לכולם האם כדי ללכת בשבת בבוקר לים?

ohad האחד

New member
לכולם האם כדי ללכת בשבת בבוקר לים?

לאורי אני לא מבין מה אתה רוצה..... אם אני רוצה לכתוב לו... מה זה מפריע תגיד לי...

ohad האחד

New member
למנהלי הקהילה תקראו את זה...

מה זה מפריע שאני כותב בפרטי... תגיד לי מה זה מפריע.... תן לכתוב בשקט...

אוריא

New member
הודעות פרטיות לא יהיו פה. ../images/Emo166.gif

אוהד ושאר חברי הפורום, בואו נראה: יש ICQ ויש אודיגו ויש טלפון ופלאפון ויש אימייל ויש צ´אט והכי חשוב יש לנו פה מערכת מסרים מצוינת. בכל האמצעים הללו אפשר להעביר מסרים אישיים. מסרים אישיים, כשמם, הם אישיים. כלומר הם לא מענינים את שאר חברי הפורום ולכן הם לא יהיו בפורום. חשבת אולי למה אנחנו צריכים לבזבז זמן אינטרנט בלהוריד את המסר האישי שלך? שאלת את עצמך אולי מישהו לא רוצה שכולם ידעו איפה הוא דג ועם מי? ואלה כמובן רק דוגמאות. שימו לב להודעת המנהל שמופיעה בראש עמוד הפורום. בתוכה יש כמה כללים שניסחנו על סמך הנסיון שיש לנו בפורומים אחרים. אנחנו מתכוונים לכל מילה שכתובה שם. כל אחד שכותב כאן עושה זאת מרצונו החופשי והוא חלק מהקהילה. מתוך כך, הוא מחויב לכללי הקהילה. אנחנו, כמנהלי הקהילה מחויבים לשמור על הכללים הללו בכל האמצעים שעומדים לרשותנו (מחיקת הודעות ו/או חסימת משתמש)וכל זאת על מנת שהפורום ימשיך לשגשג ולהיות רלוונטי. ואליך אוהד בנימה אישית, הוזהרת פעם אחת, פעם שניה, ופעם שלישית, וזאת הפעם הרביעית והאחרונה. אולי תספר לנו פעם אחת, איזה דגים אתה תופס לדוגמא?

לייזר

New member
אורי צודק

אורי א צודק .אוהד תהייה ילד טוב. יש פורום טוב ונעים .ויש המון שיטות לשיחות פרטיות ובקשר לשבת יש סיכוי שהים ירד ויהייה טוב .חז שמח וייאלה בי.....

למעלה