כוחו של תת-המודע שלך

goodNIR

New member
כוחו של תת-המודע שלך ../images/Emo91.gif

מדוע אדם אחד אומלל והאחר מאושר
מדוע מלא חשש וחרדה והאחר מלא אמונה וביטחון
מדוע האחד חי בנוחות ובעושר, בעוד האחר מתקיים בדוחק ובעוני
מדוע האחד מצליח והאחר נכשל
מודע האחד מקובל בחברה והאחר דחוי
ספר זה נכתב במטרה לענות על שאלות אלה, ולהסביר את האמיתות הבסיסיות אודות התודעה. בספר זה כוחו של תת-המודע מדגים המחבר, ג´וזף מרפי את כוח הריפוי של תת-המודע. בעזרת הכוחות הפנימיים, תוכל להתגבר על המכשולים, הניצבים בדרכך בחיי היום-יום, ותזכה בחיים מאושרים ועשירים יותר. בעזרת ספר זה, כוחו של תת-המודע תגלה את העצמה, הטמונה בך, תלמד להפעיל אותה, ולהפיק מעצמך את המרב, בספר מוסברות שיטות פשוטות ושימושיות, שאותן ניתן לישם בקלות בחיי היום יום. כמה פסוקים הספר אני אציין בשביל להוכיח לכם שממש מומלץ לקרוא את ספר, לחיים יותר קלים וטובים:
"רוח אחת משותפת לכל בני-האדם" (אמרסון) הכוחות המופלאים של תת-המודע שלך היו קיימים לפני שאתה ואני נולדנו, לפני שהדת או העולם היו קיימים. האמיתות והעקרונות הנצחיים של החיים קודמים לכל הדתות. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בהם בדרך הנכונה, כך שהטוב, שאליו אתה שואף, והכוחות היצירתיים שבך יפעלו. החל בזאת עכשיו, היום
תן לנסים להתרחש בחייך
המשך, המשך עד שאור היום יפציע והצללים שבחייך יתפזרו.
ההשאה שהרגה הנה דוגמה להטרוסוגסטיה: קרוב שלי (הסופר מספר) נסע למגדת-עתידות בהודו. היא אמרה לו שלבו חולה וחזתה שהוא ימות בפעם הבאה שבה יהיה מולד-לבנה. הוא סיפר את הדבר לבני-משפחתו ודאג לכתוב צוואה. השאה חזקה זו חדרה לתת-המודע שלו, כי הוא קיבל אותה מתוך אמונה מוחלטת. הוא האמין שלמגדת-עתידות זו יש כחות על טבעיים ושהיא יכולה לפגוע באדם או להיטיב עמו. בסופו של דבר, הוא מת בדיוק כפי שנחזה מבלי לדעת שנבואה זו הייתה הגורם היחיד למותו. הבה נתבונן במה שהתרחש לאור הידע שלנו על דרך פעולת תת-המודע. תהא אשר תהא האמונה של המודע, תת-המודע יקבל אותה ויפעל לפיה. אותו אדם היה בריא וחסון, אשר נסע לראות את מגדת-העתידות, היא נתנה לו השאה מאוד שלילית והוא קיבל אותה, דבר שהפך אותו למבוהל וחרד, והוא התחיל מבהלה להתכונן לזה נפשית למוות. הפעילות התרחשה במוחו שלו, ומחשבתו שלו הייתה הסיבה למוות שאמנם לבסוף הגיע. הוא עצמו היה אחראי למוות שלו בשם עצם האמונה בו. להשאותיהם של האחרים אין כל כוח עליך אלא הכוח שאתה מעניק להן באמצעות קבלתן
זכור, יש לך היכולת לבחור!!! בחר בחיים! בחר באהבה! בחר בבריאות! תאמין בעצמך!
תת-המודע אינו מתווכח תת-המודע שלך יודע הכול, את התשובות לכל השאלות. הוא אינו מתכווח אתך ולא עונה לך בחוצפה, הוא לא יאמר: "אתה לא צריך להכניס זאת לתוכי", כאשר אתה אומר: "אני לא יכול לעשות זאת", "אני זקן מדיי עכשיו", "אינני יכול למלא את ההתחייבות", "אני לא יכול להרשות זאת לעצמי", אתה מספיג את תת-המודע שלך במחשבות שליליות אלה, והוא מגיב בהתאם. למעשה אתה מונע בכך את טובתך שלך, ועל ידי כך אתה מביא מחסור, הגבלה ותסכול לחייך. כאשר אתה מציב מכשולים, מעצורים ועיכובים במודע שלך, אתה מתכחש לחכמה ולאינטליגנציה השוכנים בתת-המודע שלך. למעשה, אתה אומר שתת-המודע שלך אינו יכול לפתור את הבעיות שניצבות בפניך. דבר זה מביל ל´גודש´ נפשי ורגשי, ובעקבותיו למחלות ונטיות נברוטיות. לסיכום: * חשוב באופן חיובי - הטוב יתרחש, אם תחשוב על הרע - הרע יתרחש. הנך מה שהנך חושב שהנך. * תת-המודע שלך לא המתווכח אתך. הוא מקבל את מה שהמודע שלך מעביר אליו. אל תאמר "אינני יכול", אפילו אם זה ככה, מוטב שתאמר "אשיג זאת או אני ממשיך לשאוף לכך" * המודע שלך הוא "השומר בשער" אתה יכול לבחור אם להיות ידידותי או לא. ותהיה ידידותי והעולם יגיב אליך באותה צורה, זוהי הדרך לפתח אישיות נעימה. * היה מודע למעשיך, היה אחראי לכל מילה היוצאת מפיך, לעולם אל תגיד דברים שלילים, תת-המודע שלך אינו מבין בדיחה, הוא עלול להגשים את החרדות האלה. * אנשים בעזרת התת-המודע שלהם הצליחו לנצח את הסרטן כל יום אמרו "אני בריא" וככה הם יבריאו, יש הוכחות יש סיפורים מדהימים בספר הזה, חשוב שתאמין בעצמך
* החל לשוב מנקודת-המבט של אמיתות והעקרונות של החיים ולא מנקודת-המבט של הפחד, אל תניח לאחרים לחשוב עבורך, בחר את מחשבותיך שלך והחלט החלטות משלך. * אתה הקברניט של נשמתך והאדון לגורלך, זכור, הבחירה תמיד בידיך!!! - בחר בחיים! בחר באהבה! בחר באושר!

למעלה