כולכם מקשקשים על רוחות ,ואני ראיתי

star17k

New member
כולכם מקשקשים על רוחות ,ואני ראיתי

באמת בביתי פעם ראיתי מישהו עומד מאחורי אימי כשהיא באמבטיה מסתכלת במראה והדלת פתוחה, פעם ראיתי משהו נשען על המעקה של הסלון במרפסת .האם יש עוד מישהו שחווה דברים כאלה .שיר

לא באופן אישי

אבל יצא לי לראות את האתר המצויין- האם אתה מאמין? שזכה להיות בקישורים המומלצים שלנו.

Flame

New member
אמממ...

כן, ראיתי רוחות
אני רואה אותן כל יום... יש לי סיפור נחמד.. לא בדוי כמובן
אז זה קרה בחופש הגדול, טסתי לשבדיה לבקר את המשפחה.. וכרגיל התאכסנו אצל דודים שלי.. הם גרים בעיירה קטנה שמונה כ-10,000 תושבים והעיירה עצמה בת כמעט 600 שנה עם אני לא טועה.. ורוב הבתים לא בני פחות ממתאיים שנה. הבית של דודים שלי בן בערך מתאיים שנה.. דודה שלי כבר סיפרה לי על מקרים מוזרים שבהם הדלתות היו נטרקות וננעלות "מעצמן".. אז הנה לסיפור. קמתי בבוקר מוקדם.. כולם עוד ישנו.. נכנסתי לחדר מסוים בבית ולפתע שמעתי מישהו אומר בקול רם ממש "תודה, תודה" בתוך האוזן שלי! וזה היה בקול של דודה שלי... הרגשתי אפילו את הרוח שיצאה בזמן שה"מישהו" הזה דיבר .. (כשמישהו מדבר ממש לידך.. מרגישים) אבל הקטע המוזר הוא שזה היה בקול של בת דודה שלי.. והיא בכלל לא הייתה בבית באותו בוקר.. החלטתי להתעלם.[ יומיים אחרי קמתי שוב בבוקר והלכתי לאותו חדר ולפתע שמעתי מישהו קורא לי בשמי, זה היה קולה של דודה אחרת שלי.. ואני כבר התחלתי די להתעצבן שמישהו משחק איתי ככה.. אבל הקש האחרון היה כשהתעוררתי לפתע בבהלה בגלל שמישהו צרח לי בואזן.. ממש צרח לי באוזן.. אני יכולה להישבע שלא היה אף אחד בחדר.. ישנתי לבד! מאז היו דלתות נטרקות לי בפרצוף ננעלות וכו´.. בלילה הייתי יכולה לשמוע מישהו שוטף כלים במטבח.. אבל כולם ישנים למען השם! הייתי רצה לבדוק את העיניין.. השטיפה הייתה פוסקת וממשיכה כאשר כמעט נרדמתי.. בסה"כ שהיינו בבית במשך חודש.. מהיום הראשון שקרה לי משהו כזה הבנתי שאלה רוחות.. נו, מאין אינטואיציה
אבל התחלתי לההתעצבן עליהם.. אז יום אחד כשהייתי לבד בבית נעמדתי בסלון וצעקתי "תפסיקו כבר! תפסיקו להציק לי!! אתם לא מפחידים אותי .. זה לא שווה את המאמץ!" ההפרעות פסקו.. אבל אמא שלי התעוררה גם מדי פעם בלילה בגלל שמישהו רץ לו בבית.. ממש קופץ ומרעיש.. והבית כולו מרוצף בפרקט.. אז זו די בעיה לא לשמוע כל צעד ורחש .. סיפרתי לדודה שלי על האירועים.. היא אמרה לי בפשטות "זה בסדר.. הם לא מזיקים." אני לא אשקר ואומר שלא פחדתי.. פחדתי פחד מווות! אבל למדתי להירגע.. זו לא הפעם הראשונה שיש לי כאלה מפגשים.. למעשה זה התחיל לפני איזה 4 שנים... וזהו בקיצור
מקווה שלא שיעממתי אתכם למוות..

וואי

זה קרה לי אני חושבת.. היינו צריכים לנסוע לרחובות לאיזה דבר כמה חבר´ה.. אני מתארגנת בחדר והכל.. אין אף אחד בבית.. אני באה לצאת מהחדר פתאום אני שומעת מישהוא קורא לי.. ואומר את השם שלי נונסטופ .. לא חלש לא חזק.. חשבתי אולי אני סתם מדמיינת לא יודעת.. בקיצור ישבתי להירגע איזה כמה דקות חשבתי זה יעבור לי.. אני שוב-באה לצאת ושומעת טל.. טל.. טל.. טוב עכשיו התחלתי לפחד, אבל ממש התחלתי כזה כן? מי שם? וכל מה שאני שומעת זה טל טל טל.. אני לא יכולה לתאר כמה פחדתי! בהתחלה חשבתי שעובדים עליי, אבל לא היה אף אחד קרוב.. טוב פחדתי מידי לצאת שוב.. אז נשארתי יושבת ככה דבוקה לספה בלי שום יכולת לזוז.. ממש המומה מכל העניין.. אחרי כמה זמן יצאתי-ברור שהפסדתי את הנסיעה.. ומה אמרתי? ששכחתי..

star17k

New member
נו ברור שלא תאמינו תמיד יש ספקנים

וזה שאלהים קיים אתה מאמין? אם כן למה ראית אותו ?שמעת אותו?

The Cat Woman

New member
יש לך מלא שגיאות כתיב!

וחוצמזה....... אני רוצה להגיד לך שאני מרגישה מלא דברים שאחרים לא מרגישים- יש לי מלא הרגשות של חשמל זורם בגוף! אני פתאום יכולה לקבל זרם ולהיזכר במשהו שלא קשור בכלל- בד"כ אני חוטפת זרם פתאומי באזור הצוואר! ביררתי עם כל מני אנשים והם אומרים שזה אף פעם לא קרה להם. בהתחלה חשבתי שזה משהו בריאותי אבל יחד עם הזרמים (הכואבים ד"א) האלה אני גם מקבלת זכרון פתאומי של מישהו או משהו. לפעמים זה דברים ששכחתי לעשות, או שכחתי לקחת איתי ולפעמים זה כל מני מסרים. לפעמים זה גם קורה לי בחיבור של הבוהן עם האצבע כמו למשל עכשיו...

The Cat Woman

New member
וואי! נכון שזה גורם לחשוב שאיבדת

את השפיות?! כאילו את מדמיינת, או חולמת... אני פעם הייתי חושבת שזה בגלל שרק קמתי משינה או משהו... אתם יודעים- אתם עדיין מעורפלים מעולם החלומות...... ולפעמים קורה שפתאום קופץ לכם מישהו ואומר לכם משהו בראש ואתם חושבים שזה בגלל שזה מה שאתם רוצים שיגידו לכם ולפעמים גם נותנים לכם עצות באמצע השינה. זה בד"כ קורה לי ע"י אנשים מתים.

למעלה