למקסים ולהרינגטון

Harrington

Well-known member
מנהל
אתם חבורה של ניאו נאצים מזדיינים. תמותו אתם ונבחרי הציבור שלכם. חארות. אפסים. זונות. זבלים.
אוקיי. תודה רבה על כך ששמת אותי באותה קבוצה כמו מקסים. לכבוד ייחשב לי הדבר :).
בכל מקרה, אתה משוחרר בזאת מכתיבה בפורומים למשך 48 שעות. חבל מאוד שנזקקנו להגיע לזה, אבל זאת הייתה בחירה שלך, מודעת לחלוטין.
מציע שתברך על כך שאני נוהג להתחיל בקטן, כי כל מנהל אחר כנראה היה שולח אותך לחופשה של שבועיים לפחות. הרבה בריאות ולכשתחזור, אנא, השתדל לשמור על כללי התנהגות בסיסיים. זה לא באמת כל כך קשה.

נערך לאחרונה ב:

פולגאר

Well-known member
אוקיי. תודה רבה על כך ששמת אותי באותה קבוצה כמו מקסים. לכבוד ייחשב לי הדבר :).
בכל מקרה, אתה משוחרר בזאת מכתיבה בפורומים למשך 48 שעות. חבל מאוד שנזקקנו להגיע לזה, אבל זאת הייתה בחירה שלך, מודעת לחלוטין.
מציע שתברך על כך שאני נוהג להתחיל בקטן, כי כל מנהל אחר כנראה היה שולח אותך לחופשה של שבועיים לפחות. הרבה בריאות ולכתחזור, אנא, השתדל לשמור על כללי התנהגות בסיסיים. זה לא באמת כל כך קשה.
נראה לי יותר בכיוון של חודשיים ולא שבועיים.

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה לי יותר בכיוון של חודשיים ולא שבועיים.
אני לא יודע לכמה ימי חופשה האיש זקוק (וברור לי שהוא כתב את מה שכתב רק כדי להישלח לחופשה, כנראה מסיבות פרטיות). בכל מקרה, לא חושב שראוי שאשב כאן לרכל עליו כשהוא לא יכול לכתוב ולהגיב, אז אסיים כאן. אציין רק לסיום שהחסימה כרגע היא ל48 שעות. אני מאוד לא אוהב להשתמש בכלי הניהול שעומדים לרשותי ונוקט בדרך זאת רק כשממש לא משאירים לי ברירה. במקרה הזה הגולש הוזהר יותר מפעם אחת, בעיקר בעניין קללות וכינויי גנאי לנבחרי ציבור, מה שכזכור לא מקובל בפורום שלנו (כפי שנקבע ע"י סקר גולשים בעניין). כך קרה גם הבוקר כשהחליט לכתוב בצורה לא מקובלת על ראש הממשלה. זאת הייתה האזהרה השלישית שלו כמדומני, רק השבוע. עם כל הכבוד, מתישהו נמאס וכשהאזהרות לא עובדות, אין מנוס מלהשתמש בכלים האחרים שעומדים לרשות הניהול, גם אם אני כשלעצמי שונא לעשות זאת. כעת כשבחר לקלל את מקסים ולהגדירו כפי שהגדירו ובהמשך גם אותי, ועוד בחר לעשות זאת בריש גלי בשרשור מיוחד בסגנון 'בבקשה תחסמו אותי, אני זקוק לחופשה ומתקשה לצאת עצמאית', לא נותרה ברירה אלא לקבל את 'בקשתו'.
אם יתברר ש48 שעות לא יספיקו, נמשיך ככל שהגולש 'יבקש', גם אם הבקשה מוגשת בצורה קצת מוזרה :).

בזאת סיימתי לרכל על אנשים שלא יכולים כרגע להגיב, המשך גלישה מהנה לכולם.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
מה עשיתי?????????
כנראה מה שאני גם עשיתי, אבל תהרוג אותי אם אני יודע מה זה :). בכל מקרה, אותך הוא קילל קודם בשרשור שפתחת, די באותן מילים. לאחר מכן ערך ופתח שרשור מיוחד עם שנינו ביחד. אבל היי מקסים, תסתכל על הצד החיובי, לפחות לא יטענו שאנחנו אותו בן אדם ;-).

מקסים 45

Well-known member
כנראה מה שאני גם עשיתי, אבל תהרוג אותי אם אני יודע מה זה :). בכל מקרה, אותך הוא קילל קודם בשרשור שפתחת, די באותן מילים. לאחר מכן ערך ופתח שרשור מיוחד עם שנינו ביחד. אבל היי מקסים, תסתכל על הצד החיובי, לפחות לא יטענו שאנחנו אותו בן אדם ;-).
🤣🤣🤣🤣:-):

שחר 676

Well-known member
מנהל
אף אחד מעולם לא טען שמקסים והרינגטון הם אדם אחד.

משתפרת1

Well-known member
אתם חבורה של ניאו נאצים מזדיינים. תמותו אתם ונבחרי הציבור שלכם. חארות. אפסים. זונות. זבלים.
אחר כך (בעצם לפני כן) נוסטלגיה מתפלאת מדוע אינני נכנסת ללינק שלה אל ציפורי לילה. לא נכנסת למקום בו מסתובב מטען רעיל.
ההשתלחות הזו מעידה על הכותב ולא על נשוא (נשואי) הדברים. מקווה שחורזת והרינגטון לא ימחקו את השרשור, רק כדי שמי שעדיין דימיין שמדובר בכותב נורמטיבי יבין מיהו באמת.

Harrington

Well-known member
מנהל
אחר כך (בעצם לפני כן) נוסטלגיה מתפלאת מדוע אינני נכנסת ללינק שלה אל ציפורי לילה. לא נכנסת למקום בו מסתובב מטען רעיל.
ההשתלחות הזו מעידה על הכותב ולא על נשוא (נשואי) הדברים. מקווה שחורזת והרינגטון לא ימחקו את השרשור, רק כדי שמי שעדיין דימיין שמדובר בכותב נורמטיבי יבין מיהו באמת.
לי אין כוונה למחוק כלום. אני כן חושב שחשוב להזכיר שכרגע, עקב חסימתו, הגולש dory30 לא יכול להגיב למה שנכתב עליו. לעניות דעתי במצב כזה פחות ראוי לכתוב עליו (מבלי שאני חולק על דברייך כהוא זה), אבל זה כבר לשיקול כל גולשת וגולש. אני רק מזכיר את המציאות הזאת בה הוא ככל הנראה לא יכול לקרוא אך בוודאי שאינו יכול להגיב. מכאן כל אחת ואחד יפעל כהבנתו.

לא יותר פשוט לדלג על המטען הרעיל?
לראיה, בשרשור שפתחתי שם, אבי מנסה להרעיל את השרשור, כמו למשל בתגובה #18 שלו וזוכה להתעלמות כפי שמגיע ל-|טרול| שמנסה להרוס משהו טוב, קצת להתרחק מפוליטיקה ולנשום את אוויר הריקודים שמרחף בריחו המבושם, יש שם סיכום של כל פרק, לרבות הפרק שהיה אתמול (#17), עם ריקוד שביצע כל זוג לצלילי השיר שבחר לעשות זאת בהתאם לסגנון הריקוד.
בהחלט, בדיוק כמו במקרה של זה שאיים עליי ברצח ע"ג הפורום בריש גלי.

משתפרת1

Well-known member
לא יותר פשוט לדלג על המטען הרעיל?
לראיה, בשרשור שפתחתי שם, אבי מנסה להרעיל את השרשור, כמו למשל בתגובה #18 שלו וזוכה להתעלמות כפי שמגיע ל-|טרול| שמנסה להרוס משהו טוב, קצת להתרחק מפוליטיקה ולנשום את אוויר הריקודים שמרחף בריחו המבושם, יש שם סיכום של כל פרק, לרבות הפרק שהיה אתמול (#17), עם ריקוד שביצע כל זוג לצלילי השיר שבחר לעשות זאת בהתאם לסגנון הריקוד.

בהחלט, בדיוק כמו במקרה של זה שאיים עליי ברצח ע"ג הפורום בריש גלי.
הנה, נתת לי עוד נימוק מוצלח לא להכנס לשם.
אם בדקתי בעבר וראיתי שפורום מסויים נתון לחרחורי מלחמה- לא אשוב אליו.
לצערי, רוב הפורומים שעניינו אותי אינם פעילים (כאלה בנושאי טבע וטיולים), אז אני נכנסת רק לכאן. כשהיו כאן מהומות בעבר התרחקתי זמנית.

הנה, נתת לי עוד נימוק מוצלח לא להכנס לשם.
כל עוד, את לא מעורבת, מה אכפת לך?
אם בדקתי בעבר וראיתי שפורום מסויים נתון לחרחורי מלחמה- לא אשוב אליו.
לעתים, חרחורי המלחמה מחליפים סטנד אפ טוב, כמו למשל המלחמות בין משה ל-2 הליצנים שמרפדים שם היטב את הפורום.
לצערי, רוב הפורומים שעניינו אותי אינם פעילים (כאלה בנושאי טבע וטיולים), אז אני נכנסת רק לכאן. כשהיו כאן מהומות בעבר התרחקתי זמנית.
אני בוחרת מה לקרוא ומה לא, אם לא מעניין אותי, מדלגת. אם מעניין, קוראת.
לא רואה טעם לפסול פורום בגלל שרשור אחד או שניים או גולש אחד או שניים.

משתפרת1

Well-known member
כל עוד, את לא מעורבת, מה אכפת לך?

לעתים, חרחורי המלחמה מחליפים סטנד אפ טוב, כמו למשל המלחמות בין משה ל-2 הליצנים שמרפדים שם היטב את הפורום.

אני בוחרת מה לקרוא ומה לא, אם לא מעניין אותי, מדלגת. אם מעניין, קוראת.
לא רואה טעם לפסול פורום בגלל שרשור אחד או שניים או גולש אחד או שניים.
מעדיפה להתרחק מאנרגיות שליליות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי.

אנשי שמאל צריכים לשמור על פאסון ותרבות דיבור שהרי אם לא כן תהפכו להיות דומים לאלו אותם אתם מכנים "עדר של בהמות" :)

simsonim123

Active member
מה קרה לפורום חשבתי שאני בפורום חמאס השמאל אבד את זה לגמרי .למקסים והרינגטון הייתי רוצה קצת מהסבלנות שלכם וכל העמידה לא ליפול בפח . יפה נהגתם בחוכמה שאפו.

שמלת תחרה1

Well-known member
מה קרה לפורום חשבתי שאני בפורום חמאס השמאל אבד את זה לגמרי .למקסים והרינגטון הייתי רוצה קצת מהסבלנות שלכם וכל העמידה לא ליפול בפח . יפה נהגתם בחוכמה שאפו.

וויכוח כמו שיש בכח משפחה נורמטיבית.

למעלה