לאור יציאתו לאקרנים של הסרט "נפוליאון" רציתי לשתף אתכם במידע מענין שלא מופיע בסרט אך קשור אל נחלת אבותינו ההיסטורית

דיברגנט חדש

Well-known member
|נצלש| מתלבט, אם לראות את התורה כולה: סיפורו של משה (Testament: The Story of Moses), זוהי הפקה טורקית (ואני לא רוצה לפרנס את הטורקים :)), שהיא דוקו-דרמה שמשלבת בין שחזורים דרמטיים לראיונות עם תיאולוגים והיסטוריונים - ומתמקדת, כפי שכבר הבנת, במשה רבנו, שהוביל את יציאת בני ישראל ממצרים וקיבל לידיו את עשרת הדיברות. בסדרה ישנם גם כמה ליהוקים ישראליים, בדמות אבי אזולאי, ישי גולן וריימונד אמסלם.

דיברגנט חדש

Well-known member
|נצלש| מתלבט, אם לראות את התורה כולה: סיפורו של משה (Testament: The Story of Moses), זוהי הפקה טורקית (ואני לא רוצה לפרנס את הטורקים :)), שהיא דוקו-דרמה שמשלבת בין שחזורים דרמטיים לראיונות עם תיאולוגים והיסטוריונים - ומתמקדת, כפי שכבר הבנת, במשה רבנו, שהוביל את יציאת בני ישראל ממצרים וקיבל לידיו את עשרת הדיברות. בסדרה ישנם גם כמה ליהוקים ישראליים, בדמות אבי אזולאי, ישי גולן וריימונד אמסלם.
התחלתי בסוף לראות את הסדרה, בתחילה מתארים איך 3 הדתות מתייחסות אל משה כנביא.

דיברגנט חדש

Well-known member
התחלתי בסוף לראות את הסדרה, בתחילה מתארים איך 3 הדתות מתייחסות אל משה כנביא.
סיימתי לראות את הסדרה, כולה 3 פרקים, כאשר הפרק הראשון הוא היותו נביא, הפרק השני הוא על המכות והשלישית על הארץ המובטחת.
אם אתה שואל אותי, הוא מתואר שם ככלומניק שמתחנן לעזרה ולא יודע מה לעשות לבד, לא זה מה שציפיתי ממנו :)

למעלה