מה אתם אומרים???

נכון מאוד...../images/Emo70.gif

תעזבו אתכם ממריבות... כל אחד והטעם שלו... אם גל חושבת שאגם נראית זוועה, זה הטעם שלה וזו זכותה לחשוב כך...

טובב איזהה יפה יעל ניזריייי!!!

אני מתה מהיופי שלהה היא פשוט מושלמתת!!! ובן דוד שלי אמר שבמציאות הרבה יותר יפה ובטקס בכלל עשו אותה מכוערת

Gal Nissan

New member
מסכימה עם כולכם אני בעד להעיף

אני בעד להעיף מהפורום באופן אוטומטי ילדים שלוקחים דעות של אחרים יותר מידי ללב ובטח ובטח את אלה שמנבלים תפה שלהם יש לילדה הזאת בעיה?? שהיא תישלח לי הודעה במסר אישי ואז אני ישתיק אותה ניראה אם היא תוציא עלי עוד מילה אבל לא עושים דברים כאלה בפורום כי אני לא יחזיר לה בפורום יש לי כבוד לעצמי ולפורום ובנוגע לשאלה של ווושששייי:) חח לדעתי לאגם אין יופי טיבעי מה לעשות זאת דעתי אין בה כלום יפה שימו לב למצח ה4*4 ולשיניים צהובות והיא ממש ממש ממש לא זוהרת כמו בתמונות עם הפוטושופ קיצר לא מוצאת בה משו מיוחד ובנוגע ליעל נזרי היא מהממת לדעתי למרות שהייתי מעדיפה שחברה שלי טלי תיקח אבל יעל פשוט מדהימהההה שיהיה לה הכי בהצלחהה!!!.! ולשיר חולה על אגמי סורי אם זה פוגע בך מאמי פשוט הילדה הזאת הביאה לי תעצבים

אני רשמתי....

שלפי דעתי יעל נזרי יש לה יופי טבעי... ושאלתי איזה דוגמנית בארץ אתם חושבים שהיא הכי טבעית שיש... כל אחת שתגיד לפי דעתה מי הכי טבעית..... זה יכולה להיות כל אחת לא חייב יעל נזרי:):)

יש אנשים שבלי איפור יותר יפה להם:)

לפי דעתי האישית את אחת מהם:):) וווששייי היה פה:):) לא ניסיתי להחמיא פשוט יצא לי:):)

Gal Nissan

New member
רותם סלע ניראת עם יופי טיבעי

אסתי גינזבורג אולי....כל הילדות שעדין לא "היתקלקלו" לדעתי...

למעלה