מבולבלת

סבלנות2

New member
מבולבלת

היי גילה זקוקה לדעתך אני כותבת בפורום שלך כי בפורום של OCD אין פסיכולוג והפורום שלך מאוד תומך וחם ובהצלחה כמובן שאלתי היא כזו אני סובלת מ OCD כבר 15 שנים כי לא טיפלתי בבעיה לפני 8 חודשים היתחלתי טיפול אצל פסיכולוג פרטי מדהים והטיפול מצויין וחשוב לי לציין בלי תרופות מה שגם מוכיח לי את כוח הרצון שלי להיתמודד עם ההפרעה עם הכוחות שלי המצב שלי כיום הרבה יותר טוב מהקרקעית שהייתי בה אני בדרך הנכונה לניצחון העניין שנוצר זה שהפסיכולוג שלי לא חש בטוב ואנחנו לא ניפגש חודש ימים ואין לי מושג גם אם בכלל אני לוקחת את כול האפשריות שאולי גם לא ניפגש המצב שנוצר זה שאני כרגע בהמתנה ויש לי עוד המשך טיפול מצד אחד אני רואה את הדברים כדרך בשבילי לעוד קרש קפיצה לניצחון כי אם אין אני לי מי לי כול הכוח זה רק בי להילחם בהפרעה ומצד שני גם יש לי חששות מה הלאה מתי ניפגש ואם לא מה שוב להתחיל אצל פסיכולוג חדש ולספר שוב האם לחכות לשובו של הפסיכולוג שלי או כבר ללכת להמשך טיפול אצל פסיכולוג אחר אשמח לעצתך ואשמח אם יש לי מקום בפורום המקסים שלך והמעודד

subtitles

New member
שלום לך! ../images/Emo142.gif

כל הכבוד על הכח! באמת אני מעריצה אותך על כך..
תראי, את מרוצה מהפסיכולוג שלך, ונראה שהוא עזר לך מאוד.. אך באמת חודש או יותר זאת תקופה יחסית ארוכה ללא טיפול, והגיוני ביותר שיהיו לך חששות מכך. למה שלא תתיעצי עם הפסיכולוג על כך? יש לך אפשרות לדבר איתו? כי אם את בטיפול אצלו 8 חודשים אני בטוחה שהוא כבר מכיר אותך ואת מצבך והוא יוכל להמליץ לך על דרכי פעולה שיהיו הכי טובים בשבילך! יום טוב!

סבלנות2

New member
היי

תודה על התמיכה וההבנה אני באמת מרוצה מהפסיכולוג שלי דיברתי עם אישתו והיא אמרה שעוד שבועיים הוא יחזור הביתה וכנראה יתחיל לקבל מטופלים אחר הצהריים אני דיברתי איתו בטלפון לפני כמה ימים והוא כמובן שאל לשלומי ואמרתי לו שאני מצפה לפגישה איתו והוא אמר שגם הוא הפסיכלוג שלי מבין את בעיתי ומכיר אותי טוב והוא גם חבר טוב של מישהו ממשפחתי אז אין לי ספק שאם הוא היה יודע שאין לו אפשרות להמשיך טיפול איתי הוא היה אומר לי לכן אני חושבת שאכן כדאי לי לחכות וגם להמשיך עם הכוחות שלי וכוח הרצון שלי

יישר כח.

מצטרפת ל subtitels בהערכה לכח והנחישות שאת מגלה במאבקך ב OCD. נראה שההפסקה בטיפול העלתה בך שאלות לגבי מידת התלות שלך בפסיכולוג שעזר לך, עד כמה תוכלי למצוא מישהו אחר שימלא את מקומו, עד כמה תוכלי להסתדר לבדך תוך השענות על כחותייך בלבד. אני מניחה שתוכלי להעלות נושאים אלו בטיפול עם חזרתו. הפרעת ה OCD קשורה בצורך לשלוט על מצבים והנה, נתקלת במצב שאינך יכולה לשלוט עליו- הפסיכולוג נאלץ לקחת חופשה. זו הזדמנות מצויינת לבדוק בטיפול את הרגשות והתגובות שמצב כזה מעורר בך. אשמח אם תמשיכי לשתף אותנו.

סבלנות2

New member
היי גילה

שמחתי שרשמת לי זה חימם את ליבי ונתן לי הרגשה ניפלאה את בטח יודעת כפסיכולוגית שמאבק ב OCD זה לא מאבק קל זו הפרעה מציקה וטורדנית אבל ברגע שההגיון עובד זה הדרך לניצחון אין לי ספק שהיום אני משתשמת בכלים שהפסיכולוג נתן לי ועם הכוח רצון שלי לנצח רק זה יוביל אותי לחיים טובים כי מגיע לי לחיות חיים טובים ויש לי ילד מקסים שאני מגדלת לבדי וחייבת להיות לו דמות חזקה ותומכת ואוהבת לא שאני לא תומכת ומעניקה אבל אני יודעת שללא ההפרעה אני יוכל לתת לו יותר כמו שאמרתי אני ניצח את ההפרעה אני לא יגיד שעוברים עלי ימים קלים אני נילחמת בהפרעה במחשבות ובטורדנות וזה קשה אבל אני לא מתייאשת אני ממשיכה בדרך אל הניצחון את יודעת שנוצר לי תלות בפסיכולוג אבל גם מתוך מצב זה שנוצר אני לומדת עוד על הכוח שבי והרצון לנצח ומנתקת את התלות ועם הכלים נאבקת בהפרעה כמובן שאני צריכה המשך טיפול ואני יחכה לפגישה איתו ואשמח לשוחח איתכם עוד הפורום מעודד ותומך

למעלה