כתבה מדהימה עכשיו בחדשות 12 על העו"ד הטראנסג'נדרית

שהייתה מועמדת לפרקליט המדינה - אישית, לתחושתי הגוברת, כמו שהיא מתבטאת ולאור מה שהיא חוותה, אותה היה צריך למנות.

ע"ד רונית לירן-שקד הייתה מביאה איתה זווית ראיה אחרת של הכלת השונה עם מטען חמלה מתבקש....נשמע שפספסנו אותה קשות.

עוד לא מאוחר לחזור מההחלטה האומללה והדו פרצופית למנות לפרקליט המדינה מישהו שמתבטא או התבטא באופן מיני עלוב בפרהסיה ולמנות דווקא! טראנסג'נדרית שהיא עו"ד מוכשרת ולתקן עוול ועוד עוול ועוד עוול ולמחוק את החרפה!

AVIKO13

Well-known member
שהייתה מועמדת לפרקליט המדינה - אישית, לתחושתי הגוברת, כמו שהיא מתבטאת ולאור מה שהיא חוותה, אותה היה צריך למנות.

ע"ד רונית לירן-שקד הייתה מביאה איתה זווית ראיה אחרת של הכלת השונה עם מטען חמלה מתבקש....נשמע שפספסנו אותה קשות.
טוב שהיא לא נבחרה
היתה הופכת לעלה תאנה מוסרי כמו אוחנה

evglev1

Well-known member
מנהל
טוב שהיא לא נבחרה
היתה הופכת לעלה תאנה מוסרי כמו אוחנה
אוחנה עלה תאנה פוליטי במפלגה כמו שתמר גוז'נסקי ודב חנין היו בחד"ש וכמו הח"כית המזרחיים באגודת ישראל לפני הקמת ש"ס וכמו חיים כ"ץ במפלגת עם אחד של עמיר פרץ, כאן מדובר בתפקיד ציבורי שאמור להיות לא פוליטי.

את הדבר החשוב ביותר לא אמרו,רק את הדברים המתלקקים שאתה אוהב:

הרחבה לדברים אפשר למצוא בראיון אצל וידיס.

Harrington

Well-known member
מנהל

זולת הרצון למנות דווקא מי שעבר הליך כזה, מה יש לו לעורך דין הזה שהופך אותו למתאים לתפקיד?

סתוונית333

Well-known member
אכן ואכן ,
הבעייה שהיא הקדימה את זמנה .
החברה הישראלית פרימיטיבית
במיוחד כשהימין החשוך שולט כאן.

את דעותיו של היצור הטמא , הגורו שלך
תשאיר לעצמך
בעעעעעעע
אני רואה שאת אפילו לא שמה לב למה שאמרתי לך בעבר שזה רק נקודות למחשבה,
הוא דתי ואני לא,כמובן לא הגורו שלי.
אז ניפרד כידידים,מבחינתי לפחות.
לכי לשחק עם החבר הערבי.

סתוונית333

Well-known member
לכי לשחק עם החבר הערבי.
אהה,
אז בנוסף לטפשות שלך אתה גם גזען לא קטן.

כל בני האדם זה גזע אחד. השינוי החיצוני הוא ממש על גובה פני העור. השוני נובע מדברים אחרים.
חיצוני בעיקר,קשה לדעת מה קורה בפנים כי צריך להפריד חינוך,תרבות ומצב כלכלי אישי ומדינתי ולעשות

מחקרים.

לגבי היהודים שונים כמו שאלוהים אמר,כל פעם שמתים חוזרים בתור יהודים ולכן צוברים ניסיון עודף יחסית לשאר האנשים,

כי הם נולדים לאותם אנשים(יהודים), תרבות ושפה.

ז"א לא צריכים להתאקלם לשינוי ולכן מבינים מהר יותר "מי נגד מי ולמה".

evglev1

Well-known member
מנהל
לכי לשחק עם החבר הערבי.
אבל אתה לא מביא רק לינקים שאתה מסכים איתם? אם כן אתה מסכים איתו בעניין ביבי, בעניין בנט והבית היהודי, בעניין הציונות זה נאציזם וראשי המדינה שיתפו פעולה עם הנאצים, אז זה שהוא עם כיפה ואתה בלי כיפה לא מונע ממנו להיות הגורו שלך, בני אלון ז"ל היה הגורו שלי מרצח גנדי הי"ד עד לפרישתו מהפוליטיקה וגם הוא ניסח מצע שמשקף בדיוק את מה שאני ואבא שלי חשבנו, קראתי את מצע מולדת של 2003 וזה בדיוק הדברים שאני ואבא שלי דיברנו על איך שהמדינה צריכה להיראות, כך שנראה שגם הייתי קהל היעד שלו למרות היותו דתי, לאור שאתה מביא את דבריו כאילו מדובר בדעה אובייקטיבית של מומחה או עדות של מי שהיה עד לדיונים הסודיים של הכת או בקורא מחשבות שקרא את המחשבות הכי סודיות של הפוליטיקאים.

אבל אתה לא מביא רק לינקים שאתה מסכים איתם? אם כן אתה מסכים איתו בעניין ביבי, בעניין בנט והבית היהודי, בעניין הציונות זה נאציזם וראשי המדינה שיתפו פעולה עם הנאצים, אז זה שהוא עם כיפה ואתה בלי כיפה לא מונע ממנו להיות הגורו שלך, בני אלון ז"ל היה הגורו שלי מרצח גנדי הי"ד עד לפרישתו מהפוליטיקה וגם הוא ניסח מצע שמשקף בדיוק את מה שאני ואבא שלי חשבנו, קראתי את מצע מולדת של 2003 וזה בדיוק הדברים שאני ואבא שלי דיברנו על איך שהמדינה צריכה להיראות, כך שנראה שגם הייתי קהל היעד שלו למרות היותו דתי, לאור שאתה מביא את דבריו כאילו מדובר בדעה אובייקטיבית של מומחה או עדות של מי שהיה עד לדיונים הסודיים של הכת או בקורא מחשבות שקרא את המחשבות הכי סודיות של הפוליטיקאים.
מביא את דבריו כנקודה למחשבה,

שהרי אי אפשר לדעת בוודאות דברים נסתרים וברור שדברים שקשורים לטראנסים למשל

הם גם פוליטיים וגם דתיים בעת ובעונה אחת אז קשה להפריד.

גם אתה למשל לא יכול לדעת בוודאות אם בני אלון היה טוב או רע,באמת מאמין ומקדם

מה שאומר או סתם עושה הצגה לבוחרים.

אתה מחליט לפי תחושותיך.

לגבי הנאציזם שוב מעורבים כמה דברים דת,פוליטיקה ודברים נסתרים ולכן קשה להפריד,

וצריך להבין את הרעיון הכללי ולא להיתפס לקטנות.

למעלה