כמה שאלות

כמה שאלות

טוב תמיד תהיתי לגבי הקיבוצניקים וסוף סוף יש לי איפה לשאול 1- אתם באמת כאלה תמימים כמו שתמיד מראים בסרטים? 2- אתם ישנים ביחד? אוכלים בחדר האוכל? 3-כול אחד מקבל קצבה לפי גודל המשפחה או הותק? 4-מה הקיבוץ הכי ותיק בארץ? 5-אני וחברה שלי רוצות להתנדב לקיבוץ,איך זה הולך? אנחנו יכולות לישון שם? 6-אתם מבקרים לעיתים קרובות בעיר או בד"כ נשארים בקיבוץ? 7- אתם מתכוונים לגדל את הילדים שלכם בקיבוץ או שתרצו לעזוב בעתיד? סורי על המליון שאלות אבל זה דברים שתמיד רציתי לדעת

שלום

השאלות שלך מאוד כלליות לכן אני לא יכול להגיד לך לגבי כל הקיבוצניקים אלא רק לפי מה שאני מכיר. 1. לא תמימים במיוחד, אבל אחוז ה..איך נקרא לזה.."זבל" נמוך. מיעוט נפלא של פריחות וארסים וכאלה.. 2. ישנים יחד- לא. הלינה המשותפת נסתיימה מזמן. אוכלים בחדר האוכל- כן. 3. אני לא כ"כ בקיא בענייני התקציב אבל לחברי קיבוץ יש בערך אותו דבר (על כל ילד מתחת לגיל 18 יש תוספת, כמובן) 4. לגבי התנדבות בקיבוץ - באמת שאני לא יודע איך זה עובד..לדבר עם המזכיר אני חושב. אם תתקבלו תקבלו חדר, כן. 6. ראי את שרשור הבא. 7. אגיד לגבי-מאוד תלוי איך יראה הקיבוץ בזמן שיהיו לי ילדים. מכיוון שיש לי שאיפות גדולות אני לא נשאר במקום שמקבלים כמו 5000 ש"ח לחודש..אם יהיה שכר דיפרנציאלי אז בהחלט אפשרי. כמובן שהכסף זה לא הכל. אין על מה להצטער
ברוכה הבאה!!

la bella dama

New member
כמה תשובות

1-מה את מגדירה כתמים?אבל לא נראה לי... 2-לא,הלינה המשותפת הסתיימה לפני שנים רבות,אבל קיימים הנעורים ששם מי שרוצה מגיל מסויים יכול לישון שם 3-כל חבר מקבל לפי הסטטוס שלו אם הוא במשפחה\חצי משפחה\רווק 4-הקיבוץ הכי ותיק אני חושבת שזה דגניה א' אני לא בטוחה 5-לא נראה לי שיש עוד קיבוצים שלוקחים מתנדבים,במיוחד לא מהארץ 6-תלוי מי אתה,יש כאלו שכל יום יוצאים לעיר יש כאלו שפעם בחודש 7-אם הקיבוץ ישמור על מתכונתו הנוכחית אז אני ארצה לגדל פה את הילדים שלי בנתיים אני לא רואה את עצמי עוזבת את הקיבוץ אין בעיה,שמחתי לעזור

the mush

New member
ואללה../images/Emo35.gif אחותי, איפה את לומדת../images/Emo35.gif

למרות שאני לא קיבוצניקית, אני מרשה לעצמיל להצטרף לפורום

la bella dama

New member
קיבוצניקים שלא יודעים מה זה נעורים?

חדרים שמקבלים מתישו בתיכון(פה בי')

OMER G17

New member
וואי איזה כיף לכם!!!אצלנו אין

נראה שווה בטירוף!!!! אצלנו אין דבר כזה בסוף י"ב מקבלים חדר של צעירים...אתם ישנים בנעורים האלה???? האמת שאצלנו לא ממש צריך כי הרוב בי"א-י"ב בזמן הביצפר ישנים בפנימייה עם כל החברה' מביצפר

כן, גם לנו יש פנימייה

אבל יחי ההבדל הקטן!!! דירה משל עצמך וחדר עם עוד שני אנשים... אנחנו מקבלים באמצע י"ב חדר משלנו.. (נ.ב אני משתגע ההורים שלי שומעים בקולי קולות הופעה של בריטני בערוץ 1 !! שמישהו יעזור לי!! או להם..)

a Warming Sign

New member
החדרים בקיבוץ ברמה מזוויעה...

חוץ מאלה שאחרי צבא או משהו כזה..אבל עדיין הקיבוץ לא ממש 'מזמין' לגור בו,בעיקר אם מדובר בכאלה שנולדו בקיבוץ..אני בחיים לא אבין את השטות הזאת..

נכון....

אלה שאחרי צבא זה "שיכון עולים" (איזה שם עתיק) ויש להם חדרים בני ****ת השאר באמת מזעזעים (פלשבקים מהיסטוריה - חיים בתנאי סניטרייה ירודים)

../images/Emo12.gif הזוי לגמרי

עדיין לא שמעתי על קיבוץ שאין בו נעורים זה בין הדברים הכי שווים בקיבוץ

למעלה