מה אני חוייתי?

• פותח הנושא st@r
  • פורסם בתאריך

st@r

New member
מה אני חוייתי?

אצלי לפני מספר חודשים קראו 2 דברים , והייתי רוצה לשאול מה הם . טוב מקרה ראשון : הייתי אמורה ללכת לדודה שלי ובזמן שרציתי ללבוש נעליים הסתכלתי על הגרביים וחשבתי לעצמי שכידי ללבוש נקיות יותר, אחרי שלבשתי לא הבנתי למה עשיתי את זה כי הייתי אמורה להיות אצל דודה שלי מקסימום 5 דק´. כאשר באתי לדודה היא ביקשה שנוריד את הנעליים ואז חשבתי לעצמי כמה טוב שהחלפתי את הגרביים.. מקרה שני: כאשר התכוננתי לבית הספר הסתכלתי על מערכת השעות ואז הייתה לי תחושה שאני אצטרך להביא את המילון שלי אבל לא הבנתי למה אני אצטרך אותו כי אני כן הייתי צריכה להשתמש בו למבחן חוזר אבל השיעור של המבחן לא היה באותו יום. לא לקחתי את המילון. באותו היום שאלתי את המורה אם יהיה לי את המבחן החוזר ביום ההוא והוא ענה שכן נורא נבהלתי מזה שלא לקחתי את המילון...אבל בסופו של דבר לא עשיתי באותו היום. עוד שאלה שלי האם אפשר לפתח את זה? טוב תודה על ההקשבה ביי

שבת שלום st@r../images/Emo41.gif

שלום לך אז ככה-ראשית הרשי לי לברך אותך בברוכה הבאה למשפחתינו המוארת בפורום זה שנית לענות על שאלותיך- אז הביני טוב שעכשיו עם שינוי המימד- ואיתו שונו התדרים שמפעילים אותנו- הפכנו להיות קולטי אינפורמציה מהאני העליון- תעשי לעצמך טובה ולא תתווכחי עם המסרים שאת מקבלת- הקשיבי להם- ואפילו אם יראו לך לא רלוונטים או מוזרים- פעלי לפיהם- כי זה האני הגבוה שלך שולח לך ידע עוד הרבה לפני שאת בכאן ובעכשיו מודעת אליו-- אלה הן האנרגיות החדשות שמפעילות אותנו- וגם אל תשכחי שכל מילה וכל מחשבה כיום באנרגיות מופלאות אלה יוצרות מיד מציאות- היום אין אנו יכולים להאשים שום דבר- ואף אחד- רק את עצמנו אם לא הקשבנו לאיתותים העליונים הללו הרשי לי לברך אותך לעולם המופלא והחדש שכולנו צועדים אליו בשמחה באור ואהבה בכבוד רב אביגיל

st@r

New member
תודה על התגובה ועוד שאלה

האם אפשר לפתח את זה? תודה ביי

בוודאי ובוודאי-

בוודאי שאפשר לפתח את זה על ידי סדנאות למודעות אישית התפתחות רוחנית וחשיבה חיובית על ידי חיבור לאני הפנימי שמחובר לאני העליון זה תהליך שלוקח זמן- אסור לרוץ- צעד צעד- גרם גרם ועל ידי עבודת זיכוך חלקי הנפש --הנפלאות מתגלה שיהיה לך בהצלחה בכבוד רב אביגיל

למעלה