה? האם יש מסיבות מפגשים כאלה (כתבו פה על מפגש של פוליאמוריים למשל....)

אני ממליץ על לפגוש בני אדם ולא לפגוש אותם במציאות המינית.

לדוגמה ללכת לחוג שם יש בני אדם רבים.

יש קבוצות של ריקודים בכול עיר ועיר, לדוגמה להתחיל לרקוד.

יש גם קבוצות של מגע כזה או אחר, שם המיקוד הוא במגע - החל מיוגה בזוג ועד למין מלא (טנטרה) - יש לי חבר שהולך לזה בפרדס חנה.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני ממליץ ללכת לרקוד.

א. זה ספורט נדר.
ב. נאלצים ממש לחזר - וזה נחמד.

אישוניאיש.
רקדן מומחה.

Ellis Murphy

Well-known member
אני ממליץ על לפגוש בני אדם ולא לפגוש אותם במציאות המינית.

לדוגמה ללכת לחוג שם יש בני אדם רבים.

יש קבוצות של ריקודים בכול עיר ועיר, לדוגמה להתחיל לרקוד.

יש גם קבוצות של מגע כזה או אחר, שם המיקוד הוא במגע - החל מיוגה בזוג ועד למין מלא (טנטרה) - יש לי חבר שהולך לזה בפרדס חנה.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני ממליץ ללכת לרקוד.

א. זה ספורט נדר.
ב. נאלצים ממש לחזר - וזה נחמד.

אישוניאיש.
רקדן מומחה.

בדקתי אפשרות לקורס ריקודים למתחילים - בגלל המלחמה הם לא פועלים עדיין.

אישון34

Well-known member
בדקתי אפשרות לקורס ריקודים למתחילים - בגלל המלחמה הם לא פועלים עדיין.
כל התחלה, שעה ראשונה בכול המכונים יש שעה של לימוד.

והם פועלים.

אז ההסבר לא רלוונטי למציואת.

אישוניאיש.
רקדן שהולך לרקוד.

Ellis Murphy

Well-known member

והם פועלים.

אישוניאיש.
רקדן שהולך לרקוד.
זהו אבל מה שאני מחפש זה לא להתמחות לריקוד אלא להכיר רוקדת סקסית שאיתה יהיה כיף להיכנס מתח לסדינים בצעדי ריקוד כן או לא.

אישון34

Well-known member
זהו אבל מה שאני מחפש זה לא להתמחות לריקוד אלא להכיר רוקדת סקסית שאיתה יהיה כיף להיכנס מתח לסדינים בצעדי ריקוד כן או לא.
בשביל להכיר רוקדת, צריך לרקוד.

אנשי הריקודים אוהבים לרקוד.
____________________________________________________________________________________________________________________________________

אם אתה רוצה רק מיטה - אני מניח שבפחות מאמץ ומעט יותר כסף אפשר לגשר על זה.

אישוניאיש.
ללא מאמץ כלל

לא מתפשרת כלל

Well-known member

מעצם השאלה שלך שמתייחסת נטו אליך ולא לעצם הנישואים, או לפחות גם, נשמע שאתה מסונוור ומרגיש בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. ובכן...יש בכך מין האמת, אין מחיר לחופש! אבל וזה אבל גדול מאד. זה משהו שמצריך תפעול בבית כי זה מעמיק את מה שיש אבל גם את מה שאין, אם זה המצב, ולפעמים יחסים מהסוג הזה הם ההתחלה של הסוף וההתחלה מדהימה כי לראשונה בחייך לא תאלץ יותר להסתתר שזאת אנחת רווחה פרייסלסית אבל מצד שני, אתה משאיר מישהי בבית שיודעת ובתחושה שלי בטח נכנעה למציאות שנכפתה עליה בעל כורחה ויש לזה מחיר. מי שרגיל לחיות רוב חייו בשקר, יצטרך לעשות סוויץ' רציני כדי לעבור למוד של כנות ואמת שידרשו את שלהם ויאלצו אותך לעשית שיעורי בית, משהו שמחייב אופי מסוים כדי להחזיק את זה. בהצלחה

Ellis Murphy

Well-known member

והם פועלים.

אישוניאיש.
רקדן שהולך לרקוד.
מעצם השאלה שלך שמתייחסת נטו אליך ולא לעצם הנישואים, או לפחות גם, נשמע שאתה מסונוור ומרגיש בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. ובכן...יש בכך מין האמת, אין מחיר לחופש! אבל וזה אבל גדול מאד. זה משהו שמצריך תפעול בבית כי זה מעמיק את מה שיש אבל גם את מה שאין, אם זה המצב, ולפעמים יחסים מהסוג הזה הם ההתחלה של הסוף וההתחלה מדהימה כי לראשונה בחייך לא תאלץ יותר להסתתר שזאת אנחת רווחה פרייסלסית אבל מצד שני, אתה משאיר מישהי בבית שיודעת ובתחושה שלי בטח נכנעה למציאות שנכפתה עליה בעל כורחה ויש לזה מחיר. מי שרגיל לחיות רוב חייו בשקר, יצטרך לעשות סוויץ' רציני כדי לעבור למוד של כנות ואמת שידרשו את שלהם ויאלצו אותך לעשית שיעורי בית, משהו שמחייב אופי מסוים כדי להחזיק את זה. בהצלחה
הכול נכון ךמעט העובדה שהיא זאת שבעטה בכדור השלג.
רצתה שניפרד כי היה לי ריב עצום עם אמא שלה. אחרי חודש חזרה בה אבל כדור השלג כבר התחיל להתגלגל במדרון.

היא בסך הכול אישה טובה ורוב הזמן טוב לנו ביחד. אבל אני תריך אישה נוספת בחיי. רצוי בלי קרובי משפחה נבלות.

אישון34

Well-known member

רצתה שניפרד כי היה לי ריב עצום עם אמא שלה. אחרי חודש חזרה בה אבל כדור השלג כבר התחיל להתגלגל במדרון.

היא בסך הכול אישה טובה ורוב הזמן טוב לנו ביחד. אבל אני תריך אישה נוספת בחיי. רצוי בלי קרובי משפחה נבלות.
אתה כועס.

ומחפש לעשות את סוג של רע לאישה בזה שהמערכות יחסים עליהם היא כניראה ידעה תמיד - אבל הסתרת - יהפכו לגלויות.

השאלה היא אחת - האם אתה לא חושב שאתה צריך להיות ממוקד בעצמך - ולא באימא שלה?

אישוניאיש.
מיקוד באני.

Ellis Murphy

Well-known member
אתה כועס.

ומחפש לעשות את סוג של רע לאישה בזה שהמערכות יחסים עליהם היא כניראה ידעה תמיד - אבל הסתרת - יהפכו לגלויות.

השאלה היא אחת - האם אתה לא חושב שאתה צריך להיות ממוקד בעצמך - ולא באימא שלה?

אישוניאיש.
מיקוד באני.

העניין קצת יותר מורכב מזה אבל אני לא אתחיל עכשיו לפתוח את כל העסק כאילו אנחנו בטיפול זוגי.
רק אגיד שהבעיה שלי לא עם אמא שלה אלא ב state of mind שלה. המקרה סביב הריב והודעת הפרידה היה רק סממן לתופעה.

כן, הגיע הזמן שאתחיל לחשוב יותר על עצמי. וביום יום היא אישה טובה באמת ואנחנו ביחסים מצויינים כמו שני ידידים ותיקים ואני לא רוצה לאבד את זה.
אבל יש את החלקים שחסרים לי בה וזאת הפעם הראשונה מזה מיליון שנות נישואים ששמתי את הכול על השולחן.

במצב אידיאלי, בגיל 98 אנחנו נכין זה לזו גוגל-מוגל ונזכיר לקחת תרופות בזמן. אבל עד אז יש עוד משהו שאני צריך. מאוד צריך. מתקשה לנשום בלי זה.

אישון34

Well-known member
העניין קצת יותר מורכב מזה אבל אני לא אתחיל עכשיו לפתוח את כל העסק כאילו אנחנו בטיפול זוגי.
רק אגיד שהבעיה שלי לא עם אמא שלה אלא ב state of mind שלה. המקרה סביב הריב והודעת הפרידה היה רק סממן לתופעה.

כן, הגיע הזמן שאתחיל לחשוב יותר על עצמי. וביום יום היא אישה טובה באמת ואנחנו ביחסים מצויינים כמו שני ידידים ותיקים ואני לא רוצה לאבד את זה.
אבל יש את החלקים שחסרים לי בה וזאת הפעם הראשונה מזה מיליון שנות נישואים ששמתי את הכול על השולחן.

במצב אידיאלי, בגיל 98 אנחנו נכין זה לזו גוגל-מוגל ונזכיר לקחת תרופות בזמן. אבל עד אז יש עוד משהו שאני צריך. מאוד צריך. מתקשה לנשום בלי זה.
למעשה אתה אומר לי שהנישואין נגמרו לפני זמן רב.

עכשיו זאת שותפות.

השאלה היא (כמו לכולנו) איפה זה מעמיד את החיים שלך ברגע זה.

אישוניאיש.
ללא חיים משל עצמו.

לא מתפשרת כלל

Well-known member

היא בסך הכול אישה טובה ורוב הזמן טוב לנו ביחד. אבל אני תריך אישה נוספת בחיי. רצוי בלי קרובי משפחה נב
מה קשור מה שכתבתי למה שענית?

לא מתפשרת כלל

Well-known member

זאת תגובתי ל "נכנעה למציאות שנכפתה עליה". זה פשוט לא המקרה.
היא לא הקורבן של המציאות הזאת, היא חוללה אותה. כמובן היא לא ציפתה לכך שזה יעיף אותי כל כך רחוק וגם אני לא ציפיתי אבל הנה, זה קרה.
לפעמים נוצרות סיטואציות שמסיטות את מסלול חיינו לכיוונים לא צפויים וזאת הייתה אחת הסיטואציות האלה.

אני לא מתכוון להשתין מהמקפצה. אמרתי לה שהדרך היחידה שאני רואה את עצמי עוד נשאר בנישואים האלה הוא לפתוח אותם אבל אני בשום אופן לא מתכוון להשפיל אותה בעדכונים שוטפים על הקשר המקביל.
אני אחדד...
נישואים פותחים מתוך תקשורת הדדית, לא מתוך אילוץ. אתה מתאר מצב שהיה פיצוץ ובמקום ליישב אותו, רכבת על הגל בדרך אל האופק. אתה לא רואה אותה ממטר ומונע נטו ממניע אינטרסנטי ושלא תבין לא נכון- לא שופטת אותך, רק מתארת מצב. נישואים פותחים מתוך הבנה שהצד השני לא יכול/רוצה/מסוגל לספק לך את מה שאתה רוצה לצד *תקשורת מלאה, הדדית ומיטבית* (תדמיין שהדגשתי) אחרת חודש חודשיים שנה שנתיים אתה על מדרגות הרבנות

למעלה