כבר חודש ולמשך חודש נוסף אני נמצאת

כבר חודש ולמשך חודש נוסף אני נמצאת

בפרוייקט עם המון בני ובנות נוער. התנדבתי לארח אצלי בבית נערה בת 15 לימי החג. איך אפשר לפנק אותה ולתת לה תחושה נעימה וטובה ? (חוץ מאוכל שהיא אוהבת כי בררתי כבר מה היא אוהבת ואת החדר של הבת שלי ללינה ולפינה משלה) תודה על כל עיצה/רעיון

אפיית עוגיות

או לביבות בעצם
בקיצור התעסקות במטבח תמיד טוב לימים חגיגיים וחורפיים.

עוד משהו, ארוחת בוקר משותפת בחוץ+תלוש קניה

באחת החנויות ע"פ בחירתה. בחנות כמו -אודם וגם- צאו לסרט משותף.

בילויים יש לנו - זה חלק מהפרויקט עצמו

אבל את רעיון הגרבים אהבתי מאוד ומייד אימצתי. חשבתי גם על מגבת אישית עם השם שלה.

אני ממליצה לך להיכנס להפנינג

יש שם מגוון של דברים כייפים ופרוותיים- כריות, יומנים, קופסאות מיוחדות. זו חנות שנערה בגיל הזה מכירה ואוהבת. הרעיון של המגבת- נפלא

מאמאסאן

New member
דצמבר, את יצירתית? סורגת?

אם כן תכיני צמר ומסרגות, ותסרגו צעיפים. ארוחת בוקר שתכינו יחד אפיית עוגיות

צימעס

New member
../images/Emo45.gif

יותר טוב מלרפד אותה במלא דברים שאת קונה לה, ואין לך מושג אם באמת מענינים אותה.

לא סורגת, לא רוקמת, לא תופרת, לא שוזרת,

מצלמת הרבה וכותבת - זה יכול להוות בסיס לפעילות? (לא שיש לנו הרבה זמן כי אנחנו עסוקות בפרוייקט מהבוקר עד הערב)

צימעס

New member
כל דבר יכול להיות בסיס וגו'

אני הולכת ומקבלת את התמונה - אתן כל היום ביחד, ונמצאות רק שתיכן מעט מאוד שעות, נכון? ארוחת ערב, מקלחות, ארוחת בוקר. ואת רוצה שהיא תרגיש נעים, חופשיה. נדמה לי שבלי להעמיס. לדבר איתה, לאפשר לה לבחור את מוסיקה לשמוע (יש לך דברים שהיא אוהבת?), לאפשר לה *איכשהו* לתפוס מקום לחוש בנוח, לא להצטרך להצטמצם. (למשל - אולי דווקא כן להציע לה לזרוק תיק בסלון, כדי שלא תרגיש שמותר לה לגעת רק בפינה שנתת לך). להזמין אותה להצטרף אליך במה שאת עושה. למשל - את מכינה אורחת בוקר? תזמיני אותה לשבת איתך במטבח. תציעי לה לשתות. תרצה? תעזור. תרצה? תשב. סביר גם שיווצר קשר עם הילדים שירצו להראות לה דברים. זה משהו מפשיר-אווירה לאללה. (כן תשימי לב שהילדים לא מגזימים, נסי להבין מה קודי התקשורת שלה כדי לדעת אם כשהיא אומרת "לא, זה בסדר!" היא מנומסת או מתכוונת לזה...) שיו, הייתי מה-זה-נלחצת! משהו ממה שכתתבי מדבר אליך בכלל?

בטח שמדבר אלי,

משיהי כתבה לי לשים לה פתק על הכרית ופתאום קלטתי שאין לנו כריות בכלל ואם היא ישנה על כרית? אז את בלחץ? גם אני
כן, כל היום אנחנו בעשיה ובאות הביתה לארוחה, מקלחות ושינה - ומה אם היא תרצה לצאת בערב לחברות ? ומה אם תרצה להזמין אלינו? פתאום עולות לי עוד המון שאלות שלא חשבתי עליהן מראש.

צימעס

New member
נראה לי...

שבמקום מלא הכנות, את צריכה בעיקר לנשום ולדמיין חיובי. דיברת עם השותפות/ים שלך לפרויקט על זה? אולי למי מהם יש נסיון?

למעלה