לדעתי סשה תמיד צריכה ללכת עם פוני כי יש לה מצ

../images/Emo45.gif../images/Emo118.gif

LOL ספי "היא צריכה יותר שיער שיסתיר את הפנים שמשהו בהם לא נכון" [או משהו כזה XD]

Michal s3

New member
מבליט את האף?

אם כבר מבליט את הפרגולה שמחברת בין הפנים לראש\שיער, משמע מצח. לא מפתיע שהחבר חטף טראומה שהוא ראה אותה פעם ראשונה..

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifמסכנה קטיה../images/Emo118.gif

אבל היא תמיד היתה מוזרה.. גם עם השיער. אני מרגיש שאני יוצא חרא שאני יושב פה ושופט את הבנות, אבל כנראה שהאף הוא באמת הבעיה של קטיה..

פנומן 72

New member
אין לה שום בעיה עם האף

ואני מעולם לא ראיתי בעיה עם האף, מה שכן - השיער הקצר לא עשה עמה חסד. זה לא מפתיע שאף אחת מחמישיית הגמר לא היתה בעלת שיער קצר (למרות שבעונות הקודמות דווקא היו).

מה קשור?

מה אתה חושב שהם עשו את זה בכוונה שאף אחת מהבנות של הגמר היו עם שיער ארוך? ככה זה יצא

פנומן 72

New member
אין "יצא"

שיער קצר הוא לא יפה לבחורה. נקודה. קטיה נראית לא רע עם שיער ארוך ויכלו לעשות אותה מדהים אם לא היו גוזמים אותה. כנ"ל לגבי אנסטסיה.

כל אחד והטעם שלו

גם אני אישית לא אוהבת שיער קצר כמו של קטיה לבחורה אבל אמרו ששיער קצר מראה שהבחורה יותר גבוהה ובגלל זה גם גזרו לקארין ת'שיער כי היא נמוכה מידי בשביל דוגמנית והשיער הקצר יראה אותה יותר גוהה.. ככה הם חשבו..

אני לא מבין../images/Emo118.gif

לא עשו לנטלי קארה? לא שמתי לב כי היא כל הזמן עם שיער אסוף. בגלל זה היה לי מוזר שהיא עם ארוך בגמר..

Michal s3

New member
אל תרגיש חרא..../images/Emo3.gif

האמת, שלא נראה לי שזה היה מזיז להן יותר מידיי.. נראה שהבנות שם התרגלו כבר לקבל ביקורות וכו'. למרות שקטיה ממש הצחיקה אותי, היא אמרה לצליל בגמר שהיא לא יודעת לקבל ביקורות והיא בעצמה ישר מתגוננת כשנותנים לה ביקורת ובוכה. ועוד יותר מצחיק- אחרי הגמר יעל שחר או מה שלא שמה (המראיינת של התוכנית) שאלה את קטיה מה דעתה על זה על זה שהשופטים טענו שהיא צריכה לעשות ניתוח אף? היא ענתה שהם צריכים להוריד כמה ק"ג. בוגר ומשעשע

לירז80

New member
איזה שוויצרית נטלי-בפרק של הגמר היא עו

שה כזה "עשיתי לעצמי יחסי ציבור הם הבינו שאני מפורסמת ורקדנית אחת הטובות" איזה שוויצרית!!!

לא חושב שזה שוויצריות../images/Emo118.gif

היא סה"כ רקדה באמצע שוק עם בגדי רקדנית בטן, אלא אם היה קהל ולא ממש מראים לנו.. אני בספק שיזכרו אותה אחרי דבר כזה קטן

מודה לך שוב על התגובה העניינית, מאוד../images/Emo118.gif

לא אמרתי שהיא לא אמרה את מה שרשמת, אני יודע שהיא אמרה את זה. אבל זה לא שוויצריות.. זאת דוגמנית שרוצה להיות מפורסמת ושמחה שהיא הצליחה לעשות אקט שיוביל לזה.

למעלה