כאן נמחקה הודעה

לישי

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif../images/Emo23.gif../images/Emo80.gif../images/Emo23.gif../images/Emo109.gif../images/Emo70.gif

אני אוהבת את כולכם אנשים מתוקים/יקרים שלי! ומי יתן וסוף כל סוף אנשים יבינו שמדובר בבעלי חיים ולא בחתיכת סטייק או חגורת עור חדשה.. אני מאחלת לאגודת אנונימוס בהצלחה בדרכם מכל ה-
! ורק רוצה להודיע לכם שאתם לא לבד!! ממני בהמון המון
..! לישי האנונימוסית והצמחונית הגאה!!!!

פוגו

New member
זה קל

אהלן אח שלי, הכל? תאמין לי שזה לא קשה להיות צמחוני בימינו- התחליפים פשוט מצויינים! וברגעי משבר- כנס לפורום ואנחנו נתמוך בך!!! אם אתה מאזור חיפה-עכו-כרמיאל, אתה מוזמן להצטרף לקבוצת צמחונים-טבעונים שקמה בימים אלו ונתמכת ע"י אנונימוס. לפרטים:השאר הודעה. אם אתה מאזור המרכז- אז בכלל אין לך בעיה, רוב הפעילות מתבצעת שם. בהצלחה! עדי

באפט

New member
לא תמיד זה קל

אמנם קיימים תחליפים למזון בשרי, אבל המודעות בנושא עדיין חלשה. כך, אם אדם יוצא לאכול עם חבריו לעיתים קרובות, הוא ייתקל בבעיות. מצד אחד, אין הוא יכול לכפות עליהם שלא ללכת למסעדה בשרית, ומצד שני, מדוע שילך לבד לאכול? איל.

shanty.G

New member
ללישי, לירן וכל המצטרפים לשורותינו

ראשית כל, ברוכים הבאים!!! לירן- כל הכבוד על ההחלטה
אתה מוזמן להעלות שאלות ולשתף אותנו בתהיות וקושיות שוודאי עוד יעלו בהמשך הדרך. כמו כן, יש שני פורומים מצויינים בעזרתם תוכל למצוא תשובות מדוייקות לשאלות הקשורות לתזונה צמחונית/טבעונית: פורום צמחונות/טבעונות בתפוז; פורום צמחונות/טבעונות בוואלה. לכם ולכולם, מי שלא הספיק לגלות, ישנם אתרים, כתבות, פליירים להפצה וקישורים שונים בגלריה ובקישורי הפורום. אתם מוזמנים לעשות בהם שימוש! שבת שלום
וסופ"ש נעים shanty

למעלה