מבחני שלב להגיב!!!

טוי בוי

New member
מבחני שלב להגיב!!! ../images/Emo60.gif

עוברים שלב שירית יעקובי [מדריכה בחווה שלנו], מנהלת פרויקט מבחני שלב, תצלומים: איריס אביגור [אמא של אחד הילדים בחווה אני חושבת] בחודש שעבר, התכנסו בחוות "ג'וקי קלאב" [החווה שאני רוכבת בה] כ-35 ילדים נרגשים למבחן שלב. כל הילדים היו לבושים בבגדי רכיבה לפי תקן הרכיבה האנגלי. הפעם – לא היתה זאת עוד תחרות..... [רוב הילדים לא התחרו מעולם...] אז מה זה בעצם מבחן שלב??!?!!? בחינות השלב מיועדות לאפשר לרוכבים ולתלמידים לבחון את יכולתם ברכיבה, בטיפול בסוס ובידע כללי מקצועי תוך שימת דגש על כללי בטיחות. קיימות 4 רמות שלבים (החל ב-א' ועד ד') בהם נבחנים התלמידים על ידי בוחנים מוסמכים של ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה. לעוברים בהצלחה מחולקות סיכות ותעודות המעידות על רמתם. הפעם התקיים מבחן לשלב ד' וקדם ד'. הילדים בגילאי 14-7, כולם תלמידים חוות ה"ג'וקי קלאב" שלרובם היתה זו הפעם הראשונה בה פגשו במערכת המקצועית, מעבר לשיעורי הרכיבה הסדירים. בחודש האחרון התכוננו התלמידים רבות למבחן, ברכיבה ובממשק עם החומר התאורטי. מזג האוויר הנפלא תרם לאווירה החגיגית והנרגשת בחווה. המבחן עבר בהצלחה – כל הילדים עברו את מבחן השלב! הבוחנות במבחן זה היו - ברכיבה: גב' שירלי הירש – שופטת דרס'ז ותיקה ממקימי חוות ה"גוקי קלאב" והגב' ג'ודי קיי – הבוחנת הותיקה ביותר בארץ אשר בחנה את הממשק. שתי הבוחנות הינן "שועלות ותיקות", אשר ידעו להדריך ולהרגיע את הילדים, ששיתפו פעולה והפגינו ידע רב (שנרכש בעמל רב כמובן..) כמו כן ליוו את הילדים הנבחנים המדריכות ומנהל החווה מר פרנק דה ליידה שעודדו את הילדים לאורך המבחן. הבוחנות ציינו כי הן מרוצות מאד מרמתם של הילדים. שירלי הירש ציינה כי התרשמה מאד מהקשר הטוב, הכבוד והחיבה בין הילדים לסוסים. וגו'די קיי התרשמה מאופן הטיפול בסוסים, לדבריה ניכר היה שהילדים ישבו ולמדו הרבה תאוריה. במבחן התארחו מורים נוספים מחוות ברחבי הארץ כחלק מתהליך הכשרתם כבוחנים עתידיים. בתום המבחן התקיימה שיחת סיכום בין הבוחנות לצוות בו צוין לטובה שיתוף הפעולה וארגון מבחן השלב. לכולם, נשאר טעם של עוד, וילדי החווה כבר מחכים שיתקיימו מבחני שלב נוספים.[בחופש הגדול רוב הסיכויים] מתוך כתבה שהיתה בעיתון חיי....עם שיפורים שלי... אני רכבתי ד' היתי אמורה ג' אבל אף אחד לא עשה ג'
.... היתי על טוי בוי ה-
שהיה היחיד שהיה על המתג...חמודי...חחח מימין לשמאל.... גרייט הבובה
אנדרו החמוד
מוגלי הממי
והמלט המלאך שלי!!!
תודו שהחווה והסוסים נראים ממש טוב...חחח

טוי בוי

New member
עוד תמונה...../images/Emo60.gif

מימין לשמאל... שירית המדריכה אצלינו בחווה שאחראית על המבחני שלב בארץ הבוחנת של הרכיבה תלמידה מקבלת סיכה ודף שעברה שלב ד' [היתה איתי...חחח]

למעלה