למתי מתאימה חצאית?

למתי מתאימה חצאית?

טוב, לביצפר בכלל אין מה לדבר.. האמת שכבר שנים שלא לבשתי חצאית.. הפסדתי משהו? למתי לדעתכם זה מתאים?

Angel Of Tears

New member
לפי דעתי..

אני אישית לא ממש אוהבת חצאיות בכללי.. אני פשוט שונאת את הרגליים שלי וללבוש חצאיות ארוכות זה רע, זה נראה דוסי לחלוטין! אבל חצאיות מתאימות, בעיני, בעיקר ליציאות שהן לא דיסקו, אני חושבת שבדיסקו הרבה יותר נוח מכנסיים ואת לא צריכה כל הזמן לבדוק איפה מציץ לך ואיפה יוצא לך. אני מכירה הרבה בנות שיחלקו עלי, אבל זאת דעתי האישית. אני לובשת חצאיות בעיקר לחתונות ומסעדות, אבל אני לא ממש לובשת חצאיות.. אני לובשת אותן בעיקר על מכנסיים, מה שבעיניי זה ממש יפה, למרות שלפעמים זה עושה תחת גדול, אז צריך להזהר..
ANGEL

shiraz2

New member
אחות שלי...

מה שלומך חמודה
לא דיברנו הרבה זמן
אמממ אני דווקא מאוד אוהבת חצאיות ולדעתי זה מתאים להכל! אפילו לבית ספר אבל אם את רוצה ללבוש חצאית לבית ספר רצוי ללבוש מתחת מכנס כי אז פחות נראה "חגיגי" מידי לבית ספר.. אני בכלל אוהבת את המראה הזה של המכנס ומעל חצאית. מה אתכם בנות? בכל אופן אני אוהבת ללבוש הרבה חצאיות אבל לא ארוכות למרות שזה גם יכול להיות יפה אבל רק לחתונות או לאירועים מיוחדים. אם הפסדת משהו? את זה רק את יכולה לקבוע ועובדה שלא כי לא לבשת הרבה זמן חצאיות... אני חושבת שכן אבל רק בגלל שאני אוהבת ללבוש את כל סוגי הבגדים
אוהבת והתגעגתי, שירז

חצאית מתאימה לכל מי שיש לה רגליים

ארוכות יחסית, אני מאמינה שתלוי איזו חצאית את מעוניינת ללבוש על מנת שתוכלי לגעת לאיזה אירוע היא תתאים... בעיקרון חצאית נוצרה כדי להבליט רגליים ארוכות וכדי ליצור מקום לסקסיסטיות נסתרת, בחצאיות עם שסע חושפני, אבל לא חושפני מידי.. ואכן חצאיות או שמלות שלושה רבעים מהממות מעל מכנסיים... אוהבת לילי

לפי דעתי

אם זה לביתספר אפשר חצאית בצבע חלש מעל מכנסיים(עדיף מתרחבות) אם זה ליציאה אז אפשר גם בלי וגם עם מכנסיים. אני חולה על חצאיות מעל מכנסיים ובכלל על מראה רומנטי של חצאיות....

Angel Of Tears

New member
חצאיות על מכנסיים..

לפעמים, זה עושה תחת נורא גדול.. צריך ללבוש חצאיות שהן מבד דק ולא מבד עבה.. חוצמזה שאני באמת חושבת שחצאיות צריך ללבוש על מכנסיים מתרחבות, אחרת זה באמת עושה תחת גדול.. ANGEL

למעלה