לא נמצאו תמונות להצגה

ayala26

New member
לא נמצאו תמונות להצגה

האלבום הראשי שלי מכיל 5 קבצים. כמה מהם העליתי לאלבום לפני כמה שבועות אפילו! ובכל זאת התמונות לא נמצאות להצגה! אני מקבלת את ההודעה (אפילו עכשיו כשאני רוצה לצרף קובץ מתוך האלבום): לא נמצאו תמונות ציבוריות באלבום זה. אבל איך זה יכול להיות שכאשר העליתי את התמונות העליתי אותן כתמונות ציבוריות. בבקשה שחררו את התמונות שלי להצגה (גם כדי שאוכל למחוק תמונות כפולות וגם כדי שאוכל להשתמש בתמונות לבלוג)

Niv C

New member
תמונות ציבוריות

שימי לב, עד לפני מפסר ימים, ברירת המחדל בהעלאת תמונות לאלבומים היתה שהתמונות עולות כתמונות פרטיות. או אז הודעתי בבלוגים האלבומים והקומונות על השינוי בברירת המחדל. מה שיש לעשות כעת זה לגשת לתמונות שלך בשם המשתמש של האלבום שברשותך ולשנות תמונה תמונה כך שהן יהיו ציבוריות. שימי לב לצילומסך המצורף- הבחיני בין האייקון של תמונה ציבורית לבין אייקון של תמונה פרטית. זיכרי איילה, רק בשם המשתמש של האלבום שלך.

ayala26

New member
אבל זה בלתי אפשרי

כמו שכתבתי - התמונות לא ניתנות להצגה - גם מתוך הקישור "אלבומים שלי" - כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, אפילו למחוק את התמונות אני לא יכולה. כך נראה המסך אלבומים שלי

ayala26

New member
וכך אני רואה את ניהול האלבום הראשי

איך אני יכולה לשנות את פרטי התמונה מפרטי לציבורי אם אני לא רואה את התמונות בכלל?

ayala26

New member
תמונה נוספת:

לחצתי ישירות על הקישור "אלבומים שלי" - שים לב שכתוב שיש 5 קבצים! אז איפה הם?

למעלה