להוציא את הכעס והעצב איפשהו

להוציא את הכעס והעצב איפשהו

כל כך הרבה דברים יש לי להגיד לטוב ולרע כי בכל זאת 3 שנים מצאנו ממה להינות ביחד למרות שמהמקום שבו אנחנו נמצאים עכשיו רק הרע עולה וזה סתם רע קטנוניות כי אני חושבת שבסופו של דבר כמה שאנחנו אוהבים אנחנו יודעים בפנים שאנחנו לא משלימים אחד את השני לא נותנים אחד לשני a break אני לא הייתי קלה, אתה לא שמת לב למה שקורה אצלי, שנינו טעינו ועדיין נראה לי רציתי ממך לשאוף להצליח בדרך שלי ואני יודעת שתגיע רחוק פשוט לא אוהבת את הדרך שאתה בוחר לעשות את זה וזה קשה לי מאוד מאוד קשה לי עכשיו נשארת אני לבד. בלי כל מה שבניתי איתך או אצלך אין לי אותך, את המקום שלי, את הדבר הפרוותי החמוד ביותר שיצא מהקשר שלנו ונשאר אצלך, החברים שלי בנתיים המשיכו הלאה לא יכולתי לעזוב קודם, כשאני יודעת שאתה בחור שחור, ועכשיו יש לך כמה נקודות אור, עבודה, חברים, ואולי אפילו הכרת מישהי שם, ואתה לא תהיה לבד.. אתה תסתדר חשבתי שגם אני אסתדר כי אני מפה, משפחה וחברים אבל נו כבר אמרתי ועכשיון אני כועסת ומבינה שבעצם לא התקדמתי כשהייתי איתך. התקדמתי איתך זרמתי, ועכשיו אני כאילו חוזרת לנקודת ההתחלה בסוף אני יוצאת יותר כועסת. לא עזר לי להשתפך, ואני ידעתי מההתחלה שיש ספק, אין ספק. לעזאזל

להכי לא מקורית

עצוב שככה נגמר קשר לא אגיד לך את כל העצות הרגילות והנחמות הקטנות שאת בטח שומעת הרבה. אקווה בשבילך שהתקופה הקשה תעבור מהר ושתצליחי לקחת גם את הדברים הטובים בקשר ושתמצאי את מי שמתאים לך יותר

למעלה