לכל פורום חדש צריך-התפקדות

לכל פורום חדש צריך-התפקדות../images/Emo70.gif

שם: גיל: סינריגה, מאיפה הגיע לכם? עיר? שיר אהוב? שיר אהוב של סינרגיה? להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה) דרכים ליצור קשר איתכם וסתם מסר לאומה

Hezi The One

New member
טםטםטםטםטם

שם:חזי גיל:15 סינרגיה, מאיפה הגיע לכם?נדמה לי פעם ראשונה מערוץ 24 עיר?ר"ג שיר אהוב?אם כבר-היהודים שיר אהוב של סינרגיה?לחבק אותך,מה עשיתי להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה) היהודים דרכים ליצור קשר איתכם:אייסיק:173282917 ומסן תבקשו באייסיק23523%#$^ וסתם מסר לאומה-מי שאוכל לבד,אוכל יותר!

../images/Emo11.gif

שם:אנה גיל:18
בערך
סינרגיה, מאיפה הגיע לכם?מהתקשורת?
עיר?ראשלצ
שיר אהוב?יש הרבה כאלה
שיר אהוב של סינרגיה?ספרי להקה אהובה?היהודים, שייגעצ, Lcauna coil, Within temptation ועוד רבים וטובים דרכים ליצור קשר איתכם: [email protected] וסתם מסר לאומה: אני שונאת אותך

סינטטית

New member
אני! ../images/Emo121.gif../images/Emo29.gif

שם: אור גיל: 16 סינרגיה, מאיפה הגיע לכם? (נורא מציק לי שלא רשמת סינרגיה כמו שצריך אז תיקנתי!), ערוץ 24, וזה היה כמעט לפניי שנתיים חח עיר? נתניה :/ עיר מגעילה אבל לפחות יש פה הופמן! חח שיר אהוב? מה עשיתי שיר אהוב של סינרגיה? ^ להקה אהובה?(כמובן חוץ מסינרגיה לא חוכמה) חוץ מסינרגיה אין לי להקה אהובה כי שאר הלהקות אני אוהבת את המוזיקה שלהם ולא מעבר.. דרכים ליצור קשר איתכם אייסיקיו : 163339616, מסנג'ר [email protected] וסתם מסר לאומה: בלי סינרגיה אין לי אנרגיההה
חעע

טוב עכשיו אני

שם: בן, אבל בנצי זה שם מסחרי גיל:16 סינרגיה איך הגעתי אליהם: ממממ..לפני בערך שנה וקצת קיבלתי המלצה על הלהקה, בהתחלה לא ממש התחברתי אבל ככה זה עם להקות טובות בהתחלה לא מתחברים אבל אחרי איזה חודש הושבתי את עצמי מול המחשב והקשבתי לסינריגה לבסוף התאהבתי בהם עיר? נסציונה שיר אהוב? ני"ר של שייגעצ...אציטון-אינפקציה שיר אהוב של סינריגה: מגיע לי אותי, כל הזבל עלייך להקה אהובה חוץ מסינרגיה-שייגעצ דרכים ליצור קשר: 169550736 [email protected]גם מייל וגם מסן מסר לאומה: סינרגיה מאדרפאקר של רוק

dsol

New member
../images/Emo3.gif ../images/Emo13.gif

שם: דודי גיל: 17 סינריגה, מאיפה הגיע לכם? חח מבנצי השקסי עיר? אשדוד שיר אהוב? שנינו שווים - אביב גפן שיר אהוב של סינרגיה? סינטטי להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה) שייגעצ/אינפקציה דרכים ליצור קשר איתכם - יש בחתימה וסתם מסר לאומה - סינרגיה שלאט ! סוף סוף פורום (רק שלא יהיה מת כמו הקומונה
)

dsol

New member
אגבבב עידכנתי חתימה ^

במיוחד לפורום החדש שלנו

ס ט י י ק

New member
>.<

שם:הדר גיל:14 סינריגה, מאיפה הגיע לכם?מאז שראיתי את צועקים על אהבה ב24 התאהבתי
ואז שהדיסק יצא קניתי..וזה. עיר?היית צריך לרשום איזור מגורים!! לא כולם גרים בעיר
בכל אופן,קרית חיים:) שיר אהוב?1?!?!?! שיר אהוב של סינרגיה?ספרי\זה לא ביחד להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה)אינפקציה דרכים ליצור קשר איתכם:[email protected] מסנג'ר וסתם מסר לאומה: בוהוווו

A N I g M A

New member
../images/Emo9.gif אני

שם: סיוון גיל: 18, מחר. סינרגיה, מאיפה הגיע לכם? אני חושבת שחברה שלי שלחה לי שיר:$ עיר?: ירושלים שיר אהוב?: קבל - שי 360, הצל וגיא מזיג (שלא תטעו, זה לא ממש הסגנון שלי
.. הצל
). שיר אהוב של סינרגיה?: לחבק אותך להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה): היהודים דרכים ליצור קשר איתכם: [email protected], משנזר שליטה. וסתם מסר לאומה: מחר יומולדת

MonicA16

New member
אהלןן../images/Emo66.gif

שם-מוניקה.. גיל- עוד מעט 16!! סינריגה, מאיפה הגיע לכם?- אממ מהרדיו.. עיר- ג'רוזלם שיר אהוב-באה אליכם- מירי מסיקה שיר אהוב של סינרגיה-"צועקים על אהבה" / "חום יולי ואגוסט" (זה גם השירים היחידים שאני מכירה..חח) להקה אהובה?- אמממ יהודים.. דרכים ליצור קשר איתכם וסתם מסר לאומה- איסיי 262353753

ziljian 1234

New member
בן |סגידה| אתה מלך!! פורום מדהים

ללהקה מדהימההה!!! שם: אורטל סינרגיה, מאיפה הגיע לכם? מוניקה שלחה לי את השיר צועקים על אהבה ואני מאוהבת מאז עיר:מעלה אדומים(כן!! זאת עיר!!) שיר אהוב :שייגעצ - את יםה שיר אהוב של סינרגיה : לחבק אותך וחושך להקה אהובה :פלאסיבו ושייגעצ ומוניקה סקס איסיקיו:214328214 מסר לאומה: שתקו!! חחח סתם מתה עליכם!!!!

shiran172

New member
טופי=]

שם:בתאל גיל:15 סינרגיה, מאיפה הגיע לכם? אחותי התחילה לשמוע ואז גמני! עיר? ראש העין [בעבעבעבעבע] שיר אהוב? זה עושה לי שמח שיר אהוב של סינרגיה? ספרי להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה)אממ יש הרבה =\ דרכים ליצור קשר איתכם 232952507-אייסי וסתם מסר לאומה-אממ מסר לאומה אין לי מסר לאומה=\

whynot5

New member
אני אני אני

שם: עדי גיל: 17, היום... סינרגיה, מאיפה הגיע אליכם? ערוץ 24. שיר אהוב: יש המוןןןןן שיר אהוב של סינרגיה: עד שהכל יגמר להקה אהובה, חוץ מסינרגיה: משינה ליצור קשר: כאן, ומסר בתפוז
מסר לאומה:
היומיומולדת!

למעלה