מבצעים? המלצות?

מבצעים? המלצות?

אנשים, אני זקוקה לעזרתכם =] יש לי מחסור רציני ביותר במכנסיים וחולצות יפות. אז בתחילת השבוע סוף סוף אבא שלי לוקח אותי לקניות מאסיביות. אבל אין לי יותר מדי כסף ואני צריכה כמה שיותר דברים כי באמת שיש לי מעט. לאן כדאי ללכת (באיזור המרכז) ? אני מחפשת מכנסיים ארוכים רצוי מתרחבים, איכותיים ונוחים. אני שואלת כי אני יודעת שהרבה בנות כאן ממליצות על מקומות שאפשר למצוא מציאות... ואני באמת לא מבינה בזה. יש המלצות? =] ו- חצאיות. אני מחפשת חצאיות לחורף לבית הספר, שנראות טוב עם גרבי ברך וכו'. אז.. א. איפה אני מוצאת חצאיות קפלים חמודות, רצוי סקוטיות? ב. איפה אני מוצאת חצאיות מעניינות אחרות שהן לא סקוטיות, ולא ממש מיני? ^_^ תודה מראש לכולם!

psycho maiden

New member
אמממ

תסתכלי בטאגליינס יש שם איזה קישור לרשימה של חנויות מחולקת לפי נושאים [עודפים,יד שניה וכו'..]. ותדפדפי כמה דפים אחורה [2-3] יש רשימת חנויות מומלצות של חברי הפורום. בהצלחה, תתחדשי

אני יודעת, קראתי כאן הכל =]

אני יודעת בכלליות לאן כדאי ללכת. אני מתכוונת אם אתם נתקלתם באיזה מבצע טוב או שראיתם משהו מעניין לאחרונה. תודה רבה ^_^

נמממ בתמנון יש מבצע שכל החנות

עד 50 שקל. זה מחיר לא רע לג'ינס ואפשר לשפצר אותו. :] קניתי שם ג'ינס ממש חמוד כהה כהה כמעט שחור.

akane

New member
חצאיות קצרות לבית ספר...

הלוואי שבזמני ובבית הספר שלי היה מותר ~_~ ומה עם ציפי שביפו? אחלה מכנסיים מתרחבים (אז מה אם כל ישראל מכירה את החנות הזאת
)

אני שונאת את ציפי ../images/Emo46.gif

פעם אחת קניתי אצלה בגדים והייתי ממש מרוצה. אחרי מעט זמן הג'ינס משם נדפק לגמרי אבל לא משנה. פעם אחרת הלכתי לשם, ומה שמשגע אותי זה שהיא לא נותנת להסתכל לבד על המכנסיים. היא מתעקשת להראות לך בעצמה. היחס הזה קצת הפריע לי אבל המשכתי להסתכל ולא אהבתי. אז היא ועוד מישהו אמרו לי שאין סיכוי שאני לא מוצאת אצלה כלום והשיא- "אם לא תמצאי כאן כלום לא תמצאי בשום מקום!!!" הם ממש הפחידו אותי ואין מצב שאני חוזרת לשם
נאמ... ג'ינסים יש לי, אני מחפשת מכנסיים רגילים =]

Marble Arch

New member
אם את באיזור ת"א לכי לחביבה!

היא ציפי 2000.
ברצינות, המכנסיים זולים וטובים (מחזיקים מעמד! כמובן שצריך לכבס בלא יותר מ30 מעלות...) ודי מתרחבים, יש שתיים או שלוש גזרות, אחת מהן מתרחבת לאללה, אני לקחתי את ההכי פחות מתרחבת והיא בכ"ז מרגישה לי מאוד סיקסטיז.. יש מכנסיים חלקים ויש הרבה משובצים ועוד כלמיני הדפסים מגניבים. זה הכי טוב לקניה מרוכזת כזאת של מכנסיים.

Marble Arch

New member
שאלה טובה.... אממ, בעלי מלאכה?

זה נשמע לי הגיוני. זה באיזור שם, ברחוב שמתחבר עם קינג ג'ורג'.. אולי מישהי יודעת?

Shusho

New member
יש הרבה יותר זול מחביבה!

מה שהיא מוכרת ב-120 אני קניתי בשוק הפשפשים ב-50 ש"ח. תחסכו לעצמכם.

akane

New member
o.o שלא נדע מצרות

כשאני הייתי שם בפעם האחרונה היו ממש חביבים אליי , ישבתי וקשקשתי עם המוכר שעשה איתי עסקה של ציור תמורת חולצה :) אבל מי יודע איך זה עכשיו... כבר שנים שלא הייתי שם. אשכרה שנים.

noa131

New member
אמ..

אני לא בפורום- סתם נתקלתי בהודעה שלך.. אם את רוצה מכנסיים ממש מתרחבים בירושלים בעיר יש חנות שקוראים לה ציפי סיקסטי'ס ויש שם מכנסיים ארוכים מאוד מתרחבים..

למעלה