לוווווול

MatzaNya

New member
הקאסט עם הצבעים היה שלנו D:

יצאנו דיי תקועות בגלל הקאסט השני אבל יצא חמוד D: וומפה האוניגירי באה גם DDD:

יצאנו תקועות?X_X

למרות שהן החליטו על קאסט שוגו קארה יומיים~שלושה אחרי שאחת מהן שמעה על שלנו? אני לא באה בטענות, והן לא העתיקו מאיתנו או משו, פשוט מוזר שאנחו אלו שיוצאות תקועות.

coral chan

New member
../images/Emo210.gif די, בחייכן, הפורום זה לא המקום להתדיין

על כך. הקנאה הזו לא עוזרת לכן, בתור קוספליירות, להראות יותר טוב, וכמובן גם לא לקאסט השני. חבל שזה מה שקורה כששני קאסטים מושקעים ויפים מופיעים באותו הכנס. \:

מה? ממש לא התכוונתי לזה ככה.X_X

פשוט התעצבנתי ממה שמאצה אמרה, זה הכל. ועכשיו ברצינות, התחפושות שלהן באמת היו יותר טובות משלנו. אחננו היינו עם תלבושת בצפר, והן היו עם דבר שיותר מסובך להכין והאביזרים שלהן היו הרבה יותר טובים משלנו. אני לא יודעת אם היה מגיע להן לנצח או לא, אבל אני פשוט התכוונתי להגיד שאם הן היו קשורות לכנס אז גם אנחנו.X: מצטערת שזה יצא כאילו אני באה לתקוף אותן, כי זו באמת לגמרי לא הייתה הכוונה שלי.

N o R i K o

New member
הטענה שלך ממש מגוחכת X: ../images/Emo185.gif

שמענו על הקאסט שלכן הרבה אחרי שהקמנו את שלנו והתחלנו לעבוד עליו. Oס; וכן, יצאתן תקועות, הצאתי לכן לדחות את הקאסט לקיץ ולא רציתן והיינו יותר טובות. X: אז באסה לכן, וזהו.

אין לי פה שום טענה,תקשיבי

רק אמרתי שאנחנו לא היינו תקועות, אוקיי?X_X לא אמרתי שהייתן תקועות, כי אתן באמת לא הייתן כאלה. את אמרת בעצמך, לא? גלי סיפרה לך על הקאסט וכמה ימים אחרי החלטת שאת עושה קאסט שוגו קארה משלך

RaVeN IYI

New member
../images/Emo31.gif את פייל לחלוטין.

תקראי מה שאת אומרת פעמיים, יש לך מושג כמה מאשים זה נשמע?

קראתי שוב, וזה באמת נשמע די מאשים..X:

אני מצטערת על מה שכתבתי, מצטערת על כל הויכוח שנוצר מזה ועוד יותר מצטערת מזה שלא הצלחתי להסביר את עצמי נכון. הן כן היו טובות, שוב, כמה פעמים שאני לא אצטרך לכתוב את זה. הייתי כל כך עצבנית כשקראתי את התגובה וזה פשוט יצא לי ככה. אני חושבת שאני סתם חופרת בלי סיבה, כי במילא זה כבר בטח לא משנה לאף אחד.

N o R i K o

New member
מאיפה הגעת לשטות הזאת ../images/Emo185.gif

שגלי סיפרה לי ואז החלטתי שאני עושה אחד משלי? Oס; דבר ראשון הרעיון לקאסט הספציפי הזה היה של מיי ולא שלי. P: דבר שני, בכלל על הקאסט גיליתי מגל, לא מגלי. אז כדאי שתשני את הגרסה שלך, כי היא לא נכונה. אם הייתי יודעת שיש קאסט זהה מלכתחילה, אולי בכלל לא הייתי רוצה לעשות קאסט, כי אני שונאת תחרויות אגו ואני שונאת שזה מגיע למצבים כאלה.

אוקיי, אז כנראה טעיתי.

אני מצטערת שזה יצא ככה. זכרתי שאמרת לי שמישהו סיפר לך על הקאסט וממנו ידעת על הריקוד שלנו, והוא סיפר לך כמה ימים אחרי שהחלטת על הקאסט שלך. שאלתי את גלי אם היא סיפרה, והיא אמרה שיכול להיות. יש סיכוי ענקי שסתם לא הבנתי אותך נכון ושמה שאמרתי היה טעות~ למה הפכתם את מה שאמרתי?X__X אני רק אומרת שאנחנו כן היינו קשורות, אני לא אמרתי שום דבר אחר ולא התכוונתי לשום דבר אחר. אמרתי לך כבר מה אני חושבת על הקאסט שלך, לא? וחוץמזה, זה לא היה קאסט זהה, היו לנו רעיונות שונים לגמרי.

N o R i K o

New member
אני ילדותית למי שמתנהג כתינוק אליי ../images/Emo185.gif

מה שעדיין משאיר אותי יותר בוגרת 3:

RaVeN IYI

New member
אונד ענק.

ממתי יש לך זכויות יוצרים על האנימה הספציפית הזו? והזכות הבלעדית להתקספליי אליה? הן היו טובות יותר, מושקעות יותר, והיה להן מגיע לנצח. לבוא עכשיו ולהגיד, "אוי, אנחנו החלטנו ראשונות! לנו היה מגיע לזכות כי בחרנו את הסדרה הזו קודם! זה לא משנה של מי נראה יותר טוב!!11" - קטנוני, ילדותי, מתבכיין. עצוב שהרגשת צורך להעלות את הנקודה הזו של, "אחת מהן שמעה על שלנו." כשיהיו לך מניות על הסדרה נטרח להתנצל.

אבל זה כל כך לא מה שהתכוונתי אליו

לא, אין לי זכויות על האנימה הספציפית, ולא, אין לי זכות בלעדתית להתקספליי אליה. הן היו טובות, באמת שהן היו טובות, ויותר מאיתנו אפילו. ושוב, כבר נמאס לי לחזור על זה-אני רק מתכוונת שהיינו קשורות לכנס בדיוק כמו שהן היו. זה שהן היו יותר טובות לא מוציא אותנו מההקשר, לא? אני לא אומרת שלנו היה מגיע לנצח כי החלטנו לעשות ראשונות או כי בחרנו את הסידרה קודם, אם הייתי חושבת ככה זה באמת היה ממש מפגר. אולי פשוט תטרחו להבין קודם? ובאמת אני זאת שצריכה להתנצל, כי עכשיו כשאני קוראת שוב את ההודעה שלי אני בערך יכולה להבין למה חשבתן עליה בצורה הזו. הייתי מאוד עצבנית באותו הזמן ופשוט כתבתי את זה בלי ממש לחשוב. לא רציתי לגרום לויכוח, והכוונה שלי לא הייתה כזו. אז סליחה, אם זה בכלל משנה למישהו אחרי כל הרעש הזה שגרמתי פה.X_X;

MatzaNya

New member
זה..

היה ברור מראשD: מזל טוב לכם, הייתם מעולים ^___^ אני לא מוצאת כמעט תמונות!!;---;

meianeko

New member
היי כולם~

טוב, כרגיל אני אפתח בהתנצלות על כך שנעלמתי *שוב* שילוב של תקופת עומס בצבא ולחץ תפירה לקוספליי זה לא משהו>> בכל מקרה, אני נורא נהניתי, אבל אני תמיד נהנית, כי יש הרבה אנשים שאני אוהבת, אז אני לא באמת יכולה להיות ביקורתית.. חוץ מכלפי המבריזנים..P:

HeineW

New member
3333>

לא ראיתי אותך מלאמלא זמן ובחנוכה באת בדיוק כשהייתי צריכה כבר ללכת... הפעם אני איחרתי XD

למעלה